ناراحتی کریستیانو رونالدو، دلیل جدایی رود فن نیستلروی از منچستر یونایتد

ناراحتی-کریستیانو-رونالدو-دلیل-جدایی-رود-فن-نیستلروی-از-منچستر-یونایتد

وبسایت رسمی برنامه نود - در مجموعه جدیدی از خاطرات رود فن نیستلروی که توسط آلستر کمپل منتشر شده، دلیل جدایی این بازیکن از منچستر یونایتد، ناراحتی کریستیانو رونالدو از رفتار های مهاجم هلندی عنوان شده است. 

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، نیستلروی در سال 2006 منچستر یونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد و کمپل در این مجموعه نوشته است:

او رونالدو را بسیار خودخواه می دید و مطمئن نبود که با او چکار کند. آخرین بحث زمانی پیش آمد که او درست بعد از فوت پدر کریستانو رونالدو که یک الکلی بود، به او گفت که باید پدر جدیدی برای خود پیدا کند (منظورش کارلوس کیروش بود). کارلوس از او خواست که احترام بگذارد و او هم گفت که هیچ احترامی برای افراد حاضر در آنجا قائل نیست. او بعداً معذرت خواهی کرد اما کریستیانو آن را نپذیرفت. سپس وقتی الکس فرگوسن در این باره شنید، نیستلروی را به خانه فرستاد.

در پایان همان فصل نیستلروی از منچستر یونایتد جدا شد و در سال 2009 بار دیگر در رئال مادرید با کریستیانو هم تیم شد، اما مهاجم هلندی در نیم فصل دوم همان سال از رئال مادرید خداحافظی کرد.

1771

اختصاص

نظرات ۳

 • بارسلونا❤

  برای اولینبار دارم میگم ....

  شاید حق با رونالدو بوده باشه ...

  به فن نیستلروی ربطی نداشت که تو زندگی شخصی رونالدو دخالت کنه ...

 • محمود

  رونالدو خودخواه که هست البته تو نیستلروی هم بابت همین اخلاق بد رونالدو این حرفو زده که البته درست نبوده ولی رونالدو هم بی تقصیر نیست

 • ehsan

  نیستلروی هم فهمید خودخواهه بدشانسی آورده هی با این هم تیمی میشده بیچاره چه عذابی میکشیده ادمین

برچسب ها