تعویض‌های دور از هیجان؛ بدون منصوریان، بدون قائدی

تعویضهای-دور-از-هیجان؛-بدون-منصوریان-بدون-قائدی

وبسایت رسمی برنامه نود - اولین بازی استقلال بدون منصوریان یک تفاوتی با دیگر بازی‌های این تیم داشت. در نیمه دوم و دقایق 60 به بعد خبری از قائدی نبود. پدیده منصوریان در این بازی برای اولین بار در این فصل 90 دقیقه را روی نیمکت نشست.

به گزارش وب‌سایت نود، قائدی هفته اول هم به میدان نرفته بود که به دلیل محرومیتش به دلیل حاضر نشدن در تمرینات تیم ملی امید محروم بود. در بقیه بازی‌ها اما منصوریان بازیکن جوان مورد علاقه‌اش را به میدان می‌فرستاد تا شاید حضور او بتواند برگ برنده‌ای را برای این مربی رو کند. اتفاقی که در نهایت نیفتاد. قائدی در بازی‌هایی که برای استقلال به میدان رفت به جز چند دریبل که خاصیت آن به هیجان آوردن سکوها بود کار دیگری انجام نداد.

ظاهرا در کادرفنی استقلال به غیر از منصوریان کسی علاقه‌ای به باشوی آبی‌ها نداشته است و با رفتن این مربی او فعلا اولین نیمکت‌نشینی کاملش را در استقلال تجربه کرد. در فصل نقل وانتقالات گفته می‌شد منصوریان برای این که قائدی از میان پیشنهاد سرخابی‌ها، استقلال را انتخاب کند به او وعده داده بود که برای نیمکت‌نشینی او را به تهران نمی‌آورد. منصوریان به وعده‌اش عمل کرد اما از این هفته دیگر نه خبری از منصوریان است و نه وعده بازی کردن. 

بازی استقلال مقابل سپیدرود رشت اولین دیداری بود که استقلال توانست در نیمه مربیان گل بزند و امتیاز بگیرد. شجاعیان بازیکن تعویضی مک‌درموت بود که توانست یک گل زیبا بزند و برای اولین بار تعداد گل‌های استقلال در یک بازی به عدد 2 برسد. دیگر تعویضی‌های کادرفنی استقلال در این بازی هم تدافعی بودند که برای دفاع از گل‌زده تیم و حفظ پیروزی بود. تعویض‌هایی که استقلال را به هدفی که داشتند رساندند، برخلاف تعویض کلیشه‌ای که فقط برای رضایت سکوها از حضور یک بازیکن بسیار جوان و تکنیکی در ترکیب انجام می‌شد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۴

 • ایلیا

  بالاخره منصوریان تاثیر خودش رو‌نشون داد و بهترین عملکرد رو تو استقلال ارائه داد. نبودن!

 • علی

  اون موقع که باشو میومد تیم عقب بود
  الان که تعویض دفاعی شده تیم جلو بود

  با تشکر

 • ss 4 atisheh

  معلومه از نیمار ما
  خیلی ترسیدین که از نبودش
  اینقدر خوشحالین ....
  نیمار ما نیمکت نشین نخواهد
  بود به فکر دربی باشین
  باشوی ما آماده س .....

 • سارا اس اسی

  قائدی فوق العادست اینو همه میدونن. اما به شرطی که ازش درست استفاده بشه

برچسب ها