مهاجری: عملکرد بدون نقص داشتیم/ رفته رفته به بازی مسلط شدیم

مهاجری-عملکرد-بدون-نقص-داشتیم-رفته-رفته-به-بازی-مسلط-شدیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم پدیده مشهد، گفت: بازی بدون نقضی به خصوص در نیمه دوم انجام دادیم.

به گزارش وبسایت نود، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: به بازیکنانم تبریک می گویم زیرا بازی بی نقصی به خصوص در نیمه دوم انجام دادند. خدا را شکر اشتباهات بازی در جام حذفی مقابل تراکتور سازی جبران کردیم. در دقایق زیادی، توپ در اختیار ما بود و امیدوارم در گام های بعدی نیز با تلاش بیشتر به برتری برسیم. 

وی در پاسخ به این پرسش که غیبت چند مهره تراکتورسازی چه تأثیری در رقم خوردن این نتیجه به همراه داشته است، گفت: ما هم در اول بازی یک بازیکن خود را از دست دادیم و مجبور به تعویض شدیم. همین مسئله باعث شد به تیم ما شوک وارد شود. این برد برای ما خیلی سخت به دست آمد و بازیکنان‌مان جنگندگی داشتند و تلاش کردند. این برد چیزی از ارزش‌های تراکتورسازی کم نمی‌کند و امیدوارم این تیم در ادامه راه موفق باشد. تراکتورسازی ما را در جام حذفی شکست داد و امیدوارم قهرمان این رقابت‌ها شود، اما گل دومی که از این تیم در دیدار جام حذفی خوردیم روی آفساید به ثمر رسید و نیازی به کارشناسی هم نداشت. ما جام حذفی را از دست دادیم، اما از هواداران تراکتورسازی خواهش می‌کنم که بدانند فوتبال ادامه دارد و ممکن است داور هم اشتباهاتی مرتکب شود. هواداران تراکتورسازی همیشه برد می‌خواهند، اما فوتبال دو رو دارد. تراکتورسازی باید تلاش کند در دیدارهای آینده به پیروزی برسد.سرمربی پدیده، بیان کرد: در نیمه اول در حد انتظاراتی که داشتم نبودیم ولی تعویض ها جواب داده و خدا را شکر رفته رفته به بازی مسلط شدیم. 

مهاجری در خصوص گل دوم تیمش که بازیکن تراکتور سازی به زمین افتاده بود و همچنین صحنه ای که در خصوص خلعتبری رخ داد، بیان کرد: از روحیه من اطلاع دارید و من مخالف این صحنه ها هستم. فیلم بازی را بازبینی می کنیم و اگر بازیکنمان اشتباهی داشته باشد، برخورد می کنیم زیرا می خواهیم پیروزی را با روحیه اخلاق مدارانه کسب کنیم. 

مهاجری در مورد درگیری‌های انتهای مسابقه و اینکه از مهاجری و تیم‌های او این رفتارها دیده نشده است، تصریح کرد:‌ شاید اگر مربی دیگری بود دوست داشت که بازیکنانش زمانی که تیمش جلوست روی زمین بیفتند، اما ما چنین چیزی را دوست نداریم و تلاش می‌کنیم حق‌مان را در زمین مسابقه بگیریم. من مخالف این حواشی هستیم و آنقدر تحت فشار هستیم که باید یکبار دیگر فیلم این اتفاقات را ببینم. اگر هر بازیکنی اشتباه کرد به او تذکر می‌دهم. ما بردن به هر طریقی را جالب نمی‌دانیم و تلاش می‌کنیم با روش درست به برتری برسیم. قطعاً فیلم مسابقه را می‌بینم و اگر خلعتبری اشتباهی کرده باشد به او تذکر می‌دهم.

20441

اختصاصی

نظرات ۱

  • Nader

    خلعتبری کی آورده به این فوتبال بیاد جمعش کنه

برچسب ها