میزبان های مهمان نواز؛ تیم هایی که در خانه به حریفان امتیاز تقدیم می کنند

میزبان-های-مهمان-نواز؛-تیم-هایی-که-در-خانه-به-حریفان-امتیاز-تقدیم-می-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - با برد تیم پیکان در دیدار هفته هشتم برابر سیاه جامگان مشهد، شاگردان میثاقیان باز هم از کسب پیروزی در خانه بازماندند.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال پیکان روز گذشته با پیروزی برابر سیاه جامگان، علاوه بر ثبت رکورد بیشترین برد متوالی در لیگ برتر، تأثیر مستقیمی بر یک رکورد دیگر هم داشت که البته این حدنصاب نه مثبت بود و نه مربوط به خود پیکان. شکستی که پیکان به سیاه جامگان تحمیل کرد، مانع از کسب پیروزی میزبان در پنجمین بازی خانگی متوالی تا پایان هفته هشتم لیگ برتر هفدهم شد. به این ترتیب، سیاه جامگان که در هیچ یک از بازی های خانگی موفق به کسب برد نشده و تنها پیروزی خود را در دیداری خارج از خانه برابر سپیدرود رشت به دست آورد، تا پایان هفته هشتم در پنجمین بازی متوالی خانگی هم نتوانست پیروز شود و از این لحاظ بدترین میزبان لیگ هفدهم تا این هفته شناخته می شود.

البته به جز سیاه جامگان، یک تیم دیگر هم در بازی های خانگی توفیقی نداشته و تا این هفته نتوانسته به پیروزی دست یابد. سپاهان گرچه در بازی های خانگی شکستی را متحمل نشده، اما در کسب پیروزی هم موفق عمل نکرده تا از این حیث آماری شبیه به سیاه جامگان داشته باشد، با این تفاوت که تیم مشهدی تا کنون 5 بار میزبان بوده اما سپاهان در چهار دیدار از تیم های حریف میزبانی کرده است. با این حال، این فصل برای نخستین بار است که سپاهان نیز تا پایان هفته هشتم موفق به کسب پیروزی در ورزشگاه خانگی خود نشده است.

در واقع، هر حریفی که تا کنون در بازی های این فصل مهمان یکی از دو تیم سیاه جامگان یا سپاهان اصفهان بوده، با دست پر از دیدار با این دو میزبان به خانه برگشته و حداقل یک امتیاز به اندوخته خود اضافه کرده است. بنابراین، می توان گفت در بازی های خانگی سپاهان و سیاه جامگان، تیم های مهمان هیچ گاه دست خالی میدان را ترک نکرده و بدون امتیاز از بازی با آنها برنگشته اند. 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها