ویسی: بعد از باخت هفته قبل، این تساوی راضی کننده بود

ویسی-بعد-از-باخت-هفته-قبل-این-تساوی-راضی-کننده-بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان،‌گفت: بعد از باخت هفته قبل، این تساوی راضی کننده بود.

به گزارش وبسایت نود ، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپیدرود رشت، گفت: توانستیم یک بازی سراسر هجومی انجام دهیم و از حریف در اکثر دقایق بیشتر بازی برتر باشیم. بعد از باخت هفته قبل اینطور بازگشتن راضی کننده است اما می‌توانستیم برنده شویم سپیدرود برای نباختن بازی می‌کرد. یک امتیاز مبارکشان باشد.

وی افزود: موقعیت‌های خوبی داشتیم اما متأسفانه تمام کننده نداشتیم، اگر می‌توانستیم از موقعیت‌هایی که به دست آوردیم بهره ببریم در نهایت برنده بازی می‌شدیم.

وی در مورد وضعیت حکیم نصاری و طالب ریکانی خاطرنشان کرد: هنوز گزارش ما به باشگاه نرسیده و باشگاه به وقتش به این مسئله رسیدگی می‌کند. با توجه به اینکه بازی بعدیمان روز سه‌شنبه برگزار می‌شود وقت برای برگزاری کمیته انضباطی نیست اما در کل باشگاه هر تصمیمی بگیرد تابع هستیم.

ویسی در رابطه با غیبت رضا کرملاچعب عنوان کرد: ما امروز می‌توانستیم ۲ بازیکن زیر ۱۹ سال استفاده کنیم و در لیست داشته باشیم، از رضا کرملاچعب راضی نبودیم و او را خط زدیم. کرملاچعب از خوب‌های استان است که می‌دانم با تلاش بیشتر به جایگاهش در تیم می‌رسد.

سرمربی استقلال خوزستان در پایان تصریح کرد: بعد از شکست سنگین مقابل ذوب‌آهن عملکرد امروزمان راضی کننده است. ما روی توپ‌های ۵۰-۵۰ و مصاف‌های سوم برنده بودیم، موقعیت‌های خوبی داشتیم اما گلزنی نکردیم. آمار گلزنی ما به هیچ وجه خوب نیست، برای تیمی که می‌خواهد در نیمه ابتدایی جدول باشد این آمار خوب نیست، موتورمان هنوز روشن نشده است.

 

 

2020

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها