گواردیولا: چلسی و منچستریونایتد ترسی از منچسترسیتی ندارند

گواردیولا-چلسی-و-منچستریونایتد-ترسی-از-منچسترسیتی-ندارند

وبسایت رسمی برنامه نود - گواردیولا معتقد است رقبای سرسخت تیمش، ترسی از تیم وی ندارند.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی در هفته های اخیر به بردهای پرگلی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان دست یافته است ولی با وجود این پیروزی های مقتدرانه، گواردیولا معتقد است چلسی و منچستریونایتد ترسی از سیتی ندارند. او در مصاحبه اخیرش درباره رقبای تیمش و همچنین شرایط بازیکنان سیتی در این فصل چنین گفت:

چلسی در زمین استوک سیتی به برد 4-0 رسید و فکر می کنم منچستریونایتد هم در این فصل از لیگ برتر، 5 کلین شیت داشته است. رقابت بسیار سختی وجود دارد، تمام تیم های بزرگ جزیره، قوی هستند.

اگر به آمار و ارقام بنگریم، قطعاً خوب بوده ایم و جای شکایتی نیست. ولی در سبک و روش بازی هنوز هم جای پیشرفت هست، هنوز هم می توانیم در بسیاری از جنبه ها و موارد مختلف، بهتر شویم، این قدم بعدی ماست. بهترین روش برای ما، همین تغییر در ترکیب تیم است. نمی توانیم 11 ماه با بازیکنانی یکسان، هر سه روز یک بار به زمین برویم. بازیکنان باید خوب بازی کنند، اگر به دنبال پیروزی هستیم، آن ها باید بهترین عملکرد را ارائه کنند. هر بازیکنی باید دیگری را تحریک کند تا برای حضور در ترکیب اصلی، رقابت باشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • محمود

  پپ فوق العاده این مرد تو هر رشته ای باشه به موفقیت میرسه چون انسانیت که همون اخلاق است رو به بهترین شکل ممکن انجام میده در واقع پپ تو انگلیس بجز تاکتیکهای فوتبالی اخلاق رو هم به بعضیها داره یاد میده همین مورینیو تا قبل از امدن پپ با مربی نبود که دعوا نکرده باشه ولی امسال بهتر شده و این یعنی سبک پپ ...پپ به هیچ عنوان از مربی تیم حریف بد نمیگه از داوری بد نمیگه از هوادارای حریف و خودی بد نمیگه فقط و فقط به تاکتیکهای تیمش تمرکز داره همون کاری که زیدان بزرگ هم انجام میده و دارید میبینید زیدان بهترین عملکرد رئال تو حداقل ۱۵سال اخیر رو به جا گذاشته و من واقعا امیدوارم مربیهای فوتبال خودمون هم احترام رو سرلوحه کارشون قرار بدن و کشور هم تو شرایط مساعد و اخلاقی پیشرفت خواهد کرد بدون شک فقط کافیست به خودمون یک تلنگری بزنیم ما هوادارا

  • مهدی

   یعنی اسمون و ریسمون کردی و زمین و به اسمون بافتی تا بگی گواردیولا خوبه خخخ فقط همین رو بدون که اگر مسی نبود الان جناب گواردیولا داشت تو ختافه مربی گری میکرد خخخخ

  • محمود

   باشه پپ خوب نیست تو خوبی ..خخخخخخخخخ

برچسب ها