سرمربی استقلال مقابل سپیدرود کیست؟/ مبتکر GPS و حوضچه یخ

سرمربی-استقلال-مقابل-سپیدرود-کیست؟-مبتکر-gps-و-حوضچه-یخ

وبسایت رسمی برنامه نود - مربیان و سرمربیان زیادی هستند که نام‌شان به عنوان مربی موقت در یک تیم مطرح شده که یک بازی یا بیشتر را روی نیمکت یک تیم بنشینند تا سرمربی آن تیم معرفی شود. مطمئنا برای یک بازی و به صورت موقت نیازی به تجربه بالا و کارنامه قابل قبول نیست.

به گزارش وب‌سایت نود، استقلالی‌ها که در چند فصل اخیر سریالی از تصمیمات عجیب و غریب را به نمایش گذاشته‌اند با انتخاب یک آنالیزور و یک مربی بدنساز به عنوان مربی موقت، بدعت جدیدی را پایه‌گذاری کرده‌اند. مک در موت مربی ناشناخته‌ای نیست و کارنامه قابل قبولی هم دارد اما فقط به عنوان مربی بدنساز. او همچنین در چند تیم غیرحرفه‌ای هم دستیار بوده است. با این حال سرمربی استقلال در بازی مقابل سپیدرود به دلیل محرومیت او هم نخواهد بود و صالح مصطفوی است. فردی کاملا ناشناخته. صالح مصطفوی یار قدیمی منصوریان است. او از زمان تیم ملی امید این مربی را همراهی کرده است و با او به نفت و سپس استقلال آمده است. شاید جالب باشد بدانید که جی‌پی اس و حوضچه یخ که در نفت تهران توسط منصوریان انجام شد و در استقلال سروصدا و حاشیه‌های زیادی به پا کرد را مصطفوی پای‌شان را به این دو تیم بازکرد. مصطفوی همچنین یک بار توسط منصوریان از استقلال برای مدتی کنار گذاشته شد. گویا یکی از مصاحبه‌های مصطفوی به مذاق سرمربی استقلال خوش نیامده بود. البته مطمئنا ماندن او در استقلال بعد از استعفای منصوریان و جدایی چینی و خرمگاه یکی از تصمیماتی است که سرمربی سابق استقلال را چندان خوشحال نکرده است.

البته شاید ماندن مصطفوی در استقلال ادامه‌دار تر باشد و حتی منجر به حضور یکی از گزینه‌های مدنظر مدیران استقلال در این تیم هم شود. مصطفوی در العین، آنالیزور والتر زنگا بود و رابطه بسیار خوبی با این مربی دارد. در لیست استقلالی‌ها هم دروازه‌بان سابق اینترمیلان به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربی‌گری وجود دارد و قطعا یکی از راه های ارتباطی باشگاه استقلال با این مربی مصطفوی خواهد بود.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۵

 • saeed

  فقط حاشیه درست کردید برا داش علی مدیران بی لیاقت خدا ازتون نگذره تباه کردید استقلال رو

 • Marzi

  ما ن اینو میخوایم ن اون سرمربیو با اون سابقه ی افتضاحش

 • تاج کبیر

  گل بود ، به سبزه هم آراسته شد

 • محمد تاجی

  خدا رحم کنه به استقلال

 • عباس مافی

  من همیشه دوستدار آقای منصوریان بوده و هستم و خواهم بود ، این هیولای درونی که آقای منصوریان به آن اشاره کرد حتماً برای مدیران باشگاه شناخته شده است،خواهشآ یک بار برای همیشه بزرگی باشگاه فوتبال استقلال را مد نظر قرار دهید و این هیولا و هر آنچه و هر آنکه را در بزرگی و عظمت استقلال خللی ایجاد کرده و می کند را از ریشه بخشکانید ، مطمئن باشید که در این راه طرفداران میلیونی باشگاه پشتیبان شما خواهند بود.
  در پایان نمی توانم ناراحتی خود را از استعفای داش علی منصوریان و پذیرفتن آن از طرف مدیران باشگاه را کتمان کنم .
  اشتباهات پی در پی فصل نقل و انتقالات در خرید بازیکنانی که اواخر عمر فوتبالی خود را می گذرانند ، بیش از اندازه بها دادن به بعضی بازیکنان قدیمی تیم
  دستیاران نسبتاً ضعیف برای تیمی با عظمت
  عدم شناخت ارنج اصلی تیم با گذشت زمان زیاد
  عدم وجود یک فوروارد گلزن ششدانگ و تخصصی و ..ً..........از اشکالات مدیریتی و فنی تیم بود که در کامنت های هواداران گفته شد ولی گوش شنوایی نداشت ولی به امید خدا استقلال به روزهای اوج خود باز خواهد گشت

برچسب ها