دلایل جدایی کروس از بایرن مونیخ از زبان دوست صمیمی اش

دلایل-جدایی-کروس-از-بایرن-مونیخ-از-زبان-دوست-صمیمیاش

وبسایت رسمی برنامه نود - تونی کروس، هافبک آلمانی در سال 2014 با مبلغ 25 میلیون یورو از بایرن مونیخ به رئال مادرید پیوست.

به گزارش وبسایت نود، اشتفان راینارتز، یکی از دوستان صمیمی کروس که در حال حاضر در آینتراخت فرانکفورت توپ می زند در مصاحبه با بلیچر ریپورت در مورد این انتقال صحبت کرد:

کروس دوست خوب من بوده و خواهد بود. جدایی او از بایرن به خاطر مسائل مالی بود. بایرن به تونی پیشنهاد قرارداد جدید داد و کروس از دستمزد ماریو گوتسه که همسن خودش بود خبر داشت. بایرن نمی خواست به کروس بیش از ده میلیون یورو در سال بپردازد و رومنیگه به او توضیح داد که چرا این بازیکن را یک ستاره جهانی نمی داند.

در نقطه مقابل کروس از توانایی های خودش به عنوان فوتبالیست درجه یک خبر داشت و پس از آن اختلاف ایجاد شد. گواردیولا از این ماجرا به شدت ناراحت بود. او همه کار کرد تا کروس در بایرن بماند اما تصمیم کادر مدیریت باشگاه غیرقابل تغییر بود.

راینارتز که سابقه بازی کردن کنار کروس در لورکوزن را هم دارد در مورد بازیکن شماره هشت رئال مادرید گفت:

دید کروس درون زمین واقعا خوب است. می توانید با دستانتان جلوی چشمانش را بگیرید و او همچنان به شما خواهد گفت که پنجاه متر جلوتر در سمت راست او توماس مولر ایستاده و 25 متر جلوتر در سمت چپش اوزیل. اگر او بتواند پاس بلند ارسال کند این کار را انجام می دهد اما اگر امکانش نباشد ریسک نمی کند. او اهل اشتباه نیست و به ندرت مصدوم می شود.

او طوری بازی می کند که انگار هر یکشنبه کاری آسان را پیش رو دارد و گویی که هر بازی برایش مثل یک گردش آسان در صبح یکشنبه است. در سن 15-16 سالگی پاس های کروس به سبک پاس های ژاوی یا اینیستا بودند. واقعا فوق العاده بود.

هفته گذشته فولکر استروث، وکیل کروس ادعا کرده بود که انتقال کروس از بایرن به رئال به مبلغ 25 میلیون یورو سرقت قرن فوتبال دنیا بوده است.

1140

اختصاصی

نظرات ۶

 • محمد

  هنوز باورم نمیشه رئال کروس فقط با 25 میلیون از بایرن خرید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • علی

   درسته من هوادار بارسا هستم ولی اگه قراره نیمار ۲۰۰ میلیون ارزش داشته باشه ، ارزش کروس چیزی بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیونه.

  • MHMT

   بازیکن آزاد بوده!

  • r

   غیرقابل باوره واقعاکروس ومفت خریدپرز

 • الغرافه ی کبیر

  فکر کنم کروس یکی از موفق ترین خرید های رئال بوده چون ارزون خریدنش و عملکرد فوق العاده ای هم تو رئال داشت

 • وحید سامان

  تونی کروس الان ۱۵۰م یورو می‌ارزه ب نظر من
  پاس‌هاش شاهکاره
  سلطان پاس
  تمامی فینال‌ها با رئال و بایرن و آلمان قهرمان شده

برچسب ها