قاضی:امیدوارم مشکل طارمی حل شود تا رقابت خوبی داشته باشیم

قاضیامیدوارم-مشکل-طارمی-حل-شود-تا-رقابت-خوبی-داشته-باشیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:من اصلاً دوست ندارم بازیکنی محروم شود و امیدوارم مشکل مهدی طارمی هم حل شود چون لذت فوتبال به رقابتش است و من امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی داشته باشیم.

به گزارش وب سایت نود، مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: من اصلاً دوست ندارم بازیکنی محروم شود و امیدوارم مشکل مهدی طارمی هم حل شود چون لذت فوتبال به رقابتش است و من امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی داشته باشیم.

* ابتدا از شرایط خودت و گلزنی‌های پی‌درپی طی هفته‌های اخیر صحبت کن.

واقعیت این است که ابتدای فصل خیلی‌ها به من خرده گرفتند که چرا پدیده را انتخاب کردم، چون از تیم‌های ذوب‌آهن، سایپا و یکی دو تیم تهرانی پیشنهاد داشتم و آنها انتظار داشتند با توجه به عملکردم در نفت تهران به تیمی بجز پدیده می‌رفتم. با خودم خیلی فکر کردم چون می‌خواستم جو جدیدی را تجربه کنم و برای مردم مشهد فوتبال بازی کنم که خداراشکر تا اینجا کار با موفقیت پیش رفته است.

* به نظر می‌رسد امسال رقابت آقای گلی فشرده است و بازیکنان زیادی در جدول گلزنان حضور دارند البته طارمی تا ۴ ماه محروم است.

امسال بازیکنان زیادی گلزنی کردند که این نشان می‌دهد ما لیگ خوبی داریم و تیم‌ها رو به جلو فوتبال بازی می‌کنند. در چند سال گذشته بیشتر تیم‌ها به فکر بازی تدافعی بودند اما امسال همه فوتبال تماشاگرپسند می‌خواهند. من اصلاً دوست ندارم بازیکنی محروم شود و امیدوارم مشکل مهدی طارمی هم حل شود چون لذت فوتبال به رقابتش است و من امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی داشته باشیم. هدف من این است مثل سال گذشته شرایطی را که در نفت تجربه کردم در اینجا هم تجربه کنم.

* به نظر امسال بهترین آغاز پدیده طی سال‌های اخیر بوده است؟

واقعیت این است که ما خیلی تلاش کردیم و تمرینات بسیار خوبی برگزار می‌کنیم و تا اینجا هم جوری عمل کردیم که شرایطمان ایده‌آل بوده است. امیدوارم آخر فصل هم جایگاه مناسبی نصیب ما شود.

* بازی با پارس جم را چطور می‌بینی؟

پارس جم تیم جوانی است که از لیگ یک آمده و انگیزه زیادی دارد. آنها تماشاگران خوبی دارند که تیمشان را تشویق می‌کنند و از دقیقه یک از این تیم حمایت می‌کنند که این یک نکته مثبت است. به نظرم پارس جم نشان داده که لیاقت حضور در اینجای جدول را دارد. البته ما به جم می‌رویم که دست پر برگردیم و خوشبختانه هر دو تیم طی هفته‌های اخیر نشان دادند که به دنبال فوتبال هستند.

* هدفتان امسال سهمیه آسیا است؟

کار سخت است و فوتبال غیر قابل پیش‌بینی. به نظر من باید به حال فکر کنیم و به آینده توجهی نداشته باشیم ضمن آنکه به گذشته هم فکر نکنیم و سعی کنیم رو به جلو و بازی به بازی پیش برویم، این بهترین اتفاق ممکن می‌تواند باشد.

* شب گذشته آمار گل‌های زده‌ات در برنامه ۹۰ پخش شد و به عنوان یکی از ۳ گلزن ۳ فصل اخیر فوتبال ایران از تو یاد شد.

از این بابت خیلی خوشحالم که آمار خوبی کسب کردم اما فکر می‌کنم تعداد گل‌های من فقط در لیگ در این آمار ثبت شده چون سال گذشته در جام حذفی گل‌های زیادی زدم.

* به عنوان سوال آخر، به تیم ملی هنوز فکر می‌کنی؟

یکی از دلایلی که پدیده را انتخاب کردم همین بود چون حس کردم همه عوامل پدیده می‌توانند به دعوت شدن من به تیم ملی کمک کنند. من چند سال است که خیلی تلاش می‌کنم تا به تیم ملی برسم و امسال هم هدفم همین است، تا لحظه آخر دست از تلاش بر نمی‌دارم.

 

2051

فارس

نظرات ۱۰

 • حسن خون آبي

  نميدونم به چه علتي فدراسيون به قضيه طارمي ورود نميكنه؟ اين آقا ١ميلياردو نيم گرفته كه قراردادشو با تيم تركيه اي فسخ كنه اما پول رو خرج خودش كرده، اين بازيكن اصلا حضورش در فصل قبل كاملا غير قانوني بوده و بايد نتايج برگرده و پرسپوليس به دست ١ سقوط كنه نميدونم چرا فيفا فقط ٤ ماه اين بازيكن رو محروم كرده در حالي كه در برنامه نود ديشب ديديد كه چه جرياني بود بايد نتايج ديدار هايي كه طارمي حضور داشته ٣ بر صفر به نفع حريفان اعلام بشه بايد اين تيم به دسته ١ بره تخلف از اين آشكارتر

  • جادوگر

   چقدر بی اطلاعی خون آبی

  • راشا

   بیخودی وقت تلف نکن توی این آب گل آلود واسه شما ماهی پیدا نمیشه.

  • majid

   کی همچین حرفی زده؟؟؟؟
   شما برو مواظب تیم خودت باش نره دسته پایین تر
   معلومه بدجور سوختی

  • ج بالایی

   دسته پایین برازنده 6تقلاله نسوز125بگیر

 • Mohammad 6+4=ss

  ما همه امیدواریم که این معضل خود کرده، حل بشه، چون علاوه بر طارمی، تیم پرسپولیس هم این وسط داره دچار ضربه ناخواسته میشه....
  خوبه که مهدی رو رقیب خودت میدونی ، ولی ببین تا هفته دوازدهم چندتا گل میزنی.....

 • مهدی

  همون مگه اینکه طارمی محروم باشه شما آقای گل بشین ! خخخ

 • گمنام

  حالا توام 4تا گل زدی خخخخخخ
  تا آخر فصل فوقش جمعا 8 تا میزنی اگه مصدوم نشی

 • اس اس نابود کردند

  استقلال مفت این بازیکن از دست داد. می تونست جایگزین خوبی برای کاوه باشه . مثل کاوه هم به دفاع کمک میکرد و هم چارچوب شناس بود و هم ضربه ایستگاهی ،خوب می زنه

  • جادوگر

   دلیلش بازی دفاعی پدیدست شما میخواید هجومی بازی کنی قاضیم تو تیم هجومی جواب نمیده

برچسب ها