دروازه سیاه جامگان به روی همه باز است؛ اتوبوس میثاقیان تنها تیم بدون کلین شیت

دروازه-سیاه-جامگان-به-روی-همه-باز-است؛-اتوبوس-میثاقیان-تنها-تیم-بدون-کلین-شیت

وبسایت رسمی برنامه نود - سیاه جامگان مشهد که اکبر میثاقیان را به عنوان سرمربی در اختیار دارد، تنها تیم لیگ برتر در فصل جاری است که در همه بازیها دروازه این تیم باز شده است.

به گزارش وب سایت نود، با وجودی که اکبر میثاقیان یک مربی دفاعی شناخته شده و در اغلب دیدارها برابر تیم های بزرگ بازی بسته ای ارائه می دهد، اما در یکی از معیارهای مهم دفاعی ضعیف عمل کرده و آمار خوبی ندارد.

اکبر میثاقیان که بیشتر به یک مربی با اندیشه های تدافعی مشهور است، و به همین خاطر گاهی مورد انتقاد تیم های حریف قرار گرفته، تنها تیم لیگ برتر این فصل است که تا این هفته موفق به کلین شیت نشده و در همه بازی های خود برابر حریفان گل خورده است. شاگردان میثاقیان در این فصل با تیم های ذوب آهن، فولاد خوزستان و نفت تهران در خانه بازی کرده و برابر سپیدرود رشت، پرسپولیس و تراکتورسازی هم در خارج از خانه به میدان رفته و در تمامی دیدارهای دروازه این تیم باز شده است. سیاه جامگان در حالی در ثبت کلین شیت در این فصل ناموفق بوده که حتی تیم آخر جدول رده بندی یعنی گسترش فولاد تبریز هم در یک بازی کلین شیت کرده است.

میثاقیان در بازی های فصل پیش اگر چه موفق عمل کرد و تیم مشهدی را در لیگ برتر حفظ کرد، اما طی هشت بازی پایانی تنها در دو دیدار آخر گلی دریافت نکرد تا شاگردان میثاقیان به دو برد یک بر صفر دست یافته و در لیگ برتر باقی بمانند، اما در سایر دیدارها دروازه این تیم برابر حریفان باز شد. سیاه جامگان در لیگ شانزدهم فقط شش کلین شیت داشت. 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۸

 • رضا اراکی

  پس نشون داده که مینی بوسه نه اتوبوس...

 • reza perspolisi6×4

  بازم دمش گرم هشت تا گل زده هم داره
  مثل بعضی تیمها رکورددار گل نزدن نیست
  شش بازی یک گل زده!!!!

 • Mohammad 6+4=ss

  اون که دیگه، دروازه، نیست!!!
  اینو میگن در،بازه ....
  اکبر باس بره یه دوره پیش کیروش، تا سیستم دفاع اتوبوسی رو خوب بلد بشه، اینجور داره وقتشو هدر میده...!!!!

 • Ali

  ایران مشکیته

 • پرسپولیس

  تاکتیک دفاعی تو فوتبال ایران یعنی دفاع اتوبوسی دیگه غیر از این چیزی از تاکتیک های دفاعی بلد نیستن. توصیه ام به میثاقیان و مجید جلالی و بقیه مربیان ایرانی اینه که رو بازی های تیم ملی تحقیق کنن تا متوجه بشن تاکتیک دفاعی یعنی چی.البته از داچعلی خواهشمندم که اصلا از یه کیلو متری تیم ملی هم رد نشه چه برسه به اینکه بخواد رو دفاع تیم ملی تحقیق هم بکنه، بلاخره ما هنوز نتایج تحقیقش رو دفاع یوونتوس رو از یاد نبردیم

 • احسان سبکتکین

  میثاقیان بایددفاع اتوبوسی راازشیشعلی یادبگیره

 • محمد سجاد

  از طرفی دیگه سیاه جامگان در کنار پارس جنوبی جم تنها تیمایی هستن که در تمامی بازیها گل زدن

 • برانکو

  دفاع اتوبوسی و تو وقت کشی دست عربهارو از پشت بستن..دوتا دوتا میفتن رو زمین.حخخخ

برچسب ها