دژاگه: بازی کردن جلوی تیم‌های آفریقایی همیشه سخت است

دژاگه-بازی-کردن-جلوی-تیمهای-آفریقایی-همیشه-سخت-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: بازی کردن جلوی تیم‌های آفریقایی همیشه سخت است و آنها از لحاظ فیزیکی خیلی قوی هستند

به گزارش وبسایت نود ،  اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال پیش از آغاز تمرینات تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که دوباره به تیم ملی برگشتم. خدا را شکر توانستیم به جام جهانی خیلی راحت صعود کنیم و الان هم دو بازی دوستانه خیلی مهم داریم و این تیم‌ها، تیم‌های قوی هستند که خیلی‌ها هم می‌گویند توگو شاید بزرگ نباشد ولی بازیکنان خوبی دارد که در اروپا و فرانسه بازی می‌کنند و بازی کردن جلوی تیم‌های آفریقایی همیشه سخت است و آنها از لحاظ فیزیکی خیلی قوی هستند و این دو بازی برای ما خیلی مهم است و خوشحالم که توانستم خودم را به تیم ملی برسانم.

وی در خصوص آمادگی خودش گفت: بازی مقابل سوریه برای من بازی آسانی نبود و بعد از اینکه من بعد از مدت‌ها توانستم ۹۰ دقیقه بازی کنم که بعد از بازی هم کمی درد داشتم از ناحیه پا، ولی سعی کردم در آلمان به خودم برسم و خوشحالم که الان هم اینجا و در تیم ملی هستم. خدا را شکر دو بازی مقابل سوریه و کره بازی خوبی بود. بازی اول مقابل کره یک تساوی گرفتیم و یک کارت قرمز، این بازی هم برای تیم ملی خوب بود و هم برای من و در بازی سوریه نتیجه زیاد خوب نبود و ما می‌خواستیم بازی را پیروز شویم، ولی نتوانستیم، اما برای من بازی خوبی بود و من در آن بازی خیلی سرحال بودم و امیدوارم بتوانم به همین صورت ادامه دهم و به تیم ملی کمک کنم.

دژاگه در خصوص انتخاب قدوس اظهار داشت: من فکر می‌کنم سامان بازیکن خیلی خوبی است چون اگر بازیکن خوبی نبود، کی‌روش او را به تیم ملی دعوت نمی‌کرد و بازی‌هایی که از او دیده‌ام بازی‌های خوبی انجام داده است، او خیلی جوان است و ان‌شاءالله بتواند به تیم ملی کمک کند. فکر می‌کنم مردم ایران از بازی سامان قدوس لذت می‌برند.

وی در خصوص دعوت قدوس به تیم ملی سوئد اذعان داشت:‌ من اصلاً نمی‌دانم موضوع از چه قرار است و فقط خیلی کوتاه شنیدم که تیم ملی سوئد هم او را دعوت کرده است و من فکر می‌کنم اردوی قبلی هم که به تیم ملی ایران آمد خیلی راضی بود و اینکه او می‌خواهد برای تیم ملی سوئد بازی کند‌ را نشنیده‌ام و فکر می‌کنم برای تیم ملی ایران بازی کند.

بازیکن تیم ملی فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: من چند پیشنهاد دارم ولی هنوز پیشنهادی که صد درصد راضی باشم پیدا نکرده‌ام و فکر می‌کنم باید کمی صبر کنم و ان‌شاءالله به‌زودی به یک تیمی که از ته قلبم راضی باشم بروم. 

 

 

2020

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها