آینده نامطمئن مونتلا در سن سیرو؛ کونته و آنچلوتی گزینه های ایده آل میلان

آینده-نامطمئن-مونتلا-در-سن-سیرو؛-کونته-و-آنچلوتی-گزینه-های-ایده-آل-میلان

وبسایت رسمی برنامه نود - آینده سرمربی ایتالیایی میلان در ابهام قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود، وینچنزو مونتلا پس از شکست ۲-۰ روز یکشنبه میلان مقابل سمپدوریا تحت فشار قرار گرفته و با وجود اینکه سران میلان از او حمایت کردند اما نشریه گازتا دلو اسپورت گزارش داده آینده این مربی جوان در سن سیرو در ابهام قرار دارد. 

سران میلان که در تابستان نزدیک به ۲۰۰ میلیون یورو خرج کردند انتظار دارند این تیم سهمیه لیگ قهرمانان را در این فصل کسب کند و قرار گرفتن میلان در رده ششم جدول با ۱۲ امتیاز باعث شده فشار زیادی روی مونتلا قرار بگیرد و در صورتی که این تیم در هفته های آتی نتایج بهتری نگیرد و فاصله اش با با سه تیم بالای جدول کاهش نیابد باید منتشر برکناری این مربی بود. 

بنا بر گزارش گازتا دلو اسپورت، کارلو آنچلوتی و آنتونیو کونته که قبلا هم مورد توجه میلان بودند گزینه های ایده آل این باشگاه در صورت برکناری مونتلا هستند. مصاحبه اخیر کونته با رسانه های ایتالیایی که در آن از تمایلش برای بازگشت به ایتالیا صحبت کرده و همچنین افزایش انتقادهای رسانه های آلمان از عملکرد آنچلوتی و اخباری که مبنی بر پیوستن یولیان ناگلسمان جوان به بایرن مونیخ در تابستان آینده منتشر شده احتمال قرار گرفتن یکی از این دو مربی ایتالیایی روی نیمکت مربیگری میلان در فصل آینده را افزایش داده است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۳

  • فوتبالی**

    کونته هیچ جا نمیره یعنی آبرامویچ نمیذارتش جایی بره خیالتون راحت

  • محمدرضا

    آنچلوتی بهتره به نظر من

  • فراز

    چقدر دلمون برای میلان سالهای 2000 تا 2009 تنگ شده. کارلتو بهترین گزینه است برای میلان

برچسب ها