خیال تراکتوری‌ها از حضور در آسیا راحت شد

خیال-تراکتوریها-از-حضور-در-آسیا-راحت-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - با پرداخت بدهی حمزه یونس، تراکتورسازان دیگر مشکلی برای حضور در آسیا ندارند.

 

به گزارش وب سایت نود، در حالی که که تیم‌های پرسپولیس و استقلال در تکاپوی رفع مشکلاتی چون محرومیت از پنجره نقل و انتقالات و انتخاب سرمربی خود هستند، تراکتورسازان موفق شدند آخرین پرونده خود را در فیفا ببندند و مشکلات مالی‌شان برای حضور در آسیا را رفع کنند.

در حالی که مدیران پیشین تراکتورسازی با استخدام مربیان و بازیکنان خارجی و پرداخت نکردن قسمتی از مبلغ قرارداد آن‌ها باعث شده‌ بودند این مربیان و بازیکنان از سرخ‌پوشان تبریزی شکایت کنند و این تیم، ۲ پنجره نقل و انتقالاتی را از دست دهد.

مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی نیز توانست با پرداخت بدهی ۷ میلیاردی حمزه یونس و سایر شاکیان آخرین شاکیان تراکتورسازی را نیز راضی کنند تا دیگر این تیم مشکل مالی برای حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده نداشته باشد. شاکیان تراکتورسازی حدود ۱۵ میلیارد از این تیم طلبکار بودند که با دریافتی دیروز حمزه یونس دیگر باشگاه بدهی به این بازیکنان ندارد.

کاظم شهریاری، قائم مقام باشگاه تراکتورسازی این خبر را تایید کرد و بیان کرد: خدا را شکر می‌توانیم با خیال راحت بار دیگر حضور در آسیا را تجربه کنیم.

 

2051

 

ایسنا

نظرات ۱۰

 • تراکتورچی

  اخ جون امسال دیگه قهرمان آسیا هستیم

  • خطاب به بالایی

   خخخخ آرزوبرجوانان عیب نیست

  • hamed

   خخخخخ

 • محمد

  ماشالله رقم 15 میلیارد! حتما مدیر و مدبر بودن که تونستن جور کنن

  • هادی

   امسال از اون سالاست ک تیمای بزرگو میکوبن خودشونو شارژ میکنن تا ب هر قیمتی قهرمان شن..تراکتور رو عرض میکنم

 • شایانن

  کاش برسه روزی که بشنویم استقلال و پرسپولیس دیگه هیچ بدهیی ندارن و حسابشون صاف شده البته ارزوی خیلی بزرگی کردم!!!

  • منم

   تاوقتی مدیریت وواین تیمایک ساله‌س مدیرفعلی نگرانی بابت درست کردن بدهی نداره. تیمائی که بدهی ندارن مدیریت ثابت دارن وندیراش دنبال مدیریتن نه مطرح شدن ومصاحبه کردن. مثل سپاهان و ذوب.مدیریت تواین تیمها میدونه پرداخت بدهی به عهده‌ی خودشونه‌

 • ناصر T T

  خداروشکــــــــــــر
  مدیر با لیاقت به این میگن
  انشاا... تو آسیا هم خوب نتیجه میگیریم

 • قدمت 7000 ساله

  به عنوان یک اردبیلی عاشق تراختور از آقای آجرلو و وکیل باشگاه و کسایی که تواین کار بزرگ شرکت کردن و با دل و جان تلاش کردن تا این تیمه بزرگ بتونه از این مرحله سخت عبور کنه تشکر میکنم خدا پشت و پناهتون باشه.انشاله تونیم فصل چندتا بازیکن خوب بگیریم و باز هم مثل سالهای قبل توجام آسیا شرکت کنیم.یاشاسین تراختور یاشاسین آذربایجان.یاشاسین آجرلوووو

 • فانتاس

  بعنوان اردبیلی طرفدار تراکتورسازی خوشحال شدم/ انشالله برای هیچ تیمی پیش نیاد /و مدیران مدیر بیان ورزش کارکنند

برچسب ها