مورینیو: احترام به جام اتحادیه برای من و باشگاه اهمیت دارد

مورینیو-احترام-به-جام-اتحادیه-برای-من-و-باشگاه-اهمیت-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو خوشحال است که تیمش قدم اول را در لیگ کاپ محکم برداشته است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد مدافع عنوان قهرمانی جام اتحادیه انگلیس در گام نخست لیگ کاپ در فصل جاری، موفق شد در یک بازی برتر، با نتیجه 4-1 تیم برتون آلبیون را شکست دهد و راهی دور بعد شود، ژوزه مورینیو در پایان مسابقه درباره پیروزی تیمش و صعود به دور بعد گفت:

اگر یک تورنمنت، رسمی باشد، آن وقت برای من به عنوان مربی و برای باشگاه اهمیت پیدا می کند. آیا اگر این جام نبود شرایط بهتری می داشتیم؟ آیا اگر جام اتحادیه وجود نداشت، سرحال تر در رقابت های اروپایی حاضر می بودیم؟ شاید. اما به هر حال این جام وجود دارد و برگزار می شود و ما هم باید به رقبا و حامیان مالی این تورنمنت احترام بگذاریم.

بازی خوبی انجام دادیم، خارق العاده نبودیم ولی نمایش مستحکم و خوبی داشتیم. بازی را جدی گرفتیم و کارمان را به نحو احسن انجام دادیم. بسیاری از بازیکنان از آنجا که فرصت بازی زیادی در هفته های اخیر نداشتند، نیاز به 90 دقیقه بازی کردن داشتند. تعهد بازیکنان چیزی بود که بیش از همه رضایت من را جلب کرد. آن ها کاملاً بازی را جدی گرفتند، تلاش کردند حریف را شکست دهند و بازی را به نفع خود به پایان برسانند. حرفه ای گری و تعهد دو مسئله بسیار مهم است.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها