ویسی: کسانی که پشت سر ما صحبت می‌کنند ورزشی نیستند/ در تیم ما انقلاب شده است

ویسی-کسانی-که-پشت-سر-ما-صحبت-میکنند-ورزشی-نیستند-در-تیم-ما-انقلاب-شده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: با توجه به شکست خیلی بدی که هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن داشتیم هفته سختی را پشت سر گذاشتیم.

به گزارش وبسایت نود ، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان - سپیدرود، اظهار داشت: با توجه به شکست خیلی بدی که هفته گذشته داشتیم هفته سختی را پشت سر گذاشتیم. از لحاظ روحی و روانی خیلی بد بودیم و خیلی کار کردیم. امیدواریم سه امتیاز این بازی را بگیریم تا مرهمی برای دردمان باشد و به جدول برگردیم. از مردم هم بابت شکست هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن عذرخواهی می‌کنم.

وی ادامه داد: در هفته گذشته تقریباً تمام وقت خود را صرف مسائل روحی و روانی کردیم، فکر می‌کنم تیم شرایط خوبی داشته باشد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره صحبت‌های علی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود رشت که هدف تیمش را کسب 3 امتیاز بازی عنوان کرده بود، تصریح کرد: مطمئناً هدف تمام تیم‌ها همین است، ما هم برای بردن بازی خواهیم کرد، بازی گذشته هم برای برد به زمین رفتیم، اما اتفاقاتی در جریان بازی می‌افتد که نمی‌شود کاری کرد. صحبت‌های نظرمحمدی هم قابل احترام است. سپیدرود فصل گذشته بازی‌های بسیار خوبی در لیگ دسته اول انجام داد، ما هم زنده‌ایم و زنده‌ایم و می‌جنگیم برای 3 امتیاز.

ویسی در پاسخ به این پرسش که زمانی که او سرمربی تیم پیکان تهران بوده، در یک بازی از پرسپولیس 6 گل دریافت کرده و در پایان آن فصل تیمش به لیگ دسته اول سقوط کرده است، آیا ممکن است این اتفاق برای استقلال خوزستان هم رخ دهد؟ تصریح کرد: زمانی که من در پیکان حضور داشتم تیم ما تا هفته بیستم، 25 امتیاز داشت و وقتی من از این تیم رفتم در 14 بازی پس از آن فقط 4 امتیاز کسب کرد، به نظرم برای در لیگ ماندن کسب یک امتیاز از هر بازی می‌تواند شما را در لیگ برتر حفظ کند، یعنی اگر من در تیم می‌ماندم شاید می‌توانستم پیکان را در لیگ برتر حفظ کنم. مردم خوزستان حق دارند بابت شکست هفته گذشته ما مقابل ذوب‌آهن ناراحت باشند.

وی ادامه داد: مایکل جردن هم قبل از این که ستاره شود 3 هزار بار توپ را نتوانست وارد سبد کند و حتی در تیم برتر هفته هم حضور نداشت، اما با این وجود بعد از چندین بار تلاش موفق شد ستاره بسکتبال شود.

سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره انتقاد برخی از کارشناسان استان خوزستان از تیم استقلال، عنوان کرد: کسانی که پشت سر ما صحبت می‌کنند ورزشی نیستند و به خاطر این که از باشگاه رفته‌اند منافع‌شان به خطر افتاده است. اگر کسی مانند سیاوش بختیاری‌زاده، داریوش یزدی، فرزاد آهک‌پور از من انتقاد کند خوشحال هم می‌شوم اما آدمی که از باشگاه رفته است و می‌آید انتقاد می‌کند، انتقادش درست نیست. اگر او خوب بود می‌آمد و به ما کمک می‌کرد، مطمئن باشید با کمکی که استانداری در دو روز گذشته به ما کرده تیم ما روند خوبی پیدا خواهد کرد و مردم انتظار کسب نتایج خوب از استقلال خوزستان باشند.من به عنوان بازیکن، مربی و سرمربی در شادی‌های مردم خوزستان سهیم بوده‌ام و تلاش می‌کنم دوباره این کار را انجام دهم.

ویسی درباره این که تیمش قرار است به شرکت نیشکر واگذار شود، خاطر نشان کرد: استانداری کمک زیادی کرده که بتوانیم زیر پوشش نیشکر قرار بگیریم، هرچند آن شرکت خوزستانی نیست اما می‌خواهد ورزش و مردم این شهر کمک کند.

وی درباره انتقادهایی که از دستیاران او می‌شود، گفت: تمام دستیاران من در گذشته سرمربی بودند، اصلا نمی‌دانم این حرف‌ها را چطور توجیه کنم، اگر کسانی که این حرف‌ها را می‌‌زدند کارشناس بودند در مورد آن بحث می‌کردم اما کسانی که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند اصلاً کارشناس نیستند. من به کادر خودم اطمینان کامل دارم این حرف‌های آنها انگیزه می‌شود تا من کارم را با تمام قدرت ادامه دهم، باز هم می‌گویم بابت شکست 6 بر صفر هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن از مسئولین خوزستان و مردم عذر خواهی می‌کنم.آن انسان‌هایی که می‌خواهند من را خراب کنند راه را اشتباهی آمده‌اند.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در ادامه با اشاره به مشکلات تیم استقلال در فصل جاری، تصریح کرد: در تیم ما انقلاب شده و 20 بازیکن جدید به تیم ما اضافه شده است. ما فصل گذشته تیم قهرمان را تحویل دادیم اما این فصل تیم شلخته را تحویل گرفتیم. ما یک ریال فصل گذشته بدهکار نبودیم اما این فصل تیمی با 13 میلیارد بدهکاری تحویل گرفتیم. پورموسوی و دستیارانش فصل گذشته تلاش خود ر انجام داده‌اند اما الان باید مسئولان کمک کنند تا تیم به روزهای خوب خود برگردد.

وی در پایان اظهار داشت: وقتی بازی با ذوب‌آهن را 6 بر صفر واگذار کردیم، من 3 روز از خانه بیرون نیامدم. از من می‌پرسند کجا بودی؟! به شما چه که من کجا بودم؟! این رفتارها زننده است.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها