روشن: مقصر اول مدیرعامل است و بعد منصوریان

روشن-مقصر-اول-مدیرعامل-است-و-بعد-منصوریان

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه استقلال انتقادهای تندی علیه مدیرعامل این باشگاه انجام داد و گفت که مقصر شرایط این روزهای آبی‌پوشان ابتدا افتخاری است.

 به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن روشن درباره اینکه گفته می‌شود به عنوان عضو کمیته فنی باشگاه استقلال انتخاب شده، گفت: من از این موضوع خبر ندارم و فقط شنیدم که چنین صحبتی شده، اما انتخاب اعضای کمیته فنی به این شکل نیست. چه بخواهند من را انتخاب کنند و چه سایر نفرات، باید 10،15 نفر حضور داشته باشند، شرایط را بگویند، ابراز علاقه کنند و سپس همه چیز بررسی و کمیته فنی انتخاب شود.

آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که با آن بازی شود
وی افزود: آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که آقایان بخواهند به همین راحتی با آبروی ما بازی کنند. اگر قرار باشد آبروی کسی برود، خود آن فرد می‌تواند آبروی خودش را ببرد و کسی حق ندارد با آبروی کسی بازی کند. جالب است که آقایان کمیته فنی تشکیل داده‌اند، اما همین امروز در روزنامه‌ها دیدم که افتخاری گفته بود دنبال فاتح تریم هستیم. آقای افتخاری! «لجن‌زاری: که درست کردی را بیشتر از این هم نزن! اگر از انتخاب سرمربی چیزی می‌دانستنی، از روز اول درست انتخاب می‌کردی. اکنون هم هرکسی را بیاورد، شرایط تغییری نمی‌کند. چه معنایی دارد که می‌گویند برای کمیته فنی نفراتی را انتخاب کرده‌اند، اما بازهم مدیرعامل دنبال سرمربی است؟ مدیرعامل و هیات مدیره فعلی باشگاه استقلال دو شاخه جدا از هم هستند. هیات مدیره خوبی داریم، اما اجازه کار به آنها داده نمی‌شود.

وقتی سرمربی و مدیرعامل انتخاب شده بود، طبیعی بود قریب نیاید
پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به اینکه محمدحسین قریب هم به دلیل برخی اتفاقات حاضر به حضور در هیات مدیره نشد، اظهار داشت: قریب حق داشت که به هیات مدیره نیاید. سرمربی انتخاب شده بود، هیات مدیره و مدیرعامل نادان قبلی همه کارها را کرده بودند و بعد هیات مدیره تشکیل دادند. طبیعی است که قریب نیاید. فقط یک سوال دارم که هیات مدیره چه اجازه‌ای به مدیرعامل داده که او به دنبال انتخاب سرمربی برود؟ پس نقش کمیته فنی که خودشان انتخاب کرده‌اند، چیست؟ می‌خواهند مردم را گول بزنند؟ اگر هم می‌خواهند کمیته فنی تشکیل بدهند، با نفرات کمیته قرارداد ببندند، نه اینکه حکم بدهند و دو روز بعد این حکم باطل شود و عده دیگری را بیاورند. ما آبرو داریم و نمی‌گذاریم با آبروی ما بازی شود.

صحبت‌های جباری درست است، چون او ریشه استقلال را دارد
روشن در خصوص اظهارات مجتبی جباری و اینکه گفته بود نقدهایی به افتخاری داشت و خواستار حل مشکلات شد، اما به جای حل مشکل او را کنار گذاشتند، گفت: جباری کاملاً درست می‌گوید، چون او از ریشه‌های این تیم است. اگر هم به قطر رفته، بازی کرده، زندگی‌اش را ساخته و افتخار آفرینی کرده، این افتخار باشگاه استقلال است. حالا او به برگشته تا خداحافظی کند و این هم حقش است، اما نباید با او قرارداد سنگین بسته می‌شد. مقصر این ماجرا هم مدیرعامل است که چیزی نمی‌داند. زمان ما، کسی مدیرعامل را نمی‌دید و سالی یک بار مدیر باشگاه را می‌دیدیم، چون بقیه کارها را کمیته‌ها انجام می‌دادند. آن زمان پیش از انقلاب بود، اما اکنون مدیرعامل اول از همه می‌آید و عکس می‌گیرد. مجتبی جباری درست می‌گوید و خود افتخاری سر تمرین برود و ببینیم آیا می‌تواند از آن سرویس بهداشتی و آبخوری استفاده کند یا نه؟

منتظر بودند منصوریان استعفا بدهد تا پولش را ندهند
«آبراموویچ صاحب باشگاه چلسی است و با مورینیو دعوا کرد که در نهایت گفت او را نمی‌خواهم، اما کمیته فنی شرایط را بررسی کرد و گفت مورینیو باید بماند. آبراموویچ با اینکه مالک باشگاه است در کار کمیته فنی دخالت نکرد و او هم گفت مورینیو باید بماند». پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این جمله به ماجرای استعفای علیرضا منصوریان و پذیرفته شدن این استعفا اشاره کرد و افزود: اینها منتظر بودند منصوریان استعفا کند که پولش را ندهند. دیدید که بلافاصله هم استعفا را قبول کردند، چون آخر شب استعفا شد و صبح این استعفا را قبول کردند و هیچ بررسی صورت نگرفت.

افرادی که در باشگاه مشغول می‌شوند شوهرخواهر یا برادرزن مدیرعامل هستند
وی خاطرنشان کرد: هر سرمربی و مدیری که برای استقلال آمده، فقط دنبال تیم بوده و هیچکس دنبال این نیست که ساختار باشگاه را درست کند، کمیته تشکیل بدهد، دنبال سایر باشگاه‌ها باشد و شرایط را درست کند. اعضای هیات مدیره هم که آمده‌اند یا آدم‌های خوبی بودند که دنبال این چیزها نبودند، یا خوب نبودند. این هیات مدیره خوب است، اما اول باید هیات مدیره انتخاب شود، آنها از داخل خودشان یا خارج از هیات مدیره یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند، کمیته‌های مختلف تشکیل شود و بعد مدیرعامل شرایط را مدیریت کند. مسائل فنی باید در اختیار کمیته فنی باشد، مسائل انضباطی را باید به کمیته انضباطی بسپارند و همه چیز روی روال باشد، نه اینکه مدیرعامل داخل همه مسائل وارد شود. معمولاً هم افرادی که در باشگاه مشغول کار می‌شوند، شوهر خواهری، برادر زنی است که با مدیرعامل نسبت دارد.

افتخاری مثل اختاپوس روی استقلال افتاده و ول کن نیست
روشن با انتقاد صریح از افتخاری، اظهار داشت: افتخاری مثل اختاپوس روی تیم استقلال افتاده و ول هم نمی‌کند. اکنون هم می‌گوید من می‌روم مربی جدید انتخاب کنم. اگر قرار است شما مربی انتخاب کنی، پس چرا کمیته فنی تشکیل دادید؟ مردم این چیزها را خوب می‌فهمند آقای افتخاری و در مصاحبه‌ها نگو که مقصر نیستی. مقصر اول این روزهای استقلال اول مدیرعامل است و بعد منصوریان. منصوریان هم به این دلیل مقصر است که تنها بود و نخواست کسی را در کادرفنی‌اش بازی بگیرد. فکر او اجازه نداد نفت و استقلال را متمایز کند. آنجا در نفت یک تیم بود که چند سال کنار هم بودند و ستاره هم از آن تیم بیرون آمد، اما اینجا استقلالی است که هوادار میلیونی دارد که موفقیت می‌خواهند.

وقتی منصوریان گفت به ترکیب ثابت اعتقاد ندارد، همه چیز را خراب کرد
پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان گفت: انصافاً هواداران یک فصل هم صبر کردند. وقتی منصوریان نیم فصل دوم با جوان‌ها آمد، نتیجه گرفت و قهرمان نیم فصل دوم هم شد، مردم امیدوار شدند، اما این فصل آوردن جباری و منتظری کمی شرایط را متفاوت کرد. البته که حضور آنها به عنوان سمبل تیم برای تقویت بازیکنان جوان تیم خوب بود، اما بدترین کاری که منصوریان کرد صحبت او بود که گفت به ترکیب ثابت اعتقادی ندارم و آنجا همه چیز را خراب کرد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۲

 • خسته

  جناب روشن تو هم شدی مایلی کهن استقلالیا
  همه بد هستن فقط تو و مایلی کهن کارتون درسته!!!!

 • adrapana

  دادن استقلالو نابود میکنن
  این چ وضعشه
  وزیر ورزش بیخیال استقلال شده

  افتخاریم انگار ستون پنجم دشمنه
  هرکاری از دستش میاد میکنه

  اقای فردوسی پور خوب حرفی زد
  گف ک فوتبال ایران ی مدت باید تعلیق بشه ک حساب کار دستشون بیاد


  مثل قدیم فوتبال لذت بخش نیست
  فوتبالم با سیاست قاطی شده
  همه همه فکر جایگاه خودشونن

  کاش ی روز خوب بیاد

  امین جان بچاپ

 • حامد

  احساسی برخورد نکنین خواهشا کجاش مدیریت مقصره این بنده خدا یه تیم کهکشانی بست هرچی بازیکن منصوریان خواست گرفت مقصر لجبازی ها وعده های الکی منصوریان بود که استقلال به این روز انداخت یه مربی خوب وبا تجربه مثل تریم بیاد استقلال کولاک میکنه

 • حمید

  چرا با امثال این اقا و مایلی کهن مصاحبه میشه انقدر.این ۲نفر هیچ درکی از فوتبال حرفه ای ندارند.امروز از یکنفر حمایت میکنند فردا میکوبنش زمین.حزب باد هستند

 • سجاد پرسپولیسی

  واقعا ماشاله داری اقای روشن خخخ..اخه اینهمه مصاحبه واسه چیه....چرا رک و پوست کنده نمیگی من میخام مسئولیت داشته باشم...چرا نمیگی دوست دارم تو چشم باشم...بابا بس کن هروز یه مصاحبه میکنی یه روز موافقی یه روزم مخالف ... اول تکلیفتو با خودت مشخص کن بعد بیا مصاحبه کن..به امید اینکه روزی استقلال و پرسپولیس بیفته دست ادمای دلسوز نه ادمای دلسوز نما و ریاکار...ادمین جدیدا چپ افتادیااااااااااااااا...خسته نباشی

 • خخخخخ

  خودکرده را تدبیر نیست
  چوب خدا صدا نداره

 • عمو آرش

  روشن امان از دستت مرد، کاش مدیر عامل بشی واقعا

 • 10.10.3

  بابا یک پستی به این و فتح الله زاده بدین کشتن مارو هرروز هم شما با اینهادمصاحبه می کنید کسی دیگه نیس ؟!چه خبره ؟!این دوتا فقط کارشون انتقاد هست یاد پرسپولیس می افتم زمانی که تیم نتیجه نمی گرفت همه انتقاد می کردند خوبی استقلال اینه کهدپیشکسوت نداره فقط این دوتا هستند رفرش می زنیم مصاحبه این دوتارمیاد بسه دیگه اه

 • دو ستاره رو قلبم تاج روی سرم

  چرا وزارت ورزش نه به پیشکسوت گوش میده نه به هوادار یعنی ما درکی از فوتبال نداریم که وزارت ورزش احترامی برای هوادار و پیشکسوت قائل نیست!
  آقای وزیر به نظر هوادار و پیشکسوت احترام بذار این هوادار جز این مملکت هستن از شما توقع دارن به عنوان یه مسئول ورزشی

 • امیدوحیدیفر

  دقیقا موافقم استفا منصوریان بیشتربه نفع تیم پرسپولیسه که دیگه سه تا نمیخوره واسه همین طرفدارون خوشحال بودن

برچسب ها