مومنی: برابر استقلال از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم نتیجه فرق می‌کرد

مومنی-برابر-استقلال-از-موقعیتهایمان-استفاده-میکردیم-نتیجه-فرق-میکرد

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: اگر از موقعیت‌های خود در نیمه اول استفاده می‌کردیم نتیجه این دیدار فرق می‌کرد.

به گزارش وبسایت نود ، شهاب مومنی در خصوص شکست 2 بر یک سپیدرود مقابل استقلال اظهار داشت: بازی تقریبا خوبی را شاهد بودیم و بچه‌های سپیدرود باید از آبروی گیلان و شهرباران در لیگ برتر دفاع می‌کردند. بازیکنان ما مقابل استقلال زحمت خود را کشیدند و اگر از موقعیت‌های خود در نیمه اول استفاده می‌کردند نتیجه این دیدار در پایان بازی فرق می‌کرد.

وی ادامه داد: استقلال تیم بزرگی است و همه می‌دانند جایگاه این تیم در انتهای جدول نیست و نخواهد بود. فوتبال است و امروز استقلال از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرد و بازی را به سود خود به پایان رساند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در پاسخ به این سوال که با شکست این تیم نگرانی بابت افت مجددا سپیدرود ندارد؟، گفت: بیشتر به کیفیت خود بازی بازیکنانم فکر و احساس می‌کنم اعتماد به نفس در بازی بازیکنان ما ایجاد شده و با این روند می‌توانند فوتبال خوبی را در هفته‌های آینده به نمایش بگذارند و نتایج خوبی نیز کسب کنند.

مومنی خاطرنشان کرد: این انتظار را نداریم که سپیدرود در پایان فصل در یکی از جایگاه‌های اول تا سوم قرار بگیرد و هدفگذاری ما بقا در لیگ برتر است. با توجه به بودجه و جایگاه مردمی تیم احساس می‌کنم در لیگ برتر می‌مانیم.

 

 

2020

نظرات ۴

 • mehrab

  آره شما خوبین ههه سکوت لحاظ شود مرسی هه !

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  شانسی بردن

 • ایلیا

  ورزشکاران دلاوراان نام اوران....
  خخخ
  برد قرورمندانه رو تبریک میگیم

 • بابک

  با احترام به مردم عزیز شمال کشور...ولی واقعا این تیم سپید رود در حد موندن تو لیگ نیست!!انصافا حرفم ربطی به بازی امروز یا هر بازی دیگه نداره!!!کلا تیمی بسیار مسن/بسیار بی تاکتیک و البته فوق العاده دفاعی که توی حمله هیچ برنامه خاصی نداره!!!
  بنظرم برد جلوی پیکان و نفت آبادان هم روی غافلگیری در دقایق ابتدایی بازی بود!!!
  این تیم با این سرمربی و بازیکنان خیلی سخت بتونه تو لیگ موندگار بشه!!!
  ادمین...

برچسب ها