هشدار برای استقلال و سپیدرودی که فقط نیمه اول تیم هستند؛ نیمه دیگری هم در راه است

هشدار-برای-استقلال-و-سپیدرودی-که-فقط-نیمه-اول-تیم-هستند؛-نیمه-دیگری-هم-در-راه-است

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته هشتم رقابت های لیگ برتر با دیدار تیم های سپیدرود رشت و استقلال تهران، دو تیمی که تا پیش از این عملکرد متفاوتی در دو نیمه بازی ارائه کرده بودند، آغاز شد.  

به گزارش وب سایت نود، دوران پسامنصوریان برای استقلال با دیدار برابر سپیدرود رشت آغاز شد؛ استقلال تهران بدون سرمربی در این بازی به مصاف تیمی رفت که از برخی جهات شبیه آبی پوشان بود. سپیدرود رشت که پس از 3 بازی اول خود در لیگ برتر در چهار بازی اخیر خود هیچ گلی دریافت نکرده بود، در نیمه اول عملکرد به مراتب بهتری نسبت به وقت دوم داشته و 4 گل در همان 15 دقیقه اول بازی به ثمر رسانده است. سپیدرود تا پیش از دیدار با استقلال، فقط یک گل زده در نیمه دوم، آن هم از روی نقطه پنالتی داشت که برابر دومین گل این تیم در وقت دوم باز هم از نقطه پنالتی به ثمر رسید. شاگردان علی نظرمحمدی در نیمه اول عملکرد بهتری نسبت به نیمه دوم داشته اند؛ بر اساس نتیجه پایان نیمه اول بازی های لیگ هفدهم و جدول رده بندی آن، سپیدرود رشت در پایان نیمه اول نتایج بسیار خوبی کسب کرده و حتی در جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیس قرار گرفته است؛ اما در نیمه دوم در حفظ یا جبران نتایج موفق نبوده و نه تنها در نیمه دوم امتیازی را به دست نیاورده بلکه تا این هفته پنج امتیاز هم از دست داده است.

حریف سپیدرود رشت در این هفته استقلال تهران بود، تیمی که اولین بازی بدون منصوریان را تجربه می کرد. آبی پوشان در بازی دیروز اولین خود در نیمه دوم را به ثمر رساندند. در زمان مربیگری منصوریان، آمار استقلال به طور باور نکردنی ضعیف بود و این تیم در نیمه دوم هیچ گل زده ای نداشت و حتی امتیازات زیادی را هم از دست داد. استقلالی ها در دیدار برابر سپیدرود رشت برای اولین بار در نیمه دوم به برتری دست یافتند تا برای اولین بار در لیگ هفدهم در نیمه دوم عملکردی بهتری نسبت به وقت اول داشته باشند.

استقلال تنها تیمی بود که در نیمه دوم موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده بود که در دیدار روز گذشته این اتفاق افتاد. با این وجود استقلال تهران همچنان در کنار گسترش فولاد تبریز ضعیف ترین خط حمله لیگ برتر را دارد و برای جبران فاصله خود با تیم های بالای جدول، باید سخت تلاش کند. دیدار سپیدرود رشت و استقلال تقابل تیم هایی بود که در نیمه اول حتی در قامت یک تیم مدعی بازی کرده اما در نیمه دوم فوتبال ضعیفی ارائه می کنند؛ البته سرنوشت این بازی در نیمه مربیان رقم خورد، نیمه ای که منصوریان در دوره حضورش بر روی نیمکت استقلال، هیچ بهره ای از آن نبرد و هیچ گاه نتوانست در نیمه دوم جریان بازی را به سود تیمش تغییر دهد تا اینکه سرانجام از سمت خود استعفا داد. سپیدرود رشت و علی نظرمحمدی هم اگر می خواهند هیچ گاه به چنین نقطه ای نرسند، هرچه زودتر باید این نقطه ضعف را در تیم خود برطرف کند تا تأثیر حضورش بر روی نیمکت سپیدرود بیشتر به چشم بیاید.

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۵

 • پرستش s.s

  عشق است تاج کبیر انشاالله دیگه رفتم برای بردهای پیاپی...
  چجوری ۱۰ نفره ۴ تا خوردی.

 • ایلیا

  استقلالیا برید به حال تیم شیشتایی‌تون گریه کنید که میگ میگ شد سرمربی

 • علے از رفسنجــان

  تبریــڪ به ششتقلالیای عزیز..

 • تاج کبیر

  شاید نظرمحمدی ام مثل منصوریان بیش از حد هیجانی و نمیتونه تصمیم درست بین نیمه بگیره

 • دو ستاره رو قلبم تاج روی سرم

  نیمه دوم استقلال با آوردن داریوش جون گرفت به نظرم نیمه دوم استقلال خوب بود فقط یه کم کاری کرد کادر فنی و این کم کاری این بود که سمت چپو خالی کرد و زکی پور موند بین فضا و بازیکن که حاصلش دادن پنالتی بود

برچسب ها