اخوان: پورقاز نماد تعصب است

اخوان-پورقاز-نماد-تعصب-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شرایط قنی تیم به قدری خوب است که تمام ارکان باشگاه نسبت به کسب نتیجه در ادامه بازی ها کاملا خوشبین هستیم.

به گزارش وب سایت نود، مهدی اخوان درباره شایعه برکناری احتمالی زلاتکو کرانچاز از سرمربیگری سپاهان اصفهان به دلیل کسب تساوی گفت: به هیچ وجه چنین صحبت هایی در بین مدیران باشگاه و سرمربی تیم نبوده است. عملکرد فنی تیم هم به گونه ای است که کاملا ما را به آینده خوشبین نگه داشته است. شخصا فکر می کنم سپاهان به زودی خواهد توانست نتایج خوبی را در کنار بازی زیبا و روانش کسب کند.

سرپرست سپاهان در ادامه تصریح کرد: در همین بازی با پرسپولیس دیدید که موقعیت ها زیادی داشتیم اما طبیعی است بازیکنان با توجه به استرس بالایی که به واسطه نتایج چند هفته اخیر به آنها وارد شده است نتوانند آمادگی ایده آل خود را داشته باشند. تیمی که چند هفته ای نمی برد وارد بحران ناخواسته می شود.

اخوان درباره وضعیت مصدومیت پورقاز و سرلک افزود: میلاد سرلک کمی مشکل پیدا کرده بود و با توجه به ضربه ای که به صورتش خورد دچار فراموشی لحظه ای شده بود که رو به بهبودی است. بازیکن جنگنده ای است و سپاهان به وجود آنها افتخار می کند. پورقاز هم برای دومین بازی متوالی مصدوم شد. در بازی قبلی با ابروی شکافته بازی کرد و این بار هم از ناحیه کمر آسیب دیدگی جدی داشت که خوشبختانه مشکلش مربوط به ستون فقرات نیست اما کوفتگی شدید پیدا کرده است که باید چند روزی را استراحت کند. پورقاز نمادی از تعصب در فوتبال است.

 

2051

مهر

نظرات ۳

  • ترکمن صحرا

    پورقاز نماد غیرت و تعصب است . مثل پورقاز باشیم .

  • پرسپولیس کبیر

    انشاالله تیم خوب سپاهان هم به صدر برسه که لیگ جذابی رو شاهد باشیم

  • سپــاهان

    خوشبختانه از این بازیکن هـای متعصب کم نداشتیم.. با امید بهبودی کامل..

برچسب ها