ذوب آهن یک - سایپا یک/ بازی زیبا و مهیج، برنده ای نداشت

ذوب-آهن-یک-سایپا-یک-بازی-زیبا-و-مهیج-برنده-ای-نداشت

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم های سایپا و ذوب آهن در هفته هشتم رقابت لیگ برتر با تساوی به پایان رسید. 

به گزارش وب سایت نود، در این دیدار که حساسیت خاصی به دلیل تقابل دایی و قلعه نویی داشت، سهم هر تیم یک گل بود تا رکوردهای شکست ناپذیری برای قلعه نویی و علی دایی پابرجا بماند. در ادامه گزارش این بازی را می خوانید. 

 

 

ذوب آهن:

 

رشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد ستاری، مهدی مهدی‌پور، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، اسماعیل شریفات، مرتضی تبریزی و کی‌روش استنلی سوارز
سرمربی: امیر قلعه نویی

 

سایپا:

 

محمدرضا اخباری، رضا علیاری، روزبه شاه علیدوست، حسین کنعانی‌زادگان، محمد دانشگر، امید خالدی، ایوب کلانتری، مهدی ترابی، رضا جعفری، حامد شیری، محمد سلیمانی اصل
سرمربی: علی دایی

 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 8 –حرکت خوب کلانتری و ضربه این بازیکن به بیرون رفت
دقیقه 10 – مظاهری با خروج به موقع مانع حرکت جعفری شد

دقیقه 17 –اخباری موفق به مهار ضربه سر کی روش شد
دقیقه ۵۳ (گل اول ذوب آهن): پاس در عمق عالی عطایا ، تبریزی را در موقعیت تک به تک با اخباری قرار داد و این بازیکن موفق شد گل برتری ذوب آهن را به ثمر رساند.

دقیقه 64 – حرکت خطرناک نارنجی پوشان از کناره زمین توسط عطایا توپ را به محوطه جریمه نارنجی پوشان رساند اما مدافعان سایپا موفق شدند این توپ را از محوطه خطر دور کنند.
دقیقه 67 – قلی زاده تنها دقیقه ای پس از ورود به میدان با حرکت و سپس شوت دیدنی خود دروازه ذوبی ها را با خطر روبرو کرد اما ضربه او با فاصله اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 68 – یک حرکت دیگر از سوی تیم میزبان باعث شد تا دروازه اخباری با خطر روبرو شود اما مرتضی تبریزی با بی دقتی توپی که نصیبش شده بود را با فاصله ای زیاد نسبت به دروازه به بیرون زد.

 

خلاصه بازی را  اینجا ببینید.

 

 

 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها