اکبرپور: مشکل اصلی استقلال در هیئت مدیره باشگاه است

اکبرپور-مشکل-اصلی-استقلال-در-هیئت-مدیره-باشگاه-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  پیشکسوت باشگاه استقلال مشکل اصلی این تیم را اعضای هیئت مدیره خواند و گفت: آقایان با کدام دانش می‌خواهند سرمربی جدید انتخاب کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، علیرضا اکبرپور با اشاره به مشکلات استقلال در لیگ هفدهم گفت: مشکل اصلی از هیئت مدیره این باشگاه است و تا این موضوع درست نشود هیچ یک از مشکلات حل نخواهد شد.

وی با اشاره به حرفهای ملکی در برنامه 90 افزود: مگر آقایان استقلال را مضحکه خود قرار داده‌اند که در این شرایط که هوادار با اعصاب خراب پای گیرنده می‌نشیند تا تکلیف تیمش را بداند قهقهه می‌زنند. این خندیدن بی احترامی به استقلال و حضور آنها در باشگاه استقلال بی‌احترامی به کل ورزش است.

پیشکسوت باشگاه استقلال اضافه کرد: من متاسفم که این افراد در مدیریت باشگاه بزرگ استقلال قرار دارند و برای این باشگاه تصمیم می‌گیرند.

وی با اشاره به صحبت‌های ملکی که گفته رحمتی روی نیمکت بعد از شکست استقلال خندیده، تصریح کرد: واقعا نمی‌دانم این آقا روی چه ملاکی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند. رحمتی کسی است که برای استقلال زحمات زیادی کشیده و هوادار واقعی این تیم است. مگر می‌شود اصلا در آن شرایط خندید و این آقا باید پاسخگوی این حرف‌ها باشد.

اکبرپور تصریح کرد: مشکل اصلی استقلال و به وجود آمدن این شرایط آدم‌هایی هستند که در مدیریت باشگاه حضور دارند. استقلال کسانی را می‌خواهد برایش تصمیم گیری کنند که با شرایط این باشگاه بزرگ همخوانی داشته باشند اما متاسفانه این افراد فقط مصاحبه و ایجاد حاشیه برای استقلال را بلدند.

وی در مورد اینکه علیرضا منصوریان از استقلال کنار گذاشته خواهد شد، اظهار کرد: مشکل اصلی جای دیگر است کسانی که می‌خواهند جایگزین منصوریان را انتخاب کنند با چه دانشی می‌خواهند این کار را انجام بدهند. من از وزیر ورزش و جونان درخواست دارم پیش از اینکه اقدام به تغییر مربی کنند فکری به حال این اعضای هیئت مدیره کنند.

 

2051

خبرگزاری میزان

نظرات ۱۷

 • sam

  واقعا حرف درست جواب نداره!
  تا هیات مدیره و مدیرعامل عوض نشن! این تیم تیم نمیشه!
  هیات مدیره جدید بیاد اول خودشون مدیر عامل رو تعیین کنن بعد اگه لازم بود سر مربی رو عوض کنن

  • سهیلی

   نقش هیات مدیره و مدیرعامل تو نتایج استقلال نو پنج تا بازی اول رو میشه بفرمایید؟
   تا قبل دیشب شما مصاحبه ای از آقای ملکی دیده یا خونده بودبد؟
   ملکی فقط حقایق پشت پرده رو گفت.
   فرضا هیات مدیره گفته این دونفر اخراج.چرا منصوریان همون لحظه مخالفت نکرد و پشت بازیکناش نایستاد؟
   به قول فردوسی پور وقتی دید فضا علیه اخراج این دونفره تغییر موضع دادو
   منصوریان با ادبیات و رفتار عجیب و غریبش و تصمیمات اشتباه فنیش این بلا رو سر استقلال اورد و افتخاری هم با حمایتهاش بهش کمک کرد.دیشب اما دست هردوشون رو شد.مردم هم تو نظر سنجی هم بازی فردا با شعارهاشون نشون خواهند داد حرف چه کسی رو باورکردند

  • پیمان

   البته اون حرف رو ملکی نزد... اون نقل قول حرف منصوریان بود.
   دوستان یادشون باشه با آبروی کاپیتان ما بازی کردید.
   کل ایران یه لحظه توی شوک فرو رفت با اون جمله.
   تهمت زدن مالِ آدم های ضعیفه.
   رحمتی هیچوقت همچین کاری نکرده

 • ایلیا

  این ملکی شاهکار هست
  یاور کنید از پس مدیریت منزل خودشم بر نمیاد.
  گفتند خندید... پس اخراج!

 • حمايت

  من هم با نظر ايشون موافقم بايد چند هفته ديگه از منصوريان حمايت كنيم

 • ایرانبانوی پرسپولیس

  اصلا هم معلوم نیست داری از شیشعلی طرفداری میکنی!!!!
  خوبه همه دیدن که این حرف ها رو منصوریان راجع به رحمتی گفته و ملکی خواست این رو به هوادارا بفهمونه !!!!!

 • علی رضا

  باهمه تلخی های دیشب ! یه نکته مثبت این بود که همه فهمیدن هیچ کدوم لیاقت استقلال و ندارن.نه هیئت مدیره نه مدیرعامل نه سرمربی.
  همچین آدمهای بی لیاقتی برای طرفدارهای میلیونی تصمیم می گیرند؟! واقعا برای خودم و طرفدارا متاسف شدم

 • پارسا

  تدبیر ملکی؟؟؟؟؟؟
  مدیریت افتخاری؟؟؟؟؟؟؟
  صداقت منصوریان؟؟؟؟؟؟؟
  احساسات ما هوادارن؟؟؟؟؟
  نقش وزارت؟؟؟؟؟؟

 • صادق

  اگرم منصوریان بدرد نمیخوره این هیئت مدیره انتخابش کرده پس هر کی رو انتخاب کنه مثل منصوریان است

 • mehrab

  هیئت مدیره و کادر فنی هر دوشون باید نغییر پیدا کنن تا مشکلات حل شه چون نه کادر فنی دانشی در حد نیمکت استقلال بزرگ دارن و نه مدیریت دانش کافی برای شرایط و بحران استقلال بزرگ دارن ..

  • داریوش

   این هیت مدیره همش دو ماهه اومده .خود هوادارا ریختن دم در وزارت که منصوریان میخوان نه افتخاری نه مدیرا هیچ دخالتی در اوردن مربی نداشتن چرا الکی همه رو محکوم میکنید اگه پیشکسوتی حرفی میزد بیچارش میکردید

  • mehrab

   @داریوش
   خیلی بهم زور میاد در مورد حرفی که نزدم باز خواست میشم آقای محترم بنده هیچ وقت نخواستم آقای منصوریان بیاد همون موقع که اومد بازم من از ایشون حمایت نکردم چون کارنامشون رو با یه برد برابر 4پولی3 ها هوادارا میخوان تغییر بدن باید مدیرا دخالت کنن حالاک ه اون عده از هوادارا فهمین اشتباه کردن چرا این مدیرا دخالت میکنن و اخراجش نمیکنن مگه شما نمیگید هوادارا آوردن الانم میخوان بندازتشون بیرون ولی شما اگه برنامه رو دیده باشین متوجه میشین چرا میگم باید اقای افتخاری بره در غیر اینصورت شما اشتباه می کنید اگر از کسی ریپلای بگیرین ..
   ادمین جواب ریپلای هستش ؟؟!!؟

  • خطاب به مهراب

   اگرتیمت توبزرگه تیم پرسپولیس هم بزرگه یادبگیراسم رقیبت رادرست تلفظ کنی درضمن دربادهمون برددربی شانسی خوابیدن که روزگارتون با شیشعلی به اینجارسیده درهرحال امیدواریم به روزهای اوجتون برگردین

 • علـــــــــی --فسا

  حتما تو هم دنبال یه چیزی هستی --من طرفدار هیچکس نیستم اما انصافا ملکی نگفت رحمتی خندیده--گفت منصوریان گفته که بعد گل رحمتی خندیده و..............---وقتی هم قهقهه زد از دروغ منصوریان خندید که رحمتی گفت منصوریان دروغ میگه و من بعد امدم......---کلا هیچکدام به درد استقلاال نمیخورن --استقلال مربی بزرگ خارجی و هییت مدیره قوی وصادق میخواد =دیشب تو 90 دیدید همه حقه باز بودن

 • Kandoo

  جناب اکبرپور به طور واضح گفته شد این صحبتهای منصوریان بوده و عکسا رو هم یکی از باشگاه استقلال در اختیار هییت مدیره گذاشته شماها مثل اینکه ملتو کرو کور گیر اوردین یا همچنان میخواین تو کوچه علی چپ قدم بردارین. عجیبه ها

برچسب ها