پاشنه آشیل استقلال؛ نقطه مرگ

پاشنه-آشیل-استقلال؛-نقطه-مرگ

وبسایت رسمی برنامه نود - 9 بازی و 5 پنالتی. این آمار بازیکنان استقلال است که البته اگر داور بازی ذوب‌آهن سخت‌گیرتر بود به آماری فاجعه‌تر هم تبدیل می‌شد. پنالتی‌هایی که بلای جان منصوریان هم شد و بعد از رفتن او هم دست از سر استقلال برنداشت.

به گزارش وبسایت نود، در بازی مقابل سپیدرود رشت، نوبت زکی‌پور بود که زنجیره اشتباهات فردی بازیکنان را تکمیل کرده و در این بازی هم اختلاف گل استقلال با حریف را به حداقل رساند. جالب است که استقلال حتی در بازی جام‌حذفی و مقابل تیم دسته اولی گل‌گهر هم پنالتی داد و دروازه‌اش باز شد.

عظیم گوک در بازی اول مقابل نفت آبادان، رحمتی در بازی مقابل سایپا و گل‌گهر، حسین حسینی در بازی مقابل پارس جنوبی و زکی‌پور هم در آخرین بازی به حریف پنالتی را تقدیم کردند. عظیم گوک که در اولین بازی‌ رسمی‌اش برای استقلال خطای پنالتی انجام داد. رحمتی از لیگ دهم به بعد پنالتی نداده بود. حسینی هم در معدود بازی‌هایی که برای استقلال انجام داده خطای پنالتی مرتکب نشده بود اما همه این بازیکنان در این فصل با اشتباهات فردی‌شان 5 گل از 9 گل خورده استقلال را رقم زدند. یعنی بیش از نصفی از گل‌های استقلال خارج از جریان بازی به ثمررسید که عدد زیادی است و یکی از دلایل اصلی قعرنشینی موقت و بحران آبی‌هاست.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • ☆☆

  درست میشه .
  جونم استقلال
  سالار داشعلیمنصور عزیز

 • اس اس

  یک مربی خوب خارجی بیاد تمام این ضعف ها بر طرف میشه

 • علی ۴۴۴۴...

  پنالتی ها فقط وفقط به خاطرعدم تمرکزه واین تیم روزبه روز بهتر میشه ایشالا!!!!! و این تیم مشکل اصلیش رفع شده وهمه چیز اماده ی بهترشدنه ) درضمن داریوش فوق العادس به کوری هرکی که نمیتونه ببینه(:)

 • mehrab

  اون توپ خطر خاصی نمیتونست به وجود بیاره روی دروازه مون خیلی به احتیاطی کرد زکی پور به نوعی میشه گفت پنالتی بچه گانه ای بود ..

 • بابک

  من به این نتیجه رسیدم منصوریان بر خلاف چیزی که میگن اصلا جوان شناس خوبی نیست!!
  شما نگاه کنید مجید حسینی و برزای که زمان قلعه نویی وارد استقلال شدن/اسماعیلی نورافکن چشمی کریمی هم زمان مظلومی به فوتبال معرفی شدن!!
  قاعدی هم که همه میدونستن تو دسته 1 عالی بوده و این بازیکن پدیده فوتبال ایرانه و پرسپولیسم میخواستش و اصلا گمنام نبود که منصوریان گرفتش!!!
  فقط میمونه 1 بازیکن:زکی پور!!!
  که این بازیکن اصلا در حد بقیه جوانان استقلال نیست!!!در حمله بسیار ضعیف که حتی نمیتونه سانتر کنه/در دفاع هم متوسط و در برخی بازیا مثل امروز و در آسیای فصل قبل سوتی های وحشتناکی میده!!!جوانان نفت هم اکثرا زیر نظر مربیان قبلی مثل فرکی و ابرهیم زاده و گلمحمدی رشد کردن/یادتونه که منصوریان سال اخرش تو نفت سراغ بازیکنان مسن رفت درست مثل استقلال امسال!!!
  بنظرم هر روز که میگذره و هواداران از جو و کاریزمای منصوریان فاصله میگیرن/نقاط ضعف تاکتیکی و فنی این مربی بی دانش بیشتر مشخص میشه!!!
  امروزم استقلال بدون مربی برد!!عجیبه منصوریان چطور این تیمه پر مهره رو به قعر جدول فرستاد!!!
  ادمین بچاپ لطفا...

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  استقلال دست به کار بزرگی زد و 2_1 سپیدرود رو برد


  بالاخره تیمای ته جدولی هم بعضی شگفتی ساز میشن :))

 • پیمان

  چرا استقلال بدون رحمتی نمیتونه کلین شیت بکنه

 • رضا محمد

  اون پنالتی که نوشتین رحمتی داده علت واقعیش پاس رو به عقب و کم جونو بی موقع منتظری بود

 • solo

  هر ۵پنالتی هم درست گرفته شده
  این ضعف خط دفاعه
  که باید برطرف شه

 • Mostafa

  پنالتی استقلالو رها‌نمی کنه حیفففف

برچسب ها