بادامکی: کسب سهمیه برای پدیده غیر ممکن نیست

بادامکی-کسب-سهمیه-برای-پدیده-غیر-ممکن-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال پدیده از زمین تمرینی شهر جم انتقاد کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، حسن بادامکی در مورد آخرین وضعیت تیم پدیده قبل از بازی روز پنجشنبه با پارس جنوبی جم اظهار داشت: هر چه از فصل گذشت شرایط تیم ما بهتر شد و می‌توان گفت این آرامش و شرایط خوب را تا حدی مدیون مدیریت خوب باشگاه هستیم که قبل از آغاز فصل شرایط برگزاری اردوی خوب را در ترکیه فراهم کرد. پرداختی‌ها به بازیکنان هم به موقع انجام شد و این موارد در کنار زحمات کادرفنی و بازیکنان کمک کرده تا هم اکنون در رده دوم جدول رقابت‌های لیگ جای داشته باشیم.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم از بُعد فنی به قضیه نگاه کنیم، مهاجری سومین فصل خود را در پدیده سپری می‌کند و طبیعی است که به نقاط ضعف و قوت تیمش کاملا آگاه باشد. او در فصل نقل و انتقالات هم بازیکنان جدید را بر حسب نیازهای تیم جذب کرد و خوشبختانه آنها نیز کارآیی خوبی داشتند و در کنار بقیه نفرات تیم عملکرد خوبی از خود نشان داده‌اند.

مربی پدیده در واکنش به این سوال که آیا پدیده این فصل شانسی برای کسب سهمیه دارد یا نه، یادآور شد: هدف ما از ابتدای این فصل این بوده که در پایان مسابقات جزو تیم‌های بالای جدول باشیم. در این میان تیم‌های دیگری هم هستند که به مراتب بیشتر از ما هزینه کرده‌اند و هدف‌شان قهرمانی و کسب سهمیه است. تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، ذوب‌آهن و... کم هزینه نکرده‌اند و ما هم در کنار این تیم‌ها نهایت تلاش‌مان را برای قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول انجام خواهیم داد و کسب سهمیه را هم برای خود غیر ممکن نمی‌دانیم.

بادامکی درباره بازی تیمش با پارس‌جم و سفر زودهنگام‌شان به شهر جم خاطرنشان کرد: واقعیت این است که تیم‌های لیگ برتری در جم هم با مشکل اقامت مواجه می‌شوند و هم اینکه یک زمین تمرین مناسب در این شهر وجود ندارد. به خاطر اینکه مجبور نشویم با دو پرواز به جم بیاییم روز سه‌شنبه با پرواز مشهد به عسلویه راهی این شهر و بعد به جم آمدیم اما اینجا زمین تمرینی به ما دادند که اصلا شرایط مناسبی نداشت. برای اقامت در مهمان‌پذیر هم با کمبود جا مواجه شده و چند نفرمان در شهر خانه اجاره کرده‌اند. در لیگ حرفه‌ای این مسائل خوب نیست هر چند پارس‌ جنوبی تیم خیلی خوبی است و مطمئنا فردا یک بازی جذابی در حضور مردم پرشور این شهر شاهد خواهیم بود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها