همدانی: اعتراض سیاه‌جامگانی‌ها به نوع بازی ما طبیعی است/ بازی سختی را بردیم

همدانی-اعتراض-سیاهجامگانیها-به-نوع-بازی-ما-طبیعی-است-بازی-سختی-را-بردیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از اینکه روند رو به رشد تیم‌شان ادامه یافت، ابراز خرسندی کرد.

به گزارش وبسایت نود ، ستار همدانی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در خانه سیاه‌جامگان اظهار داشت: خدا را شاکریم که روند روبه‌رشدمان ادامه پیدا کرد. سیاه‌جامگان تیم خیلی خوبی بود. از اینکه توانستیم این بازی را ببریم خوشحالم. می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم. دیروز هم در نشست خبری پیش از بازی گفتم که سیاه‌جامگان تیم جنگنده و خوبی دارد. گفته بودم که اگر بتوانیم میانه میدان را از آن خودمان کنیم، برنده می‌شویم. گسترش فولاد بازی سختی را برد. ما به خوبی توانستیم ارتباط بین خط هافبک و خط حمله آنها را قطع کنیم. به‌هر حال خدا را شاکریم که روند روبه‌رشدمان ادامه پیدا کرد. سیاه‌جامگان هم تیم خیلی خوبی بود.

وی در واکنش به طرح این موضوع که بازیکنان تیم گسترش فولاد وقت زیادی تلف می‌کردند، گفت: ما با توجه به اینکه گل زدیم، همه تلاش‌مان این بود که از این گل محافظت کنیم. توقف زیاد بازی هم یک امر طبیعی بود، چون تراکم بازیکنان و فشاری که روی آنها وجود داشت، باعث مصدومیت‌شان می‌شد. من دست بچه‌ها را می‌بوسم که تحت فشار توانستند تیم خوب سیاه‌جامگان را که خیلی خوب به ما فشار می‌آورد، شکست دهند.

مربی تیم گسترش فولاد به تمجید از تیم سیاه‌جامگان پرداخت و تصریح کرد: به سیاه‌جامگان هم تبریک می‌گویم. آنها تیم خیلی خوبی هستند و قبلاً هم این را نشان دادند. خیلی سخت است که مقابل تیم‌هایی مثل پرسپولیس و تراکتورسازی در تهران و تبریز یک تیم بتواند امتیاز بگیرد، اما شاگردان آقای میثاقیان این کار را کردند. ما هم می‌دانستیم که آنها از نظر فنی در خانه مشکلاتی دارند و نمی‌توانند آنچه مدنظرشان است را اجرا کنند، اما در خارج از خانه خوب نتیجه می‌گیرند. ما از این مسائل استفاده کردیم به پیروزی رسیدیم. طبیعی است که سیاه‌جامگانی‌ها هم اعتراض داشته باشند. شرایط بازی جوری پیش می‌رفت که فشار روی بازیکنان‌مان بود و دوستان به همین خاطر فکر کردند که ما وقت‌کشی می‌کنیم. به خاطر تحت فشار بودن و درگیری‌های به وجود آمده، بازیکنان ما دچار مصدومیت می‌شدند، اما شما دیدید که ما به وقت‌های تلف شده هم اعتراض نکردیم. خالقی‌فر امکان ندارد خودش را به مصدومیت بزند. به‌هر حال این فوتبال است و بعضی وقت‌ها امکان دارد که فشارها روی شما باشد.

همدانی در واکنش به سؤال خبرنگاری که به او گفت: «گسترش فولاد با این پیروزی از بحران خارج شد»، یادآور شد: نه، این بحران نیست. 80 درصد شاکله تیم ما از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تغییر کرده‌اند و کمی زمان لازم است تا مربی تفکرات خودش را پیاده کند. در هفته‌های نخست،‌ شرایط جدول به گونه‌ای پیش می‌رود که شما یک هفته می‌بری، پنج رده می‌پری بالا و یا برعکس. باید شرایط را بهتر کنیم و به وحدت تاکتیکی برسیم.

وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگاری که از او پرسید: «آیا اخراج اعضای کادر پزشکی‌تان از کنار زمین درست بود یا خیر»، گفت: بله. البته من صراحتاً می‌گویم که آنها به درستی اخراج شدند. داور به پزشک ما گفت که وارد زمین نشو، اما او بدون اجازه داور به زمین رفت. فکر می‌کنم آنها داور به درستی تصمیم گرفت.

مربی تیم گسترش فولاد با اشاره به درگیری که بین کادر فنی سیاه‌جامگان و کادر پزشکی این تیم رخ داد، خاطرنشان کرد: من از دور متوجه شدم و وقتی فهمیدم درگیری شده که تمام شد بود. در هر حال اگر چنین چیزی شده از کادر فنی سیاه جامگان عذرخواهی می‌کنم. فکر می‌کنم که عباس آقا (دهقانی) بود که او دوست ماست. امیدوارم به بزرگی خودشان ببخشند.

 

 

2020

نظرات ۵

 • نادر

  از هر دستس بدی از همون دست هم میگیری..سیاه جامگان تیم ضد فوتباله حالا یکی مثل خودشون افتادن جلو و وقت را کشتند اعتراض هم بی مورد هست..چطور برای شما خوبه برای گسترش بده

 • تیم شهرستانها

  سیاه جامگان عزیز چیزی که عوض داره گله نداره بازی خودتان مقابل پرسپولیس و تراکتور سازی را دوباره ببینید لطفاً..

 • مهدی

  اقای همدانی تیم شما عالیه ولی مگه سیاه جامگان اومد با ما بازی کرد اتوبوسی بازی نکرد اگه میخوان از این نحوه در برابرشون بازی نکننن خودشونم باید درست بازی کنن

 • حسین محبی

  خدایی این یونس شاکری اگه نبود توپ یاد نداره گل کنه ما ده گل زده بودیم به گسترش یک توپ افتاد جلو پاشون گل کردن رفتن دفاع دیگ نیومدن بیرون داور هم ک یک پنالتی صد درصدو نگرفت

 • احمد.ع.

  اکبرجون مرگ براهمسایه خوبه؟!؟!هفته پیش صدفوتبال بدتر بازی کردیدومن میگم فوتبال زشت بودحالایک تیم هم مثل شمابازی کرده ایرادی داره؟اکبربازی زشته

برچسب ها