مورینیو: برای جام اتحادیه فقط به چهار بازیکن تیم استراحت می‌دهم

مورینیو-برای-جام-اتحادیه-فقط-به-چهار-بازیکن-تیم-استراحت-میدهم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو قصد دارد از ستارگان تیمش در جام اتحادیه هم استفاده کند.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد مدافع عنوان قهرمانی جام اتحادیه انگلیس، در حالی چهارشنبه شب کارش را در این فصل از لیگ کاپ مقابل برتون آلبیون آغاز می کند که با وجود برنامه فشرده شیاطین سرخ در طی هفته های گذشته و پیش رو، ولی مورینیو قصد ندارد به اکثر ستارگان تیمش استراحت دهد، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در مورد برنامه اش برای استراحت دادن به بازیکنان چنین گفته است:

من به چهار بازیکن تیم دو روز استراحت دادم، بقیه بازیکنان برای بازی مقابل برتون حضور دارند. می خواهید بدانید این 4 نفر چه کسانی هستند؟ بایی، ماتیچ، دخیا و والنسیا. جام اتحادیه هم یک رقابت است و بازی با برتون هم یک مسابقه فوتبال، ما این مسابقه را جدی میگیریم. به چند بازیکن استراحت می دهم ولی باقی بازیکنان به میدان می روند. ما سی بازیکن نداریم، ترکیبی داریم که اکنون مصدومانی مثل پوگبا و تونزیبی را هم به خود می بیند. بنابراین نیاز داریم تا برخی بازیکنانی که در دیدار مقابل اورتون بازی کردند، در مسابقه با برتون هم به میدان بروند، چند تن از آن ها هم روی نیمکت خواهند بود. از کیفیت چمپیونشیپ آگاه هستم و می دانم که اگر رقیب را جدی نگیریم، شکست می خوریم.

اکنون در ترکیب خود بازیکنانی مثل کریک و هررا را داریم که با وجود کیفیت و تاثیرشان در فصل گذشته، در این فصل هنوز در ترکیب تیم فرصت خودنمایی پیدا نکرده اند. دلیلش این است که فلینی و ماتیچ در حال حاضر در بهترین فرم خود قرار دارند، اما هررا و کریک بازیکنان مهمی برای تیم هستند و فقط باید صبور باشند و منتظر فرصت برای حضور در ترکیب.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها