خودداری عالیشاه از حضور در تمرینات تراکتورسازی

خودداری-عالیشاه-از-حضور-در-تمرینات-تراکتورسازی

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سرباز تیم تراکتورسازی از حضور در تمرینات این تیم خودداری می‌کند و فعلاً به تبریز نمی‌رود.

 

به گزارش وب سایت نود، امید عالیشاه اواسط فصل گذشته به‌عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی پیوست، اما به‌خاطر مشکل نقل‌وانتقالاتی که برای این باشگاه به وجود آمد، در ادامه فصل نتوانست تیم جدیدش را همراهی کند.

عالیشاه در ابتدای فصل جاری در اردوی تراکتورسازی در تهران حاضر شد و چند جلسه‌ای با این تیم تمرین کرد، اما پس از آن دیگر در تمرینات این تیم دیده نشد. عالیشاه هنوز سرباز تراکتورسازی است و از نیم‌فصل هم می‌تواند برای این تیم به میدان برود، اما مشخص نیست که چرا پس از آغاز لیگ برتر دیگر به تبریز نرفت و در اردوی تراکتورسازی حاضر نشد.

یحیی گل‌محمدی از عالیشاه خواسته که در تمرینات تراکتورسازی حاضر شود، اما او همچنان از حضور در تبریز خودداری می‌کند. عالیشاه سرباز است و امتناع او از رفتن به محل خدمت خود، می‌تواند عواقبی برایش داشته باشد. حتی گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی می‌تواند برای بازیکن خود اضافه خدمت هم در نظر بگیرد که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، باعث افزایش مدت زمان خدمت سربازی بازیکن پیشین پرسپولیس خواهد شد.

عالیشاه حدود یک سالی می‌شود که از میادین دور بود، اما با توجه به نزدیک شدن به نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر، دلیل عدم حضورش در تبریز برای کسی مشخص نیست. حالا باید دید که بازیکن سابق پرسپولیس و سرباز فعلی تراکتورسازی در تبریز حضور پیدا می‌کند یا در انتظار تبعات غیبت طولانی مدت خودش می‌ماند.

پس از تماس با عالیشاه برای جویا شدن علت عدم حضور وی در تبریز، این بازیکن اعلام کرد که فعلاً صحبتی نمی‌کند تا تکلیفش مشخص شود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • کاکو شیرازی

  سربازی نیس که خونه خاله هست !!!
  اینا باید بفرستن لب مرز نگهبانی بدن تا بفهمن چه خبره ...
  کاشکی سربازی ماهم اینجوری بوود ..
  آرزوی سلامتی برای همه سربازان وطنم

 • پژمان

  دوست دارم دوس داشتنی

 • جواد

  باشه. تو هم یه زخم دیگه بزن به پرسپولیس

 • 666

  نابودش کردن طلبکارم هستن

 • سربازی خونه خاله که نیس بگی نمیام

  اقای عالیشاه سرباری و سرباز بودن ک مثل مدرسه ک نیس بگی من نمیام ولش کن
  نکنه خونت مثل بقیه رنگش فرق داره ک نمیری سرتمرین اهان فهمیدم حتما دوست داری بری پادگان شب توی برف و بارون بالای برجک نگهبانی بدی یا تابستون وسط جهنم وایسی نگهبانی بدی شاید اینجوری دوست داری
  تقصیری نداری جات گرم و نرم هس نمیفهمی بچه های مردم توی پادگان توی هوای سرد و گرم چی میکشن
  من اگه جای مسئولین بودم میفرستادمت پادگان تا بفهمی نمیرم یعنی چی
  ادمین جان بی زحمت بچاپ از طرف همه سربازهای عزیز

 • رائول

  احتمالا می خواد عمدا اضافه خدمت بخوره، که بهونه داشته باشه که بر نگرده پرسپولیس...

 • مهدی

  عالیشاه نیم فصل پارسال اعزام شده خدمت سربازی و الان فکر کنم 9ماه خدمت باشه و 12ماه دیگه از خدمتش باقی مونده ! هرچقدر غیبت کنه به ضررشه و هروز غیبت مساوی با 3روز اضافه خدمته !!

برچسب ها