اختصاصی/ افشای اتفاقات داخل رختکن استقلال پس ازبازی با ذوب؛ منصوریان: هیچ کس نمی تواند من را بردارد!

اختصاصی-افشای-اتفاقات-داخل-رختکن-استقلال-پس-ازبازی-با-ذوب؛-منصوریان-هیچ-کس-نمی-تواند-من-را-بردارد

وب سایت رسمی برنامه نود- علیرضا منصوریان پس از پایان بازی استقلال مقابل ذوب آهن از سمتش استعفا داد.

به گزارش سایت نود، سرمربی مستعفی استقلال که از طرف سکوها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود وشعار حیا کن رها کن می شنید، پس از پایان بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و اعلام کرد که در رختکن با بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و از آنها حلالیت طلبیده است و به آنها گفته که خودشان باشند و می توانند استقلال را به جایگاه خودش برسانند و خلاصه اینکه از آنها خواسته تا کیفیت بالایشان را نشان دهند چرا که لیاقتش را دارند! او اعلام کرد که در رختکن فضای احساسی حاکم بوده است. اما واقعا در رختکن استقلال چه گذشت و واقعا فضای احساسی وجود داشته است؟ پیگیریهای سایت نود نشان می دهد که منصوریان در رختکن به سختی اعلام استعفا و کناره گیری کرده است.

داستان از این قرار بوده که علیرضا منصوریان پس از اینکه صدای اعتراض هواداران را می شنید، وارد رختکن شد. او لبخند به لب داشت و مشخص بود که کاملا عصبی است. هواداران مرتب شعار می دادند. از منصوریان حیا کن، استقلال را رها کن تا پیتزا فروش حیا کن و استقلال را رها کن! و بسیاری شعارهای دیگر.

منصوریان همین که به همراه کادرفنی وارد رختکن شده به بازیکنان نگاه کرد و رو به بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی گفت:« نه! دیگه نمی شه، با این وضعیت هوادار نمی شه در استقلال موند! یک گل آفساید هم که می خوریم شعار حیا کن، رها کن سر می دهند! بهتره بریم پی کارمون! بعد از هر گلی که تیم می خوره هوادار فحاشی می کنه و بازیکن تمرکز نداره بازی کنه!همه پاس اشتباه به هم می دهند و تمرکز ندارند.چرا باید موند و کار کرد؟»

منصوریان از بازیکنان که همه سکوت کرده اند می خواهند بروند دوش بگیرند و برگردند. بازیکنان پس از اینکه دوش می گیرند، برمی گردند و روی نیمکت های رختکن می نشینند. منصوریان رو به آنها شروع به صحبت کردن می کند:« من علیرضا منصوریان هستم و سالها روی همین سکوها استقلال را تشویق کرده ام. اما هرگز به کسی حیا کن، رها نکن نگفته ام. من واقعا تحت فشار هستم. هم در خانواده ام یعنی پیش زن و بچه و فامیل و هم در خانواده استقلال. راهی ندارم جز رفتن و کار من با استقلال به پایان رسیده است.»

بازیکنان البته واکنشی نشان نمی دهند و همچنان همه سکوت کرده اند. منصوریان ادامه می دهد:«ان شالله همه موفق باشید. من از همکارانم هم نمی خواهم استعفا بدهند. می خواهم در استقلال بمانند و به کارشان ادامه دهند. البته این نکته را باید به شما بگویم و باید همه بدانید. هیچ کس نمی تواند من را بردارد. من مورد حمایت افرادی هستم که کسی در هیات مدیره جرات برداشتن من را ندارد و تا الان هم نداشته است. من خودم رفتم. خودم استعفا دادم و راه من و استقلال جدا شده است. من علیرضا منصوریان هستم. بازیکنی که هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها دوستش دارند. در همین دو دربی که سرمربی بودم دیدید که هواداران پرسپولیس هم در ورزشگاه به احترام من از جایشان بلند شدند. پس بدانید که من خودم رفتم.» منصوریان رختکن را ترک می کند و در میان سکوت بازیکنان به سمت سالن کنفرانس می رود. کنفرانسی که حدود 90 دقیقه طول کشید.

هیچ بازیکنی هم پس از پایان صبحتهای منصوریان چیزی نمی گوید و همه مشغول جمع کردن وسایلشان می شوند. فقط  در حین صحبتهای منصوریان امید نور افکن تنها بازیکنی بود که ثانیه هایی اشک در چشمانش جمع شد و خواست شروع به گریه کردن کند که با خروج منصوریان از رختکن گریه او هم قطع شد!

البته در یکی دو روز اخیر گفته شد منصوریان در رختکن اعلام کرده که همه بازیکنان را جز یک نفر حلال می کند. البته یافته های سایت نود چنین چیزی را نشان نمی دهد، شاید منصوریان در حین خروج از رختکن این جمله را گفته و بازیکنان جمله او را نشنیده اند.

اختصاصی

نظرات ۶۸

 • فانتاس

  این همه بگیر و ببند و حیاکن و تشویق و غیره بخاطر یه توپ که 22 نفر دنبالش میفتن؟؟؟ بیخیال/گاهی فکرمیکنم چرا؟

  • Miladstwo

   اگه با این دیدگاه بخواین نگاه کنین، کل دنیا دنبال یه تیکه کاغذن!! ولی اون تیکه کاغذ پوله. (در ضمن از این 22 نفر 2 نفرشون دروازه بانه دنبال توپ نمیوفتن :| )
   من پرسپولیسی ام ولی استقلال هوادار داره و برای هواداراش مقدسه و ارزش داره. پس حیا کن رها کن باید باشه.

 • ایمان

  وای خدا !!! پاچیدم !!!!
  با خروج منصوریان از رختکن گریه او هم قطع شد!

  • وحيد سرخ دل

   این بابا که می گفت 20 دقیقه منتظر بودیم گریه نورافکن قطع بشه!!!

 • Reza,red

  اینا برا خودشونم میزنن. یعنی نصف بازیکنان راضی بودن که بره.
  پ ن. این توضیحاتم یکی از همون بازیکنان به سایت نود گفته خیلی تابلوء

 • استقلال کبیر

  درود بر علیرضا منصوریان ....

 • Rezza

  مورد حمایت آقای ح.ر

 • اسی

  ای خدا چرا این انقد خودبزرگ بین و متوهمه؟؟؟ ما به احترامت بلند شدیم؟؟؟ مگه علی پروینی مگه علی کریمی یا عابدزاده ی؟؟ چی میگی بابا؟؟؟ کی؟؟؟ کجا؟؟؟ کی دیده؟؟؟

  • ss

   اسی جان فکر کنم تو توهم زدی !!! این اسامی که نام بردی 60درصد خود طرفدارای تیمتون اصلا قبولشون ندارن !! حداقل میشد اسمهای دیگه ای رو نام ببری که بیشتر از اینا مقبولیت داشته باشن

  • بهنام

   شما کوچکی یادت نمیاد باچه وضعی علی پروینو اخراج کردن یه سرچ بکن

  • آنتی قرمز

   شمااونموقع داشتی چیپس تو میخوردی حواستذنبود چون تومکتب شما چیزی به نام احترام به رقیب وبزرکتر سرتون نمیشه قیقا کاری که با علی پروین کردین

 • امیر

  در همین دو دربی که سرمربی بودم دیدید که هواداران پرسپولیس هم در ورزشگاه به احترام من از جایشان بلند شدند
  تا ابد عاشقتم منصوریان:))))))

 • hedayat

  داستان خوبی بود.مرسی

 • ابراهیم666666

  مگه شما به هوادار پرسپولیس احترام گذاشتی؟هیچ مربی استقلال اندازه تو کری نخوند فقط برا اینکه خودتو برا هوادلر استقلال لوس کنی و بچسپی کری میخوندی...حنات دیگه رنگی نداره پیتزا فروش

 • سعيد

  با اين نتيجه هايي كه با استقلال گرفتي مطمئنم پرسپوليسيها بيشتر از استقلاليها دوست دارن

  • milad,karaj,FCESTEGHLALkabir

   سخت در اشتباهی عزیزم، ۴پولی۳یا هیچوقت نمیتونن یه استقلالی رو دوس داشته باشن بخصوص اگه اون استقلالی قهرمانی رو هفته اخر ازشون بگیره و تیمش تو یه نیمه سه تا بهشون بزنه و ارزویه بردنش تو دربی تا ابد تو دلشون بمونه، شماره ۱۰ دوس داشتنی با اینکه یکم حرصمون دادی ولی ما استقلالیا تا ابد دوست داریمو یادمون نمیره چقد واسمون زحمت کشیدی،به امید برگشتنو موفقیتای روز افزونت علی اقای منصوریان

  • با افتخار پرسپولیسی‏ ام

   خطاب به میلاد کرجی:
   همین طرز تفکر بیچاره‎تون کرده. دنبال منافع خودتون نیستین؛ دنبال ضرر زدن به دیگران هستین. از نظر شما منصوریان خوبه؟ این نعمت به استقلال ارزانی.

  • 6666666

   میلاد جان ما انقدر بالاییم که بردن دربی آخرین چیزیه که بهش فکر میکنیم . پارسال هم اگه بازیکنامون دست کم نمیگیرفتن و شل بازی نمیکردن همون برد رو هم بهد از 5 سال به دست نمیاوردین . مربی ای که 6 تا از تیم عربی میخوره بایدم طرفداریشو کرد :)))))

برچسب ها