کونته: نتیجه ناامیدکننده‌ای بود ولی تعهد بازیکنان را می‌ستایم

کونته-نتیجه-ناامیدکنندهای-بود-ولی-تعهد-بازیکنان-را-میستایم

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته درباره شکست خانگی مقابل منچسترسیتی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، چلسی بعد از آن که شروع خوبی در ابتدای فصل جاری نداشت، در هفته های اخیر دوباره اوج گرفت و میان هفته موفق شد اتلتیکومادرید را در اسپانیا شکست دهد، اما ترمز تیم کونته دوباره کشیده شد و آن ها شنبه شب در خانه مقابل منچسترسیتی 1-0 شکست خوردند، سرمربی ایتالیایی چلسی درباره شکست تیمش چنین گفت:

البته که نتیجه ناامیدکننده ای بود، ولی بازیکنانم با تعهد کامل تمام تلاش شان را به کار گرفتند. ممکن است در یک بازی برنده یا بازنده شوید ولی مهمترین مسئله این است که ببینید بازیکنان با تمام توان در زمین می جنگند که این اتفاق امروز هم رقم خورد. در مقابل تیم خیلی خوبی بازی کردیم، فرصت هایی برای گلزنی ایجاد کردیم ولی تبدیل به گل نشدند. من سیتی هم موقعیت هایی خلق کرد و در امر گلزنی موفق بود. در چنین بازی هایی زدن گل اول بسیار مهم است و سیتی از این فرصت بهره برد.

مسلماً باید به این نکته توجه کرد که انجام هفت بازی در سه روز کار سختی است و خستگی در ساق پای بازیکنان مشاهده می شد ولی نباید این امر یک بهانه برای مان تلقی شود. مصدومیت موراتا، یک مصدومیت عضلانی است، فکر نمی کنم خیلی جدی باشد، او به من گفت باید از زمین بیرون بیایم، چون ممکن است دچار مصدومیت سختی شوم، فکر نمی کنم موراتا به بازی های ملی پیش رو برسد.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها