عزیزی: پدیده پتانسیل آسیایی شدن دارد

عزیزی-پدیده-پتانسیل-آسیایی-شدن-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال معتقد است پرسپولیس نفرات خوبی دارد اما محرومیت طارمی مقابل الهلال کار سرخپوشان پایتخت را سخت می‌کند.

 به گزارش وب سایت نود، خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی و پیشکسوت تیم فوتبال خراسان درباره شرایط این فصل تیم‌های مشهدی، اظهار کرد: پدیده نتایج خوبی در لیگ هفدهم گرفته است. سیاه‌جامگان نیز نسبت به فصل گذشته خیلی بهتر عمل کرده و توانسته است امتیازاتی را جمع‌آوری کند اما هنوز خیلی به انتهای فصل باقی‌ مانده است و تنها شش هفته‌ از لیگ برتر گذشته است. هنوز زود است که بخواهیم درباره عملکرد تیم‌های مشهدی نظر بدهیم.

او ادامه‌ داد: شرایط مالی پدیده این فصل بهتر از سال‌های گذشته است اما درباره سیاه‌جامگان نباید اصلا صحبت کرد. پدیده پتانسیل‌ خوبی را برای حضور در آسیا دارد.

او درباره حضور پدیده در بین سه تیم نخست جدول رده‌بندی، بیان‌ کرد: هیچ سالی این گونه نبوده که سپاهان ضعیف کار کند، پرسپولیس فراز و نشیب داشته باشد و تراکتورسازی و استقلال عملکرد فوق‌العاده‌ بدی ارائه داده باشند. پدیده از این شرایط و موقعیت این تیم‌ها استفاده کرده و توانسته تا هفت هفته‌ ابتدایی خود را در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دهد. البته این تیم این هفته‌ کار سختی برابر پارس جنوبی جم صدرنشین دارد که تا به حال شکست نخورده است.

بازیکن سابق تیم‌ ‌ملی در پایان درباره دیدار پرسپولیس و الهلال، اظهار کرد: پرسپولیس کار سختی برابر الهلال دارد. الهلال تیم بسیار خوبی است و حتی می‌تواند به عنوان قهرمان آسیا نیز لقب بگیرد. پرسپولیس هم نفرات خوبی دارد اما نبود طارمی کار این تیم را سخت‌تر از گذشته می‌کند. منشا و علی‌پور مهاجمان خوبی برای این تیم هستند اما وجود طارمی کفه ترازو را به نفع پرسپولیس سنگین‌تر می‌کرد و مهره تاثیرگذارتری می‌توانست باشد.

 

2051

ایسنا

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها