مورینیو: نمی‌دانم پوگبا چه زمانی باز می‌گردد، نگران بازی‌های خارج از خانه نیستم

مورینیو-نمیدانم-پوگبا-چه-زمانی-باز-میگردد-نگران-بازیهای-خارج-از-خانه-نیستم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره شرایط تیمش پیش از دیدار با ساوتهمپتون صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در هفته ششم لیگ برتر میهمان ساوتهمپتون است، یونایتد در این مسابقه هم پوگبا را در اختیار ندارد و پس از این بازی سفری طولانی به روسیه دارد تا در لیگ قهرمانان به مصاف زسکامسکو برود، مورینیو درباره شرایط تیمش چنین گفته است:

نمی دانم پوگبا چه زمانی باز می گردد، در مورد زمان بازگشتش مطمئن نیستم ولی باز هم تکرار می کنم که این فرصت، موقعیت خوبی برای دیگر بازیکنان تیم است و من به تمام آن ها اعتماد دارم. بنابراین تا زمان بازگشت پوگبا، ناله نمی کنم و روزشماری نمی کنم، چرا که به دیگر بازیکنان تیم اعتماد دارم و وقتی پوگبا بازگردد، از حضور دوباره اش خوشحال می شوم.

نگران بازی های خارج از خانه نیستم، مسئله بازی های متوالی خارج از خانه و داخل خانه نیست. اگر اکنون با ساوتهمپتون و سپس با زسکا مسکو و در ادامه با بنفیکا در خارج از خانه بازی داریم، بعدتر در خانه به مصاف آن ها می رویم. اگر مقابل هادرسفیلد و لیورپول در هفته های پیش رو در خارج از خانه به میدان برویم، در ادامه لیگ در خانه مقابل ان ها بازی خواهیم کرد. در نتیجه من نگران بازی های خارج از خانه نیستم، چرا که تعداد بازی ها یکسان است.

از نظر اعداد و ارقام، باشگاه در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، یونایتد از لحاظ مالی به قدرت بی سابقه ای رسیده است. تیم فوتبال باشگاه هم نه تنها در کسب نتیجه بلکه در سبک بازی هم بهتر شده است. ارتباط میان هواداران، بازیکنان و باشگاه هم قوی تر شده است. فکر می کنم هواداران یونایتد هم در سراسر دنیا نسبت به گذشته، دلایل بیشتری برای خوشحالی دارند.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها