تارتار: بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است

تارتار-بازی-با-تیم-دوم-جدول-یک-بازی-6-امتیازی-و-سخت-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پدیده اظهار داشت: قهرمانی تیم پارس جنوبی در رده امیدها را تبریک می‌گویم. به اعضای کادرفنی و بازیکنان و مسئولان پارس جنوبی، بازی با تیم دوم جدول یک بازی ۶ امتیازی و سخت است. پدیده بازی های خوبی ارایه کرده است و نتایج خوبی مقابل تیم های بزرگ ارایه کرده و ما هم امتیازات خوبی جمع کرده ایم.

وی ادامه داد: فردا یک بازی خانگی است و روی هوادارانمان حساب کرده‌ایم. اگر بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم، فاصله خودمان را با تیم دوم جدول زیاد می‌کنیم که ارزش زیادی برای ما دارد. هواداران پارس جنوبی می‌توانند ورزشگاه را برای پدیده تبدیل به جهنم کنند. امیدوارم با تمریناتی که انجام داده‌ایم بتوانیم در این بازی پیروز شویم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: محروم نداریم، اما ارسلان مطهری مصدوم است و او به بازی فردا نمی‌رسد.

تارتار در مورد شکست سنگین پرسپولیس مقابل الهلال گفت: این بازی نشان داد که از نظر باشگاهی اختلاف سطح با باشگاه‌های کشورهای همسایه داریم. آنها هزینه‌های زیادی برای باشگاه‌هایشان انجام می‌دهند و بازیکنان خوب خارجی را جذب می‌کنند، اما ما در تیم ملی در بالاترین سطح آسیا هستیم. در سطح باشگاهی تیم‌های عربی بازیکنان خوب خارجی را با هزینه‌های گزاف جذب می‌کنند. تا این اختلاف سطح در فوتبال باشگاهی وجود دارد، در رده باشگاهی‌ نمی‌توانیم موفق شویم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد گلایه از میزبانی شهر جم گفت: انتظار داشتیم که کادر فنی پدیده از ما تشکر کند، شهر جم فقط دو زمین فوتبال دارد، یکی زمین ورزشگاه است و دیگری زمین دانشگاه که ما نمی‌توانستیم زمین ورزشگاه را در اختیار تیم پدیده بگذاریم. همان‌طوری که هیچ تیمی این کار را نمی‌کند. در شهر جم تیم‌های استقلال و پیکان هم آمده‌اند و از شرایط راضی بودند. اظهارنظر کادر فنی پدیده برای من عجیب بود. ما انتظار تشکر از آنها را داشتیم.

تارتار با اشاره به برنامه ۹۰ و اینکه پنالتی این تیم تأیید شده، اظهار داشت: اتفاقاتی که در این برنامه افتاد، متأسفانه به شکلی بود که به ضرر تیم پارس جنوبی شد، درحالی‌که هیچ تعریف و تمجیدی از داور مسابقه انجام نشد که یک پنالتی درست را در دقیقه ۹۴ اعلام کرده، اذهان عمومی در مورد تیم فوتبال ما به‌نحو بدی رقم خورد. بازیکنان تیم پارس جنوبی تکنیکی هستند و می‌توانند از هر حریفی پنالتی بگیرند. امیدوارم با شرایطی که پیش آمده در آینده در داوری‌‌ها دچار مشکل نشویم. البته داوران ما هیچ‌کدام تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند، فردا هم بیژن حیدری بازی ما را سوت می‌زند که داور باتجربه‌ای است.

وی افزود: ما از داور فقط انتظار اجرای عدالت را داریم، نمی‌خواهیم که به سود ما سوت بزند. به کاپیتان تیم هم می‌گویم که همیشه به داور بگوید که فقط خواهان اجرای عدالت هستیم. ما به دنبال فوتبال جوانمردانه هستیم، از کارشناسانی که به درستی در برنامه ۹۰ کارشناسی کردند و حق را به‌ حق‌دار دادند تشکر می‌کنم. حسین زرگر می‌تواند الگویی برای داوران باشد که در دقیقه ۹۴ هم اعلام پنالتی کرد و عدالت را به اجرا گذاشت. داوران قشر زحمتکشی هستند که امیدوارم در میزان دستمزدشان افزایش پیدا کند. آنها کارهای مهمی را انجام می‌دهند و امیدوارم سطح دستمزدشان بالاتر برود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد فهرست تیم ملی گفت: من هنوز فهرست تیم ملی را چک نکرده‌ام اما اگر بازیکنی از پارس جنوبی به تیم ملی دعوت نشده باشد، در حقش اجحاف شده است. ما می‌توانیم بیش از دو ملی‌پوش داشته باشیم. امیدوارم در آینده بازیکنان ما را بیشتر ببینند و حق آنها را ضایع نکنند.

 

2020

فارس

نظرات ۴

 • امیدوحیدیفر

  اقای تاتار بازیکن های الهلال مال سوریه بودن نه ما برزیل وآرژانتین وآلمان وفرانسه امریکا شکست مفتضحانه پرسپولیس تقصیر چهارانکوبودخخخ

  • انتی زغال

   به دوستان غار نشین شیشتقلالی

 • شیرعلی

  وحیدفر چقد بیکاری همه جام ک هستی

 • علیرضا

  آقای تاتار مگر در دو بازی قبلی همین بازیکنان در الهلال نبودند؟ این چه نظری است که شما دارید؟ پرسپولیس در 2 بازی قبلی چرا پابپای الهلال پیش میرفت ؟ پرسپولیس در این بازی به تفکرات برانکو باخت. از دروازه شروع کنیم: وقتی آقای بیرانوند در چند بازی قبلش دچار اشتباهات فاحش شده وحتی در بازی ملی در آزادی . مربی نباید در این مورد تفکر کند ؟ نباید از دروازه بان ذخیره اش که اتفاقا" دروازه بان مطمئن و با روحیه ای است استفاده کند ؟
  در مورد دفاع ها : دفاع راست اقای محرمی فاجعه بود . در خوردن گلها این بازیکن را آنالیز کنید اکثرا" عقب بود . چرا میرفت جلو ؟ نه قدرت بدنی خوبی داشت و نه تکنیک اش وجواب این بازیکن : برانکو بمن گفته بود به حمله کمک کنم . یعنی فرق کمک کردن و شرکت مداوم را نمیداند ؟ یعنی مدام جلو باشد . مدام بخواهد تک روی کند ؟ اینها را سرمربی باید ببیند و گوشزد کند. آقای تاتار با تیمهای عربی تفاوت داریم ولی نه اینکه همیشه در مقابل اینها از پیش بازنده باشیم. سرمربی باید به بازیکن وظیفه اش را گوشزد کند . بازیکن باید تمرین کند باید سختی بکشد. باید تمرکز کند باید دنبال حاشیه نباشد . همه این آیتم ها را مربی الهلال به بازیکنانش القا کرده. ولی در ایران ما و باشگاه ما بازیکن تنبلی میکند . تا صبح بیدار است . قلیان میکشد. مدام چشمش به دوربین و زلفش است . باید همه ما حقایق را بیان کنیم . و ملاحظه نکنیم . باید اینجور اعمال نفی شود. هرموقع می بریم به به و چه چه میکنیم هر موقع میبازیم از امکانات و آنها خرج میکنند و بازیکن خوب میگیرند و ................ صحبت میکنیم الهلالی ها بالاتر از پرسپولیسی ها نبودند . ولی میل به بردشان خوب بود . نشان میداد برنامه دارند . تمرین کرده اند . سختی کشیده اند . ماهینی - خلیل زاده - مصلح - مسلمان -علیپور- منشا کدامشان در حد و اندازه یک تیم لیگ برتری بودند ؟ چرا کیروش تیم ملی را در آسیا تیم برتر میکند ؟ و در رده باشگاهی اینگونه تحقیر میشویم ؟ استقلال 6 تا . پرسپولیس 4 تا . ووووو.........
  آقای تاتار بازیکنی که به پرسپولیس 3 گل زد سوری بود . رونالدو نبود . مسی در تیم ملی آرژانتین توانست در دقیقه +90 به ایران گل بزند . پس تفکرات مربی ها را مقایسه کنید. برانکو مربی خوبی است ولی ضعفهایی هم دارد. خدانگهدارتان.

برچسب ها