زیدان: رونالدو خیلی ناراحت است؛ بیل مصدوم نیست و به اردوی ولز می رود

زیدان-رونالدو-خیلی-ناراحت-است؛-بیل-مصدوم-نیست-و-به-اردوی-ولز-می-رود

وبسایت رسمی برنامه نود - زیدان بعد از پیروزی 2-0 مقابل اسپانیول در سانتیاگو برنابئو با Movistar Partidazo و Real Madrid TV مصاحبه ای در کنفرانس مطبوعاتی انجام داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد خستگی تیم گفت:

این پیروزی و بالاتر از آن، کسب سه امتیاز مهم بود. خوب کار کردیم و سپس، در نیمه دوم خسته شدیم که بعد از انجام این تعداد، بازی طبیعی است. آنچه من را نگران می کند این است که بازیکنانم فرصت استراحت نخواهند داشت چون حالا باید به اردوی تیم های ملی ملحق شوند.

عدم تسلط کامل بر بازی:

وقتی مقابل تیمی بازی می کنید که به این شکل بسته عمل می کند، کار سخت است و باید صبور باشید. ما یک گل در نیمه اول به ثمر رساندیم اما تغییری ایجاد نشد. وقتی مقابل تیم هایی که باز تر بازی می کنند قرار می گیریم، موقعیت های خیلی بیشتری داریم، برای مثال خارج از خانه مقابل دورتموند و رئال سوسیداد 3 گل به ثمر رساندیم. امروز تنها می توانیم به پیروزی فکر کنیم، و تنها چیزی که اهمیت دارد، همین است.

رونالدو:

او خسته نیست، بازی های زیادی را از دست داده، و به خاطر اینکه هنوز گلزنی نکرده، خیلی ناراحت است اما فوتبال همین است. پاسی که به ایسکو داد فوق العاده بود. امیدوارم در بازی بعدی اوضاع برای او تغییر کند.

اشرف حکیمی:

از او خیلی راضی هستم، این اولین بازی او در برنابئو بود و خیلی خوب عمل کرد. جلو، عقب، دفاع، جدی و راحت بود. از اولین بازی او راضی هستم چون برای او و زندگی اش امروز روز مهمی است.

50 پیروزی با رئال مادرید:

همیشه برای کسب پیروزی تلاش می کنم. سه پیروزی متوالی همراه با لیگ قهرمانان اروپا، چیزی بود که می خواستیم. می خواهیم به این تعداد اضافه کنیم.

ایسکو:

او اعتماد به نفس بیشتری دارد. حالا می داند که بازیکن مهمی است اما همیشه بوده است. او به سبک فوتبال خیابانی بازی می کند. هیچ گونه نگرانی ندارد و این را دوست دارم. به این ترتیب ادامه خواهد داد و وقتی اوضاع خوب پیش نرود او صبر دارد. امیدوارم که شاهد ایسکوی بهتر از این هم باشیم.

بیل:

او به اردوی تیم ملی ولز ملحق خواهد شد. می توانست امروز در ترکیب تیم باشد اما با توجه به مشکلی که داشت، تصمیم گرفتیم که ریسک نکنیم. هیچ اتفاقی برای او رخ نداده است. بازی های متوالی زیادی داشته و قبلاً 4 ماه به خاطر مصدومیت دور از میادین بوده است. این یک مصدومیت نیست، بلکه احتیاطی است که ما در پیش گرفتیم. من در این مورد با او و پزشکان صحبت کرده ام.

کارواخال:

او به اردوی اسپانیا نخواهد رفت. باید وضعیت بهبودی او را تحت نظر بگیریم. مشکل او جدی نیست اما باید صبر کنیم و ببینیم که چه می شود.

لالیگای پیچیده:

در این مورد با همکارانم صحبت کرده ام. امسال لیگ بسیار پیچیده ای خواهیم داشت. فکر می کنم تنها دو یا سه تیم مدعی قهرمانی نباشند و پیچیده تر از اینها خواهد بود. سایر تیم ها خیلی خوب تقویت شده اند و می توانند رقابت کنند.

1771

اختصاصی

نظرات ۷

 • Mohammad 6+4=ss

  مربی که بعد 7هفته، و با داشتن 7 امتیاز اختلاف با صدر ، اینقدر راحت تیمشو یکی از سه تیم اول جدول در آخر فصل میدونه و حتی قهرمانی رو الوییت اول میدونه، واقعاً میشه به عنوان یک سوپر مربی ازش یاد کرد،....
  زیزو ی عزیز برات آرزوی قهرمانی دوبل پشت سر هم داریم.....

 • Sajjad47

  وقتی اسنسیو و ایسکو مغرور بهش پاس نمیدن چجوری گل بزنه .دیدن بازی رعالی که قدر رونالدو را نمیدونه ارزش نداره

  • امیر

   قرار نیس تا ابد همه در خدمت پنالدو باشن و بهش دروازه خالی پاس بدن
   ایسکو با اختلاف بهترین بازیکن رئاله

 • حمید مسی

  تازگیا دیگه تک به تک هم نمیتونه گل کنه.اگه ضربه سر را هم از این آقا بگیری دیگه هیچی ازش نمونه که اونم کمرنگ تر از سالهای گذشتست.چنین کسی لایق توپ طلاست؟چون پارسال تیمش با کمک ایسکو که واقعاً بهترین بازیکن رئاله و بقیه جام ها را برد باید توپ طلا به پنالفسایدانو برسه؟چون 2 تا گل آفساید و دروازه خالی زد باید توپ طلا بهش برسه؟مسی امسال فوق العادست در ضمن اینم در نظر بگیرید که کنار مسی چه بازیکنایی بازی میکنن و کنار این اقا چه بازیکنایی!سوارز کاملاً افت کرده(مگه کیه که پیراهن بارسا هم پاره میکنه صد رحمت به بنزما)و بقیه هم هیچی نگم بهتره.فقط یه دنیس سوارز در فاز هجومی و اومتیتی و سمدو در فاز دفاعی نسبت به بقیه بهترن که کافی نیست.مسی 1 دقیقه هم استراحت نکرده و میترسم در طول فصل خستگی سراغش بیاد و با این بازیکنای کنارش علاوه بر خستگی،کلافگی.
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

  • حامد نقدی

   نمی‌دونم فاز اونایی که فقط چون طرفدار کس دیگه است دیسلایک می‌زنن چیه؟ خب انصاف داشته باشید بد نیست، یکم تمرین انسانیت کنید، زنده باد مسی

  • بازم مسی

   هرکی بکه رونالدو از مسی بهتره بویی از فوتبال نبرده

 • حمید مسی

  در جواب Sajjad۴۷ ،دیگه بازیکنای رئالم فهمیدن تموم زحمات را اونا میکشن اونوقت این آقا جوایز فردی را میبره و هنوز شما با احساس حرف میزنید
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

برچسب ها