هیتسفلد: بایرن مونیخ باید آنچلوتی را حفظ کند

هیتسفلد-بایرن-مونیخ-باید-آنچلوتی-را-حفظ-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین بایرن مونیخ از سران این باشگاه خواسته به کارلو آنچلوتی اعتماد کنند. 

به گزارش وبسایت نود، اوتمار هیتسفلد در جدیدترین مصاحبه خود ضمن دفاع از کارلو آنچلوتی در مقابل انتقادات عنوان کرده این مربی ایتالیایی می تواند فصل موفقی با بایرن مونیخ داشته باشد. 

هیتسفلد به DAZN گفته:

بایرن این فصل چند نتیجه بد گرفته و همه می دانند که تمامی بازی های این تیم توسط رسانه ها به طور دقیق بررسی و گزارش خواهد شد. آنچلوتی با وجود این شرایط آرامش خودش را حفظ کرده و این تجربه اش را نشان می دهد. او می داند که تیمش لزوما نباید از هفته دوم یا سوم فصل در اوج باشد. او می داند که در اوج بودن در هفته های پایانی فصل که مراحل حذفی لیگ قهرمانان برگزار می شود از اهمیت زیادی برخوردار است. 

آنچلوتی یک متخصص است و می داند چه چیزهایی اهمیت دارد. او همچنین معمولا از سیستم چرخشی استفاده می کند و بلد است از همه بازیکنانش به خوبی استفاده کند. او یک مربی خیلی خوب است. بوندس لیگا مهمترین جام برای بایرن است و آن ها فصل پیش با اقتدار قهرمان شدند. در لیگ قهرمانان هم مقابل رئال مادرید بدشانسی آوردند. 

آنچلوتی به احتمال زیاد این فصل هم بایرن را قهرمان آلمان می کند. هواداران بایرن امید زیادی دارند که این فصل از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان جلوتر بروند. مهم است که بایرن هر فصل به نیمه نهایی برسد و در بین ۴ تیم برتر اروپا شد. گواردیولا توانست این کار را بکند و آنچلوتی هم در مسیر درستی قرار دارد.

۲۰۳۱ 

اختصاصی

نظرات ۲

  • مانشافتی+بایرنی

    مربی باید عوض بشه باید مربی آلمانی با تفکرات آلمانی به تیم بیاد

  • pouya

    نه ناگلزمن باید بیاد

برچسب ها