پرسپولیسی‌ها قرارداد نوراللهی را فسخ کردند؟

پرسپولیسیها-قرارداد-نوراللهی-را-فسخ-کردند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - محرومیت باشگاه های ایرانی از نقل و انتقالات طی دو سال گذشته بیشتر از همه دو بازیکن را تحت تاثیر قرار داده است، امید عالیشاه و احمد نوراللهی.

به گزارش وبسایت نود، دو بازیکن سرباز پرسپولیس که برای گذراندن خدمت خود راهی تراکتورسازی شدند به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه تبریزی فقط در چند بازی ابتدایی به میدان رفتند و پس از آن از حضور در بازی ها محروم شدند.

حالا این دو بازیکن می خواهند به پرسپولیس برگردند و نوراللهی چند هفته است در تمرینات سرخپوشان تهرانی هم شرکت می کند اما این بار باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم شده است.

وضعیت احمد نوراللهی با انتشار چند خبر در روز یکشنبه بسیار پیچیده تر از قبل شد. در روزی که خبر سرباز بودن احمد نوراللهی تا پایان آذرماه از سوی باران چشمه مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح اعلام شد، اخباری به دست ما رسیده مبنی بر اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس قرارداد نوراللهی را در روز آخر نقل و انتقالات یعنی 15 شهریور فسخ کرده اند.

حالا با توجه به اینکه پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم شده اگر سازمان لیگ فسخ انجام شده در هیات فوتبال را به رسمیت شناخته باشد و منع قانونی برای آن در نظر نگرفته باشد ممکن است امکان این که مجددا نام او را وارد لیست تیم کنند نباشد.

در حالی که همه از جمله خود نوراللهی، باشگاه پرسپولیس و باشگاه تراکتورسازی تصور می کردند سربازی این بازیکن 29 شهریور به پایان می رسد امروز باران چشمه در مصاحبه ای اعلام کرد این بازیکن تا 29 آذر در اختیار ستاد کل نیروهای مسلح است و این به معنی محرومیت نوراللهی از همراهی پرسپولیس در لیگ تا نیم فصل خواهد بود.

در این باره مطلع شدیم که سه ماه خدمت اضافه نوراللهی به این دلیل است که ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام عدم نیاز سه ماه خدمت نوراللهی از سوی باشگاه تراکتورسازی به یگان سپاه عاشورای تبریز موافقت نکرده است و به این ترتیب سربازی نوراللهی 29 آذر به اتمام خواهد رسید نه 29 شهریور.

حضور نوراللهی در فرودگاه برای پیوستن به اردوی پرسپولیس

به موازات این اتفاق یک اتفاق مهم دیگر درباره نوراللهی افتاده و اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس 15 شهریور یعنی در روز پایانی نقل و انتقالات او را به هیات فوتبال برده و فسخ قرارادش را ثبت می کنند.

گویا استدلال مسئولان باشگاه پرسپولیس این بوده که چون نوراللهی برگه پایان خدمت ندارد نمی توانند نام او را وارد لیست کنند و باید این اتفاق بعد از اخذ برگه پایان خدمت رخ دهد. بنابراین تصمیم باشگاه بر این که بوده که نوراللهی برگه پایان خدمتش را دریافت کند و بعد از آن او را به عنوان بازیکن آزاد وارد لیست کنند.

شنیده شده سازمان لیگ بنا به دلایلی با فسخ قرارداد نوراللهی مخالفت کرده اما اگر سازمان لیگ این فسخ قرارداد را پذیرفته باشد نوراللهی نمی تواند به پرسپولیس بازگردد چون این تیم از نقل و انتقالات محروم شده و حتی در صورتی که پرسپولیس بتواند تا زمستان سه بازیکن آزاد جذب کند، نوراللهی نمی تواند به پرسپولیس برگردد چرا که پنجره نقل و انتقالات زمستانی 28 آذر باز شده و محرومیت پرسپولیس آغاز می شود و باران چشمه گفته که نوراللهی تا 29 آذر سرباز است.

تنها راه نجات شماره هشت سرخ ها این است که نوراللهی در صورت فسخ شدن قراردادش توسط باشگاه قبل از 28 آذر سربازی اش به اتمام برسد و به عنوان بازیکن آزاد قبل از شروع محرومیت و باز شدن پنجره زمستانی جذب تیم شود. از طرفی گفته می شود دلیلی نداشته باشگاه پرسپولیس اقدام به فسخ قرارداد نوراللهی کند چراکه موضوع این بازیکن با سایر بازیکنان سرباز و این که ضرورت دارد قرارداد آنها در زمان باز بودن پنجره نقل و انتقالات ثبت شود متفاوت است.

به هر ترتیب نوراللهی با اما و اگرهای جدیدی مواجه شده است اما مسئولان باشگاه پرسپولیس به این بازیکن اعلام کرده اند مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارد. باید دید اطمینان خاطر مسئولان پرسپولیس به خاطر مسابقه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا است یا اینکه نوراللهی می تواند با وجود اینکه تا 29 آذر سرباز است و برای فسخ قراردادش هم اقدام شده در لیگ هم بازی کند یا خیر.

در این میان حتی اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه شاید نوراللهی مقابل الهلال هم در لیست نباشد تا همه چیز بررسی شود. باید دید حداقل امروز درباره قرار گرفتن نام او در فهرست هجده نفره بازی با الهلال چه تصمیمی گرفته می شود و در روزهای آتی مدت سربازی و بحث فسخ قرارداد او در هیات فوتبال به کجا می انجامد. فعلا که پرسپولیس در سرنوشت سازترین روزهایش آبستن حوادث عجیبی شده و درباره نوراللهی هم دو سه اتفاق ناگهان و همزمان رسانه ای شده است.

 

اختصاصی

نظرات ۴۲

 • علی 6×4=24 ابدی

  احمدمون باهامون هست . ان‌شاالله بزودی مشکلات تموم میشه . ما بدتر از ایناشو تجربه کردیم . ولی چون متحد شدیم و از باشگاه حمایت کردیم روزای خوبمون برگشت . پس الانم از همه خواهش میکنم که بدون توجه به این مشکلات فقط و فقط از تیم حمایت کنند تا قهرمان آسیا و مجدد لیگ بشیم .

  • شانسپولیس

   شما حمایت نکردید دوست عزیز، فدراسیون و بقیه عوامل هواتونو دارن

  • مجتبی

   فعلا که عوامل همه جوره هوای شما رو دارن شیشتایی
   #فاتح تریم رو فدراسیون استخدام کرد نه استقلال

  • navid

   در جواب شانس پلیس
   دوغتو بنووووش:)

 • تیم ملی2018

  سوتی خود مسئولان پرسپولیس بوده دیگه ! نوراللهی 9ماه خدمته و تا آذرم میشه 12ماه وتا 21ماه میشه 9ماه کسری پس به نظام وظیفه نمیشه خورده گرفت اونا کمک زیاد کردند این اشتباه پرسپولیس بوده که از لیست درش آورده!

  • M.bap

   کمک!؟کسری خدمتش که به خاطر سابقه ی جبهه ی پدر و مادرش و بسیجی بودن خودش بوده،کمک یعنی اینکه 3 ماه رو میتونستن اعلام عدم نیاز کنن و نکردن
   الان به نظرتون واقعا به پرسپولیس کمکی شده!؟فقط یه مشکل دیگه به مشکلاتمون اضافه شد

 • Mohammad 6+4=ss

  واقعاً در حق این دو بازیکن پرسپولیس خیلی اجحاف شده !!!!
  تمام بازیکنهایی که سرباز شدن تو دوره خدمتشون واسه یکی از تیمهای لیگ برتری یا دسته یکی با یک تیم بازی میکردن و شرایط بازی داشتن، ولی این دو ، مخصوصاً احمــــد تمام خدمتشو فقط تمرین کرد و تو هیچ بازی رسمی شرکت نکرد!!!!!!!
  الانم واقعاً برای بازی الهلال خیلی جای ریسک داره که بخواییم ازش استفاده کنیم، اول امیدوارم بدون احمد بچه ها راحت نتیجه رو بگیرن ، که مطمعنم یه شگفتی دیگه در راه داریم ، دوم اگر نیاز به بازی کردنش پیدا شد ، بتونه سر بلـــند باشه ، ......
  به امید سر بلندی تیم پرسپولیس.......

  • mehdi.64

   ای جوووونم
   از برد پیروزی بعنوان شگفتی دیگر یاد میکنی یعنی برد الاهلی و حضور در این مرحله هم شگفتی بوده.خوشم میاد خودتونم شگفت زده شدید و عادت نداشتید اینجا باشید.

  • m

   حالا آدم از برد تیمش شگفت زده بشه خوبه، ولی مثل اینکه شما از ته جدول بودن تیمتون شگفت زده نشدید. چرا، چون که عادت همیشگیتونه!!!

  • شگفتی یعنی 6 _1

   بله دوست عزیز بعد از باخت تحقیر امیز شما این یه شگفتی است

 • Negar

  چه موفقیت های پرسپولیس خار شده رفته تو چشم همه.هر کی یجور ایراد میگیره و دردسر برای بازیکنا درست میکنه.انشالله با یاری خدا فهرمان میشیم و جواب همرو میدیم.به امید قهرمانی پرسپولیس تو آسیا

  • علیرضا م.

   همه اش که تا حالا سوتی های مسئولان باشگاه خودتون بوده!!!

 • solo

  اگه فدراسیون ایران که همه چی رو به نفع پر۳پولیس ماست مالی میکنه

  • كمال

   شما استقلاليا هم اينقد ته جدول بودين فكر ميكنيد هر رفت صدر جدول و قهرمان شد،مثل قهرماني هاي شماست.نه داداش.فرق داره اين.شما به فكر تيم خودت باش در مورد پرسپوليس نظر نده

  • علیرضا م.

   دقیقا!
   بازیکن سرباز رو به تیم ملی ندادن، اما حالا وزیر برای پرسپولیس مجوز بازی نوراللهی رو گرفته! خیلی جالبه!
   میگن پول برای بازی تدارکاتی تیم ملی نداریم، اما وزارت خونه پول ژوزه رو برای پرسپولیس جور می کنه! نوبره!

  • دو ستاره چهار جانبه!!!!

   ملکی پشت تلفن: ها ها ها ها ها ها !!!!!!

  • مسعود

   اره تو که راست میگی ولی.......

  • ته دیگ

   معلومه ته جدول یاد خاطرات قدیمتون افتادی که انقد شیرین زبون شدی

  • 66

   خارچشم خیلیهاست نام بزرگ پرسپولیس

  • متخصصین در حال سقوط

   ماست مالی اونی بود که پارسال تو نقلو انتقالات نیم فصل داشت برا استقلال انجام می شد. اون موقعم داشتید دستو پا میزدید و عالمو آدم دستتونو گرفتن تا ازون وضعیت در بیاید. تا دنیا دنیا بوده، ته جدولیا همیشه ساکتو شرم زده بودند. تازه این ته جدولیا که میگم تو میادین بین المللی فضاحت برای کشورشون به ارمغان نیاوردند. نمیدونم شماها با چه رویی از اون ته چاه اینقدر دادو بیداد می کنید...

 • سارا

  ادم گیج میشه.
  توکل به خدا.

 • مهرشاد

  هر دم از این باغ بری میرسد :(((

 • شایان پرسپولیسی

  ومن بیشتر از هر چی دلم به حال امید و احمد میسوزه، عملا فوتبالشون داره نابود میشه

  • سارا اس اسی

   حالا مارادونا بودن ک نابود میشه؟

  • 6در4تقلال

   سارا6تایی احمدهمونی که همه چیز از شوتش شروع شد و4تایی شدید

 • بهروز کاستاکورتا

  عجب داستانی درست کردن به مولا
  خوب ورندارن تو بازی با الهلال بهش بازی بدن فردا الهلال داستان رو بفهمه و یه برنامه دیگه برامون بچینه
  از کارهای باشگاههای ایرانی نمیشه سر درآورد فکنم خود باشگاه هم نمیدونه داره چیکار میکنه


  والا دیگه

  بخدا این چند روزه هرچقدر خواستم خودمون آروم کنم نشده هروز یه برنامه از باشگاه در اومده بیرون

 • Amir

  رندوم حساب کنی روزی ۲ تا خبر مسرت بخش از مدیران سخت کوش پیروزی به بیرون مخابره میشه
  چیه این آقای طاهری اصلا همه تنم داره میلرزه

  • حسیین

   اگه یادت باشه مدیران دوچرخه سواران در ده دقیقه کل اسرار باشگاه شون رو افشا کردن

  • Masood

   قبل از طاهری ثانیه به ثانیه تنمون میلرزید
   اگه طاهری نبود و طلب بازیکنا و سرمربی قبلی رو صاف نمیکرد، پرسپولیس خیلی وقت پیش بخاطر بدهکاری محروم میشد و تیم بجای قهرمانی مثل قبل باید برای موندن تو لیگ میجنگید
   مشکل سربازی و ندونم کاری طارمی ربطی به طاهری نداره، بدبخت دیگه چکار کنه شما راضی بشی؟

  • هوادار مدیر خوبمون دکتر طاهری

   دانشمند، رندوم رو حساب نمیکنن. احتمالا منظورت میانگین بوده.

  • فدای سر پرسپولیس

   شاگردی استاد افتخاری رو داره
   شنا زیاد حرص نخور داداش
   بزار تیمت از اونجایی که هست یه رده بالا بیاد بعد زبون واکن

برچسب ها