گواردیولا: این پیروزی را به مندی و آگوئرو تقدیم می کنم؛ دی بروین یک بازیکن همه کاره است

گواردیولا-این-پیروزی-را-به-مندی-و-آگوئرو-تقدیم-می-کنم؛-دی-بروین-یک-بازیکن-همه-کاره-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی پیروزی مقابل چلسی را به مصدومان تیمش تقدیم کرد. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از پیروزی ۰-۱ مقابل چلسی ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش از کسب پیروزی با ارائه فوتبال دلخواهش ابراز خوشحالی کرد. 

گواردیولا پس از بازی به BT Sport گفت:

دوست دارم این نمایش و پیروزی را به مندی و آگوئرو تقدیم کنم. بابت مصدومیت شدید مندی خیلی غمگین هستیم و برای آگوئرو هم ناراحت هستیم. با وجود این مصدومیت ها برای کسب پیروزی به لندن آمدیم. این نخستین پیروزی من در استمفوردبریج است. ما از نمایش تیم خیلی خوشحالیم اما مهمترین چیز کسب سه امتیاز بود. در نیمه دوم خیلی خوب بودیم. چلسی اصلا نتوانست توپ را در اختیار بگیرد.

فصل پیش چلسی روی ضد حملات به ما آسیب زد. آن ها روی ضد حملات خطرناک هستند اما ما توپ را خیلی خوب حفظ کردیم. تازه ماه سپتامبر تمام شد و هنوز زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. چلسی سه روز پیش در خانه یکی از بهترین تیم های اروپا پیروز شد و برای همین به شاگردانم بابت این نمایش شجاعانه تبریک می گویم. سانه، ژسوس و استرلینگ شگفت انگیز بودند و اجازه ندادند مدافعان چلسی هنگام حفظ توپ زمانی برای فکر کردن داشته باشند. ما سعی می کنیم همیشه فوتبال خودمان را بازی کنیم و خوشحالم که موفق شدیم چلسی را با این روش شکست دهیم. 

دی بروین این فصل کارهای زیادی انجام می دهد و من در هر نشست خبری مجبورم از او تمجید کنم. فصل پیش ۱۲ یا ۱۳ بار توپش به تیرک خورد و امسال توپ هایش وارد دروازه می شوند. دی بروین توانایی انجام هر کاری را در زمین دارد. او به جز اینکه پاس گل می دهد و گلزنی می کند حاضر است برای تیم دوندگی زیادی داشته باشد. پیدا کردن استعدادهایی با این ذهنیت سخت است. کوین بار دیگر نشان داد که چقدر بازیکن خوبی است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها