خسروی: خطایی روی منشا در محوطه جریمه اتفاق نیفتاد/ اخراج بازیکن الهلال درست بود

خسروی-خطایی-روی-منشا-در-محوطه-جریمه-اتفاق-نیفتاد-اخراج-بازیکن-الهلال-درست-بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  کارشناس داوری کشورمان تأکید کرد که داور کره‌ای دیدار پرسپولیس مقابل الهلال قضاوت عادلانه‌ای داشت.

به گزارش وبسایت نود ، علی خسروی در خصوص قضاوت کیم یونگ هیوک داور کره‌ای دیدار مقابل الهلال اظهار داشت:‌ داور با تجربه‌ای بود و بی‌طرف داوری کرد. اصول دویدن در زمین را به خوبی می‌دانست و به تمام صحنه‌ها نزدیک بود. به طور کلی به جز صحنه گل اول الهلال،‌ داور قضاوت عادلانه‌ای داشت. این بازی صحنه خاصی در محوطه جریمه نداشت و به لحاظ سطح بازی،‌ دیدار بسیار ساده‌ای برای داور بود.

وی در خصوص گل اول تیم الهلال تصریح کرد: در آن صحنه کاملاً مهاجم الهلال در آفساید قرار داشت و این گل باید مردود اعلام می‌شد.

کارشناس داوری کشورمان در مورد اخراج بازیکن الهلال در دقیقه48،‌ عنوان کرد: در ابتدای نیمه دوم بازیکن الهلال خطایی انجام داد و  به فاصله دو دقیقه خطای شدید دیگری کرد که داور به درستی به او کارت قرمز نشان داد.

خسروی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی دقیقه 65 روی گادوین منشا،‌ خاطرنشان کرد: در محوطه جریمه الهلال هیچ اتفاقی روی منشا نیفتاد و مهاجم پرسپولیس قصد داشت با زیرکی پنالتی بگیرد که داور به درستی ادامه بازی داد.

دیدار الهلال و پرسپولیس با نتیجه 4 بر صفر به سود نماینده کشور عربستان به پایان رسید.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۳

  • عمر خربین

    خسته نباشی دلاور

  • مسیح

    الهلال به ما ۴ تا میزنه خوشحال میشید ما به شما ۴ تا می زنیم خوشحال میشیم

  • رائول

    خدا را شکر الهلال 10 نفره شد، چون معلوم نبود چه بلایی سر پرسپولیس میاورد !!!!!!

برچسب ها