پاشازاده: می‌توانستیم بیش از ۲ گل به ملوان بزنیم

پاشازاده-میتوانستیم-بیش-از-2-گل-به-ملوان-بزنیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: می‌توانستیم بیش از ۲ گل به ملوان بزنیم حتی به گل‌های ۵ و ۶ هم برسیم.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی پاشازاده پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل ملوان در جمع خبرنگاران گفت: با برنامه بازی کردیم و هواداران از این فوتبال لذت بردند، به ملوان هم تبریک می‌گویم آنها هم فوتبال بازی کردند. بعد از گل در نیمه اول کمی تحت فشار قرار گرفتیم اما با ۲ تعویض روند بازی را به سود خود کردیم. ما می‌توانستیم بیش از ۲ گل به ملوان بزنیم و حتی به گل‌های ۵ و ۶ هم برسیم، به حریف هم هیچ شانس ۱۰۰ درصدی ندادیم.

وی افزود: تیم ما بهتر هم می‌شود ما باید خیلی بهتر از اینها باشیم، من به هر مسئله‌ای ایراد می‌گیرم و خوشحالم که با حمایت مسئولان و مالک باشگاه توانسته ایم که خوب کار کنیم.

پاشازاده در مورد هواداران تیم نساجی گفت: آنها بسیار دوست داشتنی و تو دل برو هستند، به هواداران ملوان هم تبریک می‌گویم البته هواداران ما هم حرفه‌ای تیم خود را تشویق کردند و انرژی‌شان را بر روی تیم خودشان متمرکز کردند.

پاشازاده در مورد تمرین و بازی روی چمن مصنوعی گفت: اگر بخواهیم فقط روی چمن مصنوعی تمرین و بازی کنیم به مشکل می‌خوریم البته تیم من ۲ سال در تبریز روی چمن مصنوعی بازی کرد، به هر حال تمرین مداوم روی چمن مصنوعی می‌تواند میزان مصدومیت را افزایش بدهد.

سرمربی نساجی در مورد استرس بازیکنان تیمش اظهارداشت: استرس بازیکنان به درک هواداران هم مربوط می‌شود، هواداران ما حرفه‌ای برخورد می‌کنند، ما مساوی و باخت هم داشتیم اما گفتم که روند تیم رو به رشد خواهد بود. وقتی هم شکست خوردیم گفتم که من مقصرم اما نباید با هر شکست مربی‌ای را اخراج کرد و یکسری را بیرون ریخت در این صورت باید هر هفته یک مربی را تعویض کرد فوتبال حرفه‌ای این نیست باید تحملمان را در فوتبال حرفه‌ای بالا ببریم.

وی در مورد بازیکن‌سازی و ترکیب تیم نساجی اظهارداشت: هر بازیکنی که آماده باشد در ترکیب تیم قرار می‌گیرد، ممکن است یک بازیکن فیکس باشد اما در بازی بعدی در فهرست ۱۸ نفره هم قرار نگیرد، بسته به شرایط بازی، شرایط آب و هوایی و حتی بازی در بیرون و خارج از خانه هم وضعیت تغییر می‌کند. من در ابتدای حضورم در نساجی هم گفتم به من وقت بدهید تا هم بازیکن سازی کنم هم فوتبال زیبا ارائه بدهیم و هم نتیجه بگیریم در ترکیب امروز ما یک بازیکن امید گل ما را زد برخی از بازیکنان تیم ما از لیگ برتر آمده‌اند و قراردادهای آنچنانی دارند اما این بازیکن امروز حقش بود، اینکه به بازیکن جوان میدان بدهید در مربی‌گری جرأت می‌خواهد.

 

 

2020

نظرات ۳

 • سپیدرود عشق گیلان

  سپیدرود سرور ملوان
  درود بر نساجی

 • دو ستاره رو قلبم تاج روی سرم

  به امید موفقیت مهدی پاشاه زاده

 • farhad777

  مرسی اقا مهدی سالی دیگه تو لیگ برتر می بینیمت البته رو نیمکت استقلال انشالله

برچسب ها