شاهرودی:پرسپولیس خسته بود و عملکرد بازیکنان خوب نبود/طارمی، حسینی و انصاری بودند این نتیجه رقم نمی‌خورد

شاهرودیپرسپولیس-خسته-بود-و-عملکرد-بازیکنان-خوب-نبودطارمی-حسینی-و-انصاری-بودند-این-نتیجه-رقم-نمیخورد

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس،‌ گفت: بازیکنان پرسپولیس خسته بودند چون آنها معمولاً‌ تا دقیقه 90 می‌دویدند و تلاش می‌کردند.

به گزارش وبسایت نود ، رضا شاهرودی درخصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: به نظر می‌رسید بازیکنان پرسپولیس خسته بودند چون آنها معمولاً‌ تا دقیقه 90 می‌دویدند و تلاش می‌کردند.

وی افزود: متاسفانه پرسپولیس در کار دفاعی خیلی خوب نبود و الهلال 4 گل به ثمر رساند، اما جا دارد یک خسته نباشید به بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی این تیم بگویم و معتقدم این باخت‌ها در فوتبال پیش می‌آید. امیدوارم در بازی برگشت پرسپولیس طوری بازی کند که از نام ایران بتواند دفاع کند.

شاهرودی تاکید کرد: یادم می‌آید زمانی که بازی می‌کردیم در قزاقستان سه گل از حریفمان آلیمایی دریافت کردیم ولی در بازی برگشت در تهران 5 گل زدیم. فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است اما باید حمایت کرد. پرسپولیس زحمتش را کشید و باید قبول کنیم  اینها همان بازیکنانی هستند که تیم را تا همینجا بالا آوردند.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص غیبت مهدی طارمی در این مسابقه گفت: من فکر می‌کنم اگر طارمی بود شرایط پرسپولیس بهتر می‌شد اما الهلال عربستان تیم ما را خیلی خوب آنالیز کرده بود و نمی‌شد بگوییم که کدام بازیکن بد است. همه بد بودند، هرچند معتقدم اگر حسینی‌،انصاری، طارمی و کامیابی‌نیا بودند این نتیجه رقم نمی‌خورد. من امیدوارم بازیکنان پرسپولیس روحیه خود را نبازند و در بازی برگشت از نام این تیم دفاع کنند.

شاهرودی در خصوص اینکه فوتبال ایران با فوتبال کشورهای عربی متفاوت است و برنامه‌ریزی در چنین نتایجی تاثیرگذار است، گفت: قبل از بازی اتفاقاتی نظیر محرومیت طارمی و بدهی پرسپولیس به ژوزه رخ داد که در روحیه تیم تاثیر داشت. شما می‌بینید که تیمی مثل الهلال چنین مشکلاتی ندارد و من شنیدم که حتی تماشاگران ایرانی را به ورزشگاه راه نمی‌دادند. زمانی که ما بازی می‌کردیم عربستانی‌ها ما را در فرودگاه معطل کرده و در هتل‌های غیراستاندارد به ما اسکان می‌دادند. اما باز هم می‌گویم باید به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس خسته نباشید گفت.

 

 

2020

فارس

نظرات ۱۹

 • فرزام تاجی

  تاسف

 • علی

  خسته نباشید هم دارن-یه جوری حرف میزنن انگار تیمشون فقط باخته-بابا ابروی فوتبال ایرانو بردن-باز خدارو شکر که کی روش رو داریم

  • مهرداد

   اون تيمي كه ابروي ايران رو برد ، تيمي بود كه ٦ تا خورد

  • بردیا

   ای بابا چرا خودتون رو ناراحت میکنینن حتما خیری توش بوده

 • مهدی آقای گل

  هیچ انتقادی به مهدی وارد نیست
  دلش میخواد پول رو بده بهترین ماشین حقشه
  برمیگرده و آقای گل میشه
  نوش حانش

 • ۴فوسول

  خوب شد یکیشون اخراج شد وگرنه 6 تا خورده بودیم

 • ۱۱

  نظر استاد میناوند چیه؟إ

 • ایلیا

  انصاری و سید جلال بودن این نتیجه نمیشد
  هنوزم تو بازیهای بزرگ به بازیکن متکی هستیم
  بیخود نکیم تیم به بازیکن متکی نیست. حتی منشا هم در حد طارمی نیست فقط ادعا داشت که حقش خورده میشه که فیکس نیست

 • M.Z

  جناب شاهرودی عزیز ، پیشکسوت محترم مون ...
  چرا ، حقیقت رو نمیگی و ، اعتراف نمی کنی که
  کار غیراخلاقی - غیرحرفه ای، که طارمیبا تیم کرد
  باعث این بحران روحی شد و این آبروریزی ، اونم
  مقابل حریف " عربستانی " رقم خورد ..!!!!!!!

 • pouya

  بدون مهدی و کمال و حاجی و سید توقع دیگه ای نبود خونه بدون ستون میریزه دیگه

 • امیر

  انقد طارمی طارمی نکنید
  که این باخت نتیجه بچه بازی های اون بود

 • جواد **لیوانغربی**

  حتما چنین باخت های اون هم با 4 تا گل پیش میاد!!!!!!!!!!!!!!!باخت هم جزیی از فوتبال هست!!!! باخت 4 دربی پشت سرهم توسط پرویز خان سوبله چوبله!!!!!

برچسب ها