مورد مشابه طارمی؛ محرومیت چهارماهه چالهان اوغلو

مورد-مشابه-طارمی؛-محرومیت-چهارماهه-چالهان-اوغلو

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی طارمی و محرومیتش و دردسرهایی که برای پرسپولیس بوجود آمده آنقدر اتفاق نادر و کمیابی است که چندان نمی‌شود موارد مشابه را در مورد آن پیدا کرد و در مورد آن صحبت کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، زمانی که طارمی به ترکیه رفت بازیکنان زیادی به دلیل کودتای این کشور قراردادهایشان با تیم‌های خود فسخ کردند بدون این که مشکلی برایشان بوجود بیاید. طارمی اما با شکل عجیب و غریب رفت و برگشتش حسابی پرسپولیس را در منگنه قرار داده است. تنها مورد مشابه طارمی شاید بازیکن فعلی میلان باشد. این بازیکن که قراردادی با ترابوزان اسپور منعقد کرده بود بدون فسخ قرارداد از این تیم جدا شده و قراردادش را با تیم خود یعنی کالسروهه آلمان تمدید کرد.

حکم این بازیکن بعد از حدود سه سال اعلام شد و مثل طارمی چهار ماه محروم شد. در این مورد مشابه، اولا حکم محرومیت بازیکن بعد از گذشت بیش از دوسال اعلام شده است و ثانیا این که هیچ جریمه‌ای متوجه باشگاه نشده است و تنها بازیکن دچار محرومیت شده است. نکته دیگر هم این است که در مورد چالهان اوغلو اعتراض و بررسی مجدد پرونده تاثیری نداشته و این بازیکن در نهایت چهار ماه محرومیت خود را سپری کرده است.

در این مورد سوال اصلی اما این است که باشگاه پرسپولیس چه تخلفی انجام داده که باید پایش به این پرونده باز شده و هزینه زیادی را متحمل شود. هزینه‌ای که مشخص نیست در نهایت چه ضررهایی را به این باشگاه خواهد زد.

30388

اختصاصی

نظرات ۲

  • مجید

    چون که بدون اینکه استعلام بگیرد بازیکن را خریده است و پرسپولیس باید از فیفا استعلام میگرفت نه اینکه سرش پایین بیندازد و هر کار دلش خواست بکند.فیفا قانون دارد مثل ایران الکی که نیست

  • ابی جان

    این هزینه به دلیل جوگير شدن طرفداران پسپسي است که هشتاد درصدشان زیر بیست سال هستند و آشنایی با فوتبال ندارند و با فحش و فضیحت طارمی را وارد این معرکه کرده و باشگاه را متضرر کردند حالا هم باید تاوان بدهند و درس بگیرند طارمی براي آنها کم زحمت نکشید که اینطور با او برخورد شد درحالیکه یک فصل کاوه در تیم ما بود و وقتی هم که رفت دعا ما پشت سرش بود و الان هم موفقترین لژيونر است و بی شک مسافر روسيه

برچسب ها