آلگری: برد مهمی کسب کردیم و بازیکنان شایسته تمجید هستند

آلگری-برد-مهمی-کسب-کردیم-و-بازیکنان-شایسته-تمجید-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری درباره پیروزی تیمش مقابل فیورنتینا صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس چهارشنبه شب موفق شد با تک گل مانژوکیچ به سختی مقابل فیورنتینای ده نفره به پیروزی برسد تا همچنان به روند خوبش در آغاز فصل جاری سری آ ادامه دهد، آلگری سرمربی یوونتوس در پایان مسابقه درباره برد تیمش چنین گفت:

برد حیاتی ای کسب کردیم، و بازیکنان به خاطر این پیروزی شایسته تعریف و تمجید هستند. خوشبختانه کلین شیت هم کردیم و این مسئله اهمیت دارد. نیمه اول سختی بود و کمتر شاهد ریسک بودیم. هیگواین تاثیر بزرگی روی گل مانژوکیچ داشت و گل های او نیز از راه خواهند رسید، هیگواین تنها باید روی کار خودش و بازی اش متمرکز باشد. جایی برای تاسف وجود ندارد، چنین موقعیت هایی برای هر مهاجمی پیش می آید.

فکر می کنم تنها دلیلی که در نیمه اول شوت درون چارچوب نداشتیم این بود که در زدن توپ های آخر بادقت عمل نکردیم. تصورم این است که در نیمه دوم بهتر بودیم و به مزد برتری خود رسیدیم. مسئله این نیست که نسبت به فصل قبل قوی تر یا ضعیف تر شده ایم. این کاملاً بحث متفاوتی است. مقایسه کردن برای دیگران است، ما باید کار خودمان را بکنیم تا مطمئن شویم در ماه های پایانی فصل، در کورس برای دستیابی به اهداف مان هستیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها