فخرالدینی: قطعا به استقلال برمی‌گردم

فخرالدینی-قطعا-به-استقلال-برمیگردم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم گسترش فولاد معتقد است روزی قطعا به استقلال برمی‌گردد و در تیم محبوبش به میدان خواهدرفت.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، میلاد فخرالدینی مدافع تیم گسترش فولاد تبریز پس از پیروزی برابر تیم سیاه جامگان مشهد گفت: خوشحالم که موفق شدیم به سه امتیاز این دیدار دست یابیم. حق گسترش قطعا رتبه‌ای بهتر از رتبه فعلی است اما باید بجنگیم و تازه کار ما در لیگ آغاز شده‌ است.

او درباره اعتراض هواداران سیاه‌جامگان به ضدفوتبال و مصدومیت‌های گاه و بی‌گاه بازیکنان گسترش افزود: هیچوقت ضدفوتبال بازی نمی‌کنیم، اگر از لوکا بوناچیچ شناخت داشتند چنین حرفی نمی‌زدند. امری طبیعی بود که برای حفظ نتیجه تمام تلاش خود را انجام دهیم، سیاه‌جامگانی‌ها مگر برای حفظ نتیجه وقتی جلو هستند چه می‌کنند؟

فخرالدینی که پس از حضور منصوریان در استقلال از این تیم کنار گذاشته‌ شد، در رابطه با استعفای منصوریان گفت: به هر حال استقلال هم در شرایطی قرار دارد که شایسته‌اش نیست. امیدوارم با تغییراتی که ایجاد می‌شود، رتبه استقلال در جدول بهتر شود و این تیم نیز جز بالانشینان شود.

بازیکن پیشین استقلال تهران افزود: این حق هر سرمربی است که بازیکنان مدنظر خود را در تیمش داشته‌ باشد، به نظر منصوریان از همان روزی که مرا نخواست احترام گذاشتم اما شک ندارم که دوباره به استقلال برمی‌گردم. 

 

2051

ایسنا

نظرات ۸

 • salam

  اینطور که معلومه قراره مظلومی برگرده استقلال

 • ⭐سجـــاد⭐

  خسرو فوتبالش تموم شده چون دیگه توانایی استارت کنار خط رو نداره و سنش هم بالاست و تو دفاع کند شده بهتر بود فخرالدینی با غفوری دفاع راست ها باشن

 • اسستقلال

  جان مادرت بیخیال همون بمون گسترش فولاد

 • mehrab

  همینو کم داشتیم همین مونده شما بیای استقلال بزگ ..

 • ارتش 80 میلیونی

  بازیکنی با ضریب هوشی به شدت پایین است واقع سطح بازی این بازیکنان جوری نیست که به حق و درستی به لیگ برتر رسیده باشد

 • محمد**

  تورو خدا بیا
  کی تورو میخواد یه تنه با سوتیات تیمو به فنا میدادی

 • abiii

  نهههههههه خدا نکنه....
  تازه از دستت راحت شدیم

 • امیر عاشق فخرالدینی-شاه فرهاد

  اونایی که از فوتبال سر در نمیارن خواهشا راجع به بازشگت میلاد نظر ندن؛میلاد همون دفاع راستیه که کابوس بک چپ تیمای حریف بود و تو سال اول حضورش از نظر هوادارای فوتبال فهم استقلال بهترین بازیکن فصل استقلال شد میلاد همونیه که سرعت وحشتناک و نفوذهای فوق العاده داشت.درضمن ووریا انگشت کوچک میلاد هم نمیشه بدون شک
  ادمین بچاپ حرف دلمو

برچسب ها