علی کریمی:می‌توانم بی‌تفاوت باشم اما هیچ‌وقت به این شکل زندگی نکرده‌ام

علی-کریمیمیتوانم-بیتفاوت-باشم-اما-هیچوقت-به-این-شکل-زندگی-نکردهام

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی نفت طلاییه گفت: در حال حاضر تغییرات در نفت تهران فقط در حد نام مالک بوده است درحالیکه وقتی تغییری صورت می‌گیرد باید به تبع آن خیلی مسائل دیگر تغییر کند در غیر این صورت هیچ مشکلی حل نخواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی کریمی درباره شرایط نفت طلاییه اظهار داشت: ما از روزی که به نفت برگشتیم کارمان را طبق برنامه انجام داده‌ایم و از روز اول هم می‌دانستیم که به دلیل کامل بودن لیست بازیکنان بزرگسال نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم اما همان موقع قرارمان این بود که امکانات سخت‌افزاری و یکسری نیازهای اولیه را برای تیم و تمرین تیم مهیا کنند اما متأسفانه هنوز آنچه مد نظر کادر فنی برای تمرین بوده فراهم نشده است.

وی افزود: البته ما طی روزهای گذشته در این رابطه با مسئولان باشگاه به دفعات صحبت کرده‌ایم و اکنون هم امیدواریم هرچه سریعتر شرایط بهبود پیدا کند. در حال حاضر تغییرات در نفت تهران فقط در حد نام مالک بوده است درحالیکه وقتی تغییری صورت می‌گیرد باید به تبع آن خیلی مسائل دیگر تغییر کند در غیر این صورت هیچ مشکلی حل نخواهد شد.

کریمی ادامه داد: ما به این مجموعه اطمینان کرده‌ایم و حاضر شدیم برگردیم در حالیکه بعد از جدایی اولمان هیچ حرفی نزدیم و پیگیر مسائل زندگی خودمان بودیم. از همان روز اول تمام حرف‌هایمان را زدیم و تنها جوابی که می‌شنیدیم پاسخ مثبت و قول مساعد برای همکاری بود.

وی تصریح کرد: شما می‌توانید از مالک باشگاه این سوال را کنید، به هر حال من تا آن روزی که مسئولیت تیم بر عهده‌ام باشد با تمام توان کارم را انجام می‌دهم با اینکه قرارداد خوب ۲ ساله‌ای با باشگاه دارم و می‌توانم نسبت به خیلی مسائل بی‌تفاوت باشم و فقط به مبلغ قراردادم فکر کنم اما هیچوقت به این شکل زندگی نکردم و اگر به نتیجه قطعی برسم که واقعاً شرایط مهیا نباشد می‌روم تا از شرایط فعلی‌ام در نفت سوء استفاده نشود.

 

2051

فارس

نظرات ۶

 • سرخ های با غیرت

  علی جون تو هم محبوب قرمزهایی هم ابیها.
  نگران نتایج تو این هفته های ابتدایی نباش .
  هم تیمت راه میفته هم خودت یکی از مربیان سال میشی.
  همه جور پشتتیم مرد

  • Cr7-17

   محبوب قرمزهای استیل اذین و ابیهای اهواز

 • حامد پرسپولیسی

  واسه همین عشقی داداش...
  عشق

 • روژان آبی دل

  ای خدا چرا همچین میکنی آقای کریمی اینهمه بازیکن بدبختم بیرون کردی بدون تیم موندن تانیم فصل!ازاول میدونستی شرایط اینجوریه چرابازبرگشتی بازمیری وعکس شیروپلنگ میزاری اینکه نشدمربیگری ادمین جان مخلصیم..

 • mehran

  از بس شرایط باشگاه ها خراب هستش که کریمی هم در اولین.تجربه مربی گریش هم.امیدوار نیس

 • ابی جان

  علی کریمی طوری حرف میزنه و میگه تو زندگیم هیچ وقت بی تفاوت نبودم که انگار یکی ديگه بود اون حرکات رو انجام داد و مدتها محروم بود الان هم درحد سرمربیگری نیست دنبال بهانه میگرده چون توانایی و دانش موفقیت رو نداره و داره هی خودشو سبک سنگین میکنه اگرچه توی رک بودن و گفتن حقایق ورزش قبولش دارم اما اینکه خودش شرایط افتضاح باشگاهداري رو میدونه و هی میاد و استفا میده دليلش عدم تواناییش است و گرنه اگه تیمش می برد کاری به این مسائل نداشت

برچسب ها