پیکان 3 - نفت تهران یک/ دومین برد متوالی پیکان، اولین باخت جادوگر در لیگ برتر

پیکان-3-نفت-تهران-یک-دومین-برد-متوالی-پیکان-اولین-باخت-جادوگر-در-لیگ-برتر

وبسایت رسمی برنامه نود - علی کریمی در دومین حضور خود به عنوان سرمربی در لیگ برتر اولین باخت خود را تجربه کرد. 

به گزارش وب سایت نود، در دیدار تیم های پیکان تهران و نفت تهران که در پیکانشهر برگزار شد، شاگردان مجید جلالی در حالیکه اولین گل بازی را دریافت کرده بودند، در ادامه سه گل به ثمر رساندند تا به دومین برد متوالی خود دست یابند. در ادامه گزارش بازی را می خوانید. 

 

پیکان

پیام نیازمند، مهران موسوی، حجت حق وردی، حمودی، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، محمدصادق بارانی، ابراهیمی، مرتضی آقاخان، روستایی و افرانگ دافه

سرمربی: مجید جلالی

 

نفت تهران

میلاد فراهانی، فرید محمدی زاده، علیرضا عزت کرامت، امیر احمد کامدار، محسن بنگر، علی زینالی، عیسی آل کثیر(86 امین منوچهری)، سیناخادم پور، امیر حسین فشنگچی، مجتبی حق دوست و میلاد احمدی(70 میلاد سوری).

سرمربی: علی کریمی

 

 

 

دقیقه 3: عیسی آل کثیر باز هم برای نفت گلزنی کرد تا در همان دقایق اولیه شاگردان علی کریمی از حریف پیش بیفتند. عیسی ال کثیر در دقیقه ٣ موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی که در موقعیت مناسبی برای شاگردان علی کریمی به دست امده بود، گل اول را در شرایطی به ثمر برساند که دروازه بان جوان پیکانی ها می توانست واکنش بهتری نشان دهد.

دقیقه ٢٣: ضربه ابوالفضل ابراهیمی به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 26: محمدصادق بارانی در دقیقه ٢٦ موفق شد با یک ضربه دیدنی و پرقدرت از پشت محوطه جریمه توپ را به تور دروازه میلاد فراهانی برساند.

دقیقه ٢٧: ضربه مرتضی اقاخان با فاصله کمی اما بی خطر از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 32: در دقیقه ٣٢ ارسال بازیکنان پیکان به عمق خط دفاعی نفت با بی احتیاطی خادم پور همراه شد که در کورس با امیر روستایی در تلاش برای کسب مالکیت بود. پس از برخورد داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشات داد و مرتضی اقاخان در دقیقه ٣٣ موفق شد در جهت حرکت فراهانی گل دوم پیکان را به ثمر برساند.

 دقیقه ٤٥: شوت مرتضی اقاخان از پشت محوطه جریمه را میلاد فراهانی درازکش در اختیار گرفت.

دقیقه 52: شوت بی دقت  میلاد احمدی بازیکن نفت تهران از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ٧٥: نفوذ امیر روستایی می توانست سومین گل پیکان را به همراه داشته باشد ولی بی دقتی این بازیکن که ارسال نه چندان خوبی به روی دروازه داشت با واکنش فراهانی از دست رفت.

دقیقه 78: نفوذ امیر روستایی از سمت چپ خط تهاجمی تیم پیکان با پاس کات بک این بازیکن همراه شد و مرتضی اقاخان هم پس از چند قدم که در عرض حرکت کرد با یک ضربه محکم در دقیقه ٧٨ توپ را به سومین گل پیکان بدل کرد.

دقیقه ٨٥: اشتباه وحشتناک فشنگچی می توانست شکست شاگردان کریمی را سخت تر کند ولی بازیکن نیجریه ای پیکان که توپ را از فشنگچی ربوده بود، با بی دقتی موقعیت تک به تک را از دست داد.

دقیقه ٨٨: ضربه منوچهری با بی دقتی زده شد و توسط نیازمند به اغوش کشیده شد.

 

 

خلاصه بازی را اینجا ببینید.

 

 

 

 

 2081

اختصاصی

نظرات ۵

 • علی اقا دایی

  بعید میدونم نفت بمونه لیگ

 • حسن خون آبي

  چيزي كه عوض داره گله نداره، استاد كريمي يادته چطوري دو دستي جامو دادي پرسپوليس، الان هم خدا جواب اون كاراتو ميده اميدوارم تيمت به كل نابود بشه كه حق تيم نفت رو خوردي با ادعا كردن نميشه بزرگ شد بايد مثل دايي باشي تا بزرگ بشي موندم كي تورو مربي كرده

 • شیرعلی

  همین علی کریمی بود ک میخواست انتقام پیروزی رو بگیره!!!!

 • داود

  هیچ دلیلی نداره بازیکن بزرگ مربی خوبی هم بشه
  بدون کلاس مربیگری و تجربه بعنوان دستیار
  ازاقا کریم باقری یاد بگیر

 • تیـــــم مــــلی 99

  هفته قبل انداختی گردن درخشان این هفته چه بهانه ای میخای بیاری؟ داش علی؟ این رو خواهی فهمید که مربی گری کار سختی است و کار هر کسی نیست و بعد متوجه میشی با اون چند مربی که درگیر بودی از دنیزلی تا کی روش و دایی و...کار درستی نبوده و خودت پی میبری به اشتباهت. بعید هم میدونم تا نیم فصل دوام بیاری احتمالا کار طبق معمول به درگیری و قهر و بیانیه دادن میرسه همین پیش بینی رو تیرماه هم کردم که حتی به یه بازی هم نکشید و در رفتی الان هم مطمئنم تا نیم فصل در میری
  برای مربی گری:
  1-دانش
  2-تجربه
  3- جنگندگی
  4-تعامل و تحمل و سازگاری
  لازمه که شما نداری دوست عزیز
  بازم تاکید می کنم این تجربه برات مفید خواهد بود. بعد از اینکه از نفت در رفتی دور مربی گری رو خط بکش به فکر کار دیگه ای باش شما ادم ارزشمندی هستی ولی نه شما نه خداداد عزیزی مربی خوبی نمی شوید(حداقل تا قبل 60 سالگی) چون 4 فاکتور فوق رو ندارید اهل تحمل و تعامل و سازگاری هم نیستید.

برچسب ها