دین‌محمدی: منصوریان همیشه در دل هواداران می‌ماند

دینمحمدی-منصوریان-همیشه-در-دل-هواداران-میماند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه استقلال گفت که سرمربی مستعفی این تیم همیشه در دل هواداران استقلال می‌ماند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سیروس دین‌محمدی در خصوص استعفای علیرضا منصوریان پس از تساوی استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: «علی‌منصور» همیشه در دل هواداران می‌ماند. او استقلال را دوست دارد و تصمیم بسیار خوبی گرفت. استقلالی‌ها همیشه منصوریان را دوست دارند و خود او نیز دیگر طاقت صحبت‌هایی را که هواداران روی سکوها می‌زنند، نداشت.

وی درباره شعار هواداران استقلال علیه منصوریان و توهین برخی از آنها به سرمربی مستعفی تیم خود، تصریح کرد: خودِ هواداران بودند که منصوریان را به استقلال آوردند و این شعارها درست نیست. ما نباید گذشته را فراموش کنیم. هواداران به منصوریان «داش علی منصور» می‌گفتند و حالا نباید این حرف‌ها را بزنند. او برای استقلال زحمت زیادی کشیده و سال گذشته هم نتایج بسیار خوبی کسب کرد.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه قرار نیست زمانی که تیم نتیجه نگیرد، به مربی تیم توهین شود، گفت: ای کاش هواداران ما مانند بارسلونا و رئال مادرید با یک دستمال سفید اعتراض می‌کردند و حرمت خانواده اعضای تیم را از بین نمی‌بردند! هواداران چرا علیه منصوریان که این‌قدر برای استقلال زحمت کشیده، شعار دادند؟

دین‌محمدی در مورد سرمربی بعدی استقلال و اینکه مدیرعامل استقلال اعلام کرده فاتح تریم گزینه نخست سرمربیگری استقلال خواهد بود، تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و تیم بزرگ، مربی بزرگ می‌خواهد. باید انتخاب مدیران استقلال برای هدایت این تیم در شأن استقلال باشد تا این تیم را از بحران خارج کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باید تغییری در کادر مدیریتی استقلال هم ایجاد شود یا خیر، خاطرنشان کرد: مدیریت تیم بسیار خوب کار کرده است. من همان‌طور که قبلاً گفتم، سمتی در باشگاه ندارم و سمتی هم نمی‌خواهم، اما مدیران استقلال، پول بازیکنان را داده‌اند، امکانات خوبی برای تیم فراهم و بازیکنان خوبی را جذب کرده‌اند.

پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: این مدیران تا آخرین لحظه پشت سرمربی خود ایستاده بود و بی‌انصافی است که بگوییم مدیریت در این نتایج استقلال مقصر است. اگر بازیکنان به عدم پرداخت مبلغ قرارداد خود اعتراض داشتند، باید از مدیریت گلایه می‌کردیم، اما الان همه چیز واضح است.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۲

 • mehrab

  درسته چه کسی بزرگ ترین اشتباه تاریخ باشگاه شو میتونه فراموش کنه آخه { آوردن منصوریان روی نیمکت استقلال بزرگ } ایشون تیم و آبروی باشگاه مون رو از بین بردن ایشون نابود کننده ی بزرگ بایشگاه هستن و شخصی با این شخصیت منفور هیچ وقت از یادمون نخواهد رفت ..

 • ⭐سجـــاد⭐

  ولی ای کاش منصوریان زودتر میرفت تا کارش اینطوری تموم نشه،هرجا هست موفق باشه

 • amir

  غروب امروز برای بعضیا چه غم انگیز است

 • استقلال

  نامردیست که هوادارا یه روز به سرمربی خودشون داش علی میگفتند ولی به خاطرچندبازی توهین می کنند به داش علی....

 • sadegh

  هر فردی غیر از منصوریان بود چه بسا خیلی توهین های شخصیتی بهش میشد اما فقط از او خواسته شد برود
  و بی شک روزی با قدرت برخواهد گشت " یقین دارم".
  هنوز هم دوست داشتنی و محبوب هستی داش علی منصور

 • همیشه قرمز

  به جرات میتونم بگم خیلی باید محبوب باشی که فقط خواستار رفتنت باشند بدون توهین و به نظرم هنوز هم محبوب هست منصوریان
  اگر پیشکسوت تیم من بود یا کسی دیگه ای از استقلال باور کنید آبرو براش نمی ذاشتند سابقه گویای همه چیز و حرف من هست

 • zamini

  خداوكيلي درست ميگه مديراي خوبي داره تيم بابا خدايي هم هست مگه من و شما مدير بوديم بايد چيكار ميكرديم؟ هرچي بدهي خارجي بود تسويه كرد مجوز بازي بازيكناي جديدرو قبل از طاهري تا
  اخر ليگ گرفت نه فقط بازيكناني ك مربي گفت بلكه بازيكناني ك هواداران هم گفتن جذب كرد انصاف داشته باشيد افتخاري كه نميتونست به منصوريان بگه بابا وقتي مهاجم نداري بيت سعيد رو بذار نوك !!! مقصر اصلي رفت.

 • علی 2017

  آقای منصوریان به عنوان یک پرسپولیسی اعتراف میکنم واقعا تو بازیهای رو در رو خیلی خون به دل ما کردی و واقعا با توجه به اول راه بودن و سخت کوشیتون شما رو از بهترین های آینده می بینم
  موفق باشید

 • morteza

  رو دلشون میمونه نه تو دلشون.

 • شاهين

  داره راه رو براى خودش باز ميكنه كه اگه استقلال رو آخر كرد ما بگيم عيب نداره سيروس در قلبمونه! نه آقاسيروس اينجوري نيست قصه، از قول خودت حرف بزن لطفا نه از دل ما. پيتزافرزشى كه تا لحظه ي آخر همه رو مقصر دونست جز خود بيسوادش ،در قلب ما جا نداره

برچسب ها