تلاش فدراسیون برای برگزاری بازی با توگو در کشوری دیگر یا تهران

چرا-بازی-ایران-و-توگو-در-روسیه-لغو-شد؟-تلاش-فدراسیون-برای-برگزاری-بازی-در-کشوری-دیگر-یا-تهران

وبسایت رسمی برنامه نود - دلیل برگزار نشدن بازی دوستانه ایران مقابل توگو در روسیه نداشتن ویزا برای حریف بوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، درحالی که برگزاری بازی ایران و توگو در سایت رسمی فیفا هم ثبت شده است اما محل برگزاری این بازی در ابهام است. البته از همان روز اولی که قرار شد بازی ایران و توگو برگزار شود مکان برگزاری مسابقه مشخص نشده بود اما در خبرها آمده بود که این بازی هم در کازان برگزار خواهد شد.

این در شرایطی بود که فدراسیون هم تا روز گذشته برای کاروان تیم ملی بلیتی تهیه نکرده بود. ظاهرا فدراسیون توگو موفق نشده برای ملی پوشانش ویزای روسیه را بگیرد و با توجه به اینکه گرفتن ویزا زمان می برد دیگر فرصتی برای این فدراسیون نیست تا بتواند به این کشور برود.

دلیل اعلام شدن لغو بازی ایران و توگو در کازان از سوی رسانه های روسی همین موضوع است اما از سویی کارلوس کی روش برای برگزاری این بازی قبل از دیدار با روسیه برنامه ریزی کرده و از فدراسیون توقع دارد که مانع لغو شدن کامل این بازی شود به همین دلیل مسئولان فدراسیون در تلاش هستند تا در کشور دیگری این بازی برگزار شود.

حتی بحث هایی هم هست که اگر حضور در کشوری دیگر فراهم نشد این بازی در ایران انجام شود. بدین ترتیب هنوز وضعیت برگزاری بازی ایران و توگو مشخص نیست و باید دید فدراسیون برای رهایی از این وضعیت چه اقدامی می کند. 

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • کیروش یه دنیاست

    فقط این مسائل و مشکلات برای تیم ملی ایران بوجود می آید. کشورهای دیگر بدون هیچ دغدغه ای با بهترین تیمهای دیگر بازی دوستانه برگزار میکنند اونوقت بازیهای دوستانه ما رو ببین. فقط باید به حال و روز فوتبال و ورزش ما گریست. فکر کنم تا قبل از جام جهانی همین مسائل داشته باشیم هر چند که ما دیگر به این قضایا عادت کردیم و اگر بازی دوستانه ای سر وقت خود و بدون هیچ دردسری برگزار شود باید تعجب کرد.

  • فرزاد

    الان فرصت خوبیه که بازی رو بندازن ورزشگاه امام رضا(ع).البته تیم توگو تیم بزرگی نیست!!

برچسب ها