تاج: امیدوارم با واگذاری بلیت‌فروشی شرایط سرخابی‌ها بهتر شود

تاج-امیدوارم-با-واگذاری-بلیتفروشی-شرایط-سرخابیها-بهتر-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که با واگذاری بلیت فروشی به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال شرایط آنها بهتر شود.

 

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج درباره بحث بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: شب گذشته جلسه خوبی در شورای تامین برگزار شد و امروز هم در وزارت ورزش و جوانان در این باره تشکیل جلسه دادیم. در نهایت تصمیم بر این شد که بلیت فروشی در اختیار دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در همین راستا سهم شرکت برهان مبین که کار بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات را برعهده داشت از 35 درصد به 12.5 درصد کاهش پیدا کرد. باید این نکته را بگویم که هزینه اجرای این طرح از درصدی که در نظر گرفته شده، بیشتر است اما در هر حال توافق بر این شد که سهم شرکت برهان مبین 12.5 شود که باید از آنها تشکر کنم. امیدوارم با این کار شرایط این دو باشگاه بهتر شود.

تاج درباره بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خاطرنشان کرد: همان طور که در جلسه کارگروه ورزش حزب موتلفه اعلام کردم، سیاست ما در این زمینه سیاست وزارت ورزش و جوانان است و طبق همین سیاست پیش می‌رویم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۵

 • ایران

  اقای تاج ما راضی نیستیم برهان مبین ضرر کنه کلا واگذار کن به باشگاه ها

 • هادی

  میشه اقا میشه..جا اینک درصد برهان مبینو کم کنید کلا بدید باشگاها..کجا دنیا بلیط فروشی رو میدن ب واسطه..اخه خنده داره بخدا..خجالت اوره ..یکی از ژاپنی چیزی بیاد وضعیت مدیریت مارو ببین بوالله میخنده و تاسف میخوره..ماییم ک نشستیم فقط حرف میزنیمو هیچی ب هیچی

 • asad

  تو رو خدا یکی بگه دم برهان مبین به کجا یا کی وصله؟ چرا باید وقتی بلیط فروشی به باشگاهها داده شده 12/5درصد سهم بگیره؟

 • سولدوز تراختور

  اقای تاج همه هدفتون سرخابی نباشه همش تو رسانه ها سرخابی.سرخابی.سرخابی.پس سپاهان.فولاد.تراختور و..
  اینا چی.اینا تیمای ایرانی نیستن.؟؟

  • ساسان

   عزیزم اگه این دوتا تیم نباشن فوتبال باشگاهی ایرانم میشه مثل کشورای حوزه خلیج فارس که واسه هر بازیشون 3 نفر میرن ورزشگاه، تعصب رو بذاریم کنار و واقعیت رو ببینیم.

برچسب ها