ماتیچ: هواداران هنوز بهترین عملکردم من را ندیده‌اند

ماتیچ-هواداران-هنوز-بهترین-عملکردم-من-را-ندیدهاند

وبسایت رسمی برنامه نود - ماتیچ مدعی شده است هنوز در بهترین فرم خود قرار ندارد.

به گزارش وبسایت نود، نمانیا ماتیچ ستاره صرب منچستریونایتد اگرچه در اواخر تور پیش فصل به جمع شیاطین سرخ ملحق شد ولی خیلی زود توانست در ترکیب اصلی تیم مورینیو جایی برای خود پیدا کند و البته تاثیرگذاری اش را به اثبات برساند، یونایتد در هفت مسابقه لیگ برتری، تنها دو گل خورده و در لیگ قهرمانان هم از دو بازی شش امتیاز کسب کرده است. با این وجود ماتیچ مدعی است که هنوز بهترین فرم خود را ندارد:

من در پیش فصل حضور نداشتم، خودم به تنهایی تمرین می کردم. این مورد را در بعضی مواقع در مسابقه حس می کنم. بدنم هنوز اماده نیست و مشکلاتی دارم ولی سعی می کنم آن ها را پنهان کنم و ساده بازی کنم. قطعاً با گذشت زمان بهتر خواهم شد. به عنوان تیم منچستریونایتد، هدف مان پیروز شدن در بازی ها است، می خواهیم بازی به بازی پیش بروم و همیشه مهمترین مسابقه، بازی بعدی تیم است. سعی می کنیم در هر مسابقه پیروز شویم و آن وقت باید ببینیم در ماه می چه خواهد شد. راه درازی در پیش است. با کسب بردهای متوالی نشان داده ایم که تیم بزرگی هستیم و باید به همین روند ادامه دهیم.

همه از اهمیت پوگبا در ترکیب تیم آگاهند، او برای مدتی در کنار ما نیست، ولی مطمئنم که به زودی به جمع بازیکنان برمیگردد، او بازیکن بسیار مهمی برای تیم است ولی برای پوگبا، جایگزین داریم.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها