نامجومطلق: استقلال یک مربی مثل تریم می‌خواهد

نامجومطلق-استقلال-یک-مربی-مثل-تریم-میخواهد

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی و بازیکن پیشین استقلال تاکید کرد که علاقه‌ای به حضور در کمیته فنی این باشگاه ندارد.

 

به گزارش وب سایت نود، مجید نامجومطلق در خصوص احتمال تشکیل کمیته فنی باشگاه استقلال و حضورش در این کمیته گفت: من هم این خبر را شنیده‌ام ولی از باشگاه استقلال با من صحبت نکرده‌اند. اگر هم صحبت کنند این پیشنهاد را قبول نمی‌کنم چون علاقه‌ای به حضور در کمیته فنی ندارم.

وی در مورد شرایط باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید تاکید کرد: استقلال اگر بخواهد مربی خارجی بیاورد باید بحث زمان‌دادن را هم در نظر بگیرد. قرار نیست یک مربی خارجی بلافاصله بعد از آمدن به استقلال نتیجه بگیرد و هواداران و مسئولان باشگاه باید صبور باشند.

نامجومطلق در مورد مذاکره استقلال با فاتح تریم گفت: به نظر من او گزینه بسیار مناسبی است و استقلال یک مربی مثل تریم می‌خواهد که کارنامه روشنی در فوتبال اروپا دارد. او در تیم مطرحی مثل میلان مربیگری کرده و در کارش جدی است. استقلال یک مربی مثل تریم می‌خواهد که دربحث فنی و مدیریتی قوی باشد.

مربی پیشین استقلال در مورد اینکه شاید استقلالی‌ها با والتر زنگا هم مذاکره کنند گفت: به نظر من زنگا گزینه مناسبی نیست.

 

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • حبیب نارویی///بلوچ

  با پول بی زبون ملت
  این همه خرج کردین ته جدولین
  هنوز هم میخواهین خرج کنین
  مشکل ی جای دیگه هست عزیز

  • حامد آبیدل

   نصف اون پول بی زبون هم برای تیم ما خرج نشده بعد تیم سوم پایتخت چپ و راست پول برانکو سالیانه 6میلیارد و... رو میده و از مانوئل گرفته تا و...

 • mehrab

  واقعا فاتح تریم گیزنه مناسبی برای شرایط فعلی استقلال بزرگ هست ..

 • علیرضا

  جانا سخن از جانب ما میگویی!
  "استقلال یک مربی مثل تریم می‌خواهد که دربحث فنی و مدیریتی قوی باشد."
  حرف دل ما رو زدی ناز نفست!

 • هوادار

  ممنون اقای نامجو مطلق. توی شرایطی که خیلی از ادم های بی کفایت تریبون دارن و با حرف های نسنجیده و گاهی بدخواهانشون دل هوادار استقلالو میلرزونن این حرفای شما مایه ارامشه. خداخیرتون بده کاش دوتا ادم فقط دوتا ادم مثل شما توی هیات مدیره استقلال بود. تورو خدا نزارین این ادمای متظاهر استقلالو نابود کنن

 • حمیدرضا

  با این وضعیت مدیریت دولتی و رانتهای میلیاردی ، فاتح تریم و کیروش و .. رو هم بیارند فایده ای نداره . نهایتش تیم 4 یا 5 لیگ میشه . مشکل باید ریشه ای حل بشه . یک تیم حرفه ای تیم داری از اسپانیا یا المان بیارند و کل سیستم تیم داری رو از اول راه بندازند از کسب درامد تا مدیریت و خرید بازیکنی که به منافع تیم کمک کنه و ... و بعد از 2 سال یک مربی خوب هم بیارند .

 • 6در4 دسته 3 ای

  دقیقا درباره داچ علی هم همین حرفارو میزدین ۴۰ میلیارد تیم بستین الانم تهه جدولین چقد شماها مظلومین

برچسب ها