والورده: رئال مادرید در بحران قرار ندارد

والورده-رئال-مادرید-در-بحران-قرار-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بارسلونا این ادعا که رئال مادرید در بحران قرار دارد را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، ارنستو والورده در نشست خبری خود پیش از بازی روز شنبه مقابل خیرونا عنوان کرده انتظار نداشته تیمش در این برهه ۷ امتیاز از رئال مادرید پیش بیفتد اما اعتقاد ندارد که این تیم در بحران بسر می برد. 

والورده به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

یک ماه پیش رسانه ها می گفتند که ما در بحران قرار داریم. همه چیز هفته به هفته تغییر می کند. شرایط تیم ها براساس نتایج تغییر می کند. نمی دانم باشگاه ها چه شرایطی را بحرانی می دانند. تنها شرایط تیمم برای من اهمیت دارد. جواب دادن به سوالات درباره رئال برای من سخت است چون انتظار نداشتم چنین نتایجی بگیرند. 

بازی روز شنبه خیلی مهم است. این بازی یک دربی است و برای همین اهمیت خاصی دارد. می دانیم که حریف انگیزه زیادی برای این بازی دارد و باید اماده باشیم. نمی توانم به بازیکنی که در بازی قبلی ۴ گل زده استراحت دهم. مسی همیشه گلزن خوبی بوده و ما هم از او انتظار گلزنی داریم. او همیشه تاثیرگذار است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

  • حمید مسی

    ای کاش یه هافبک خوب مثل اریکسن و یه مهاجم خوب به جای سوارز افت کرده خرید میکرند تا این همه مسی تنها نباشه اونوقت هیچ تیمی جلودار بارسا نبود.خط حمله بارسا شده MMM.در ضمن یه کم تو فاز دفاعی مشکل داریم خصوصاً وقتی اومتیتی نباشه.واقعاً پیکه افت کرده
    "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
    رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

  • بارسلونا❤

    معلوم نیست این عموو پرررز باز چه نقشه‌ای تو کلشه ...:)

برچسب ها