عالیشاه از هفته آینده در تمرینات تراکتورسازی

الیشاه-از-هفته-آینده-در-تمرینات-تراکتورسازی

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان باشگاه تراکتورسازی پس از پرداخت کامل بدهی‌های خارجی، حالا درصدد تقویت تیم‌شان در نیم‌فصل هستند.

 به گزارش وب سایت نود، امید عالیشاه که همچنان سرباز تیم تراکتورسازی است، از ابتدای فصل جاری در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کرد. پس از اینکه احتمال اضافه خدمت به این بازیکن مطرح شد، او حالا تصمیم دیگری گرفته است.

گفته می‌شود عالیشاه قرار است هفته آینده به تبریز برود و در تمرینات تراکتورسازی حاضر شود. تراکتورسازان برنامه‌ ویژه‌ای برای تقویت تیم‌شان در نیم‌فصل دارند و گل‌محمدی نیز حساب ویژه‌ای روی عالیشاه باز کرده است.

خبر دیگر از تراکتورسازی این است که این تیم پس از پرداخت بدهی‌های خارجی، برنامه بعدی خود را جذب بازیکنان مدنظر کادر فنی در نیم‌فصل قرار داده است. شنیده می‌شود که کارهای مقدماتی جذب چند بازیکن برای نیم‌فصل نیز توسط باشگاه تراکتورسازی آغاز شده است. باشگاه تراکتورسازی از حضور در دو پنجره نقل‌وانتقالات قبلی محروم بوده و به همین خاطر به شدت با کمبود بازیکن مواجه است. آنها به همین خاطر خاطر برنامه ویژه‌ای دارند که بتوانند تیم‌شان را در نیم‌فصل تقویت کنند تا با قدرت در لیگ قهرمانان آسیا هم حاضر شوند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۴

 • صالحی

  عالیشاه فکر کرده خدمت خونه خالست هروز که غیبت کنه 3روز اضاف میخوره ! عالیشاه الان 9ماه خدمته یعنی 12ماه دیگه سربازه ! کاشکی فوتبالیست ها هم مثل بقیه جوون ها خدمت عادلانه میکردند نه فوتبال بازی ! کاشکی میرفتن پادگان و فقط برای سه ساعت تمرین میومدن باشگاه و روز بازی هم بازی میکردند !

 • نادر

  ما هم دوست داریم تراکتور جان بگیره و دوباره همان باشه که انتظار داریم ولی چند مشکل جلوی انها هست اولا بدهکارهای ایرانی راه جدیدی پیدا کردند که همانا شکایت به ای اف سی هست وقتی ما بارها گفتیم فدراسیون دولتی جلوی تیمهای دولتی به ایستد که نه ایستاد حالا باید خود زنی کنیم این مانده که اداره مالیات هم به ای اف سی بابت طلبش شکایت کند واقعا ها ها ها..و مشکل دیگه حقوق فوتبالیستهای سرباز هست کسی که میلیاردی حقوق داره نمیره که پاشو برای 30 هزار تومان داغون کنه اونم ماهی 30 هزار تومان یعنی یک پک غلیان بعضی از فوت بال لیستها(منظورم به علیشاه نیست میدونم که ایشان اهل این حرفها نیست کلا گفتم) در اخر هم کدام بازیکن ازاد تو بازار مونده که با ارزش پیراهن تراکتور برابری کنه

 • دختر پرسپوليسي

  عاليشاه با رفتن به تراكتور فوتبالش و آينده فوتبالش و نابود كرد

 • میترا

  برای تراکتور خوشحالم که داره کم کم اوضاعشون روبراه میشه .

برچسب ها